Şimdi Ara

[GODZİLLA UĞURLANDI] 30 ARALIK 2015-3 OCAK 2016 EFSANEVİ KAR YAGISINA VEDA... (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.292
Cevap
119
Favori
283.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
541 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen.sabah cok sasirdim gorunce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roark

quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: guvven

quote:

Orijinalden alıntı: Manguy

Olum Kadıköy'de bulutlar çekildi havada bulut yok hava güneşli noluyoooooo?

Kar topluyor, fırtına öncesi sessizlik :)

Yok kar topluyor falan diye bir terim yok meteorolojide. Ne yazıkki bu sistem de alçak basınçla gelemediği için böyle 5 dk yağıp durduktan sonra 6 saat güneş göreceğiz. Deniz etkisi denilen illetin sonucu bu.

deniz etkisi "kar yağışı" türüdür. Deniz etkisi olursa kar efsane yağar. Ters biliyorsun. Ama deniz etkisi olacağını sanmıyorum. Hava aniden soğumadı.

Eğer biraz yağıp ardından açıyorsa bu deniz etkisidir. Deniz etkisinin etki alanı son derece dardır. 2 km ötede hava yardırırken senin bulunduğun yer günlük güneşilk olabilir. sen 2 cm alırken az öten yarım metreyi görebilir. Tamamıyla şans işidir. Alçak basınç da dengeli bir dağılım ve nispeten aralıksız süren havanın açmadığı bir kar söz konusudur. Benim baya bir okumuşluğum var bu konuda dostum :( Şöyle bir gerçek var ama senin dediğinde: Deniz etkisi kar yağışında kar kısa sürer ama çok etkili yağar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 30 Aralık 2015; 9:50:29 >

• Konya Çumra da Tuttu ama yavas yagiyor su an 2 saate kadar Merami da yazarim

• Roark kullanıcısına yanıt
    Madem yaptığı tahminleri doğru bulmuyorsun girme adamın konusuna kendin konu aç nallart yalan söylüyor de. Benimde tahminim bu de.

İşiniz gücünüz baltalamak.
  • EVET ARKADASLAR DUN AKSAM DEDİGİM GİBİ 850HPA DA -8 İZOTERMİ İSTANBULA BU SABAH SAAT 8 DE GİRİS YAPTI VE BU SEBEPLEDE BİRCOK YERDEN KAR HABERLERİ GELDİ. 9 10 GİBİ KARA DONUSECEGİNİ BELİRTTİM.SİMDİ HERSEY YENİ BASLIYOR.BU KAR BİRSEYLER HABERDARCISIYDI.ÖNCÜ DİYELİRİZ.SİMDİ SAATLER İLERLEDİKCE 850 HPA DA -10 -12 GİRMESİ İLE VE SU ANDA DEK LERİDE OLUSMAYA BASLAMASIYLA HAYAT FELC OLMAYA BASLAYACAK. ERZAKLARI HAZIR EDİNİZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarabya döküldü

• Yav sen ne utanmaz bi adamsın sana kalsa simdiye kac defa kar yagiyordu yalan mı demedin mi kar gelecek diye 2-3 hafta once icin

Bu kar tahminini zaten bas bas bagirdi yetkililer simdi sen mi bilmis oldun su bebeye burda hala prim veren liseliler var

• Kocaeli Gölcük rüzgar var ama yağış yok

• bakırköy fena başladı şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nallart

EVET ARKADASLAR DUN AKSAM DEDİGİM GİBİ 850HPA DA -8 İZOTERMİ İSTANBULA BU SABAH SAAT 8 DE GİRİS YAPTI VE BU SEBEPLEDE BİRCOK YERDEN KAR HABERLERİ GELDİ. 9 10 GİBİ KARA DONUSECEGİNİ BELİRTTİM.SİMDİ HERSEY YENİ BASLIYOR.BU KAR BİRSEYLER HABERDARCISIYDI.ÖNCÜ DİYELİRİZ.SİMDİ SAATLER İLERLEDİKCE 850 HPA DA -10 -12 GİRMESİ İLE VE SU ANDA DEK LERİDE OLUSMAYA BASLAMASIYLA HAYAT FELC OLMAYA BASLAYACAK. ERZAKLARI HAZIR EDİNİZ

bugun sağanak lapa lapa yağacak dimi?
  • K.çekmece dolu şekilde yağıyor durup devam ediyor.

• Bahçelievler/İstanbul da hava kapandı tekrar başladı ufaktan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeminle yagiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: nallart

EVET ARKADASLAR DUN AKSAM DEDİGİM GİBİ 850HPA DA -8 İZOTERMİ İSTANBULA BU SABAH SAAT 8 DE GİRİS YAPTI VE BU SEBEPLEDE BİRCOK YERDEN KAR HABERLERİ GELDİ. 9 10 GİBİ KARA DONUSECEGİNİ BELİRTTİM.SİMDİ HERSEY YENİ BASLIYOR.BU KAR BİRSEYLER HABERDARCISIYDI.ÖNCÜ DİYELİRİZ.SİMDİ SAATLER İLERLEDİKCE 850 HPA DA -10 -12 GİRMESİ İLE VE SU ANDA DEK LERİDE OLUSMAYA BASLAMASIYLA HAYAT FELC OLMAYA BASLAYACAK. ERZAKLARI HAZIR EDİNİZ

Yani -3, -4 dereceye kadar düşecek mi sıcaklık hocam ?

• Isparta da ince ince başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tualeti-Tıkayan-Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Ereny96

Eyüp/Alibeykoy taraflarinda cok hafif sekilde basladi.

Alibeyköyün neresinden hocam ? Bende alibeyköydeyim

Mareşal Fevzi çakmak caddesi üzerindeyim hocam direk caddede ev siz neresindensiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekmeköy basladi

• Allahu Aqbar tuzlada yağıyor

• Sekerpinar yerler tutmaya basladi..

• Ankara yeni güne güneşle birlikte merhaba dedi

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.