Şimdi Ara

godfather oyunu basit bir yardım:)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar godfather oyununu aldım oyunlardan çok anlamam oyunu kurup oyuna basladım oyunun ilk basında luca nın benim karaktere yardım etmesi ile bir adamla karsı karsıya kalıyorum galiba onu dövmem gerekiyor ama ne kadar dövdüysem dövüyüm( 1 saat adamı yuumrukladım) adam ölmüyor luca da orda öylece diğer adamı tutuyor daha oyunun basında oyle ne yapacağini bilememek çok can sıkıcı aranızdan biri yardım ederse çok sevinirim,

• arkadaşım ben oyunu bitirdim sana yardımcı olayım orada adamı döv adam1-2 dakka kadar dövdükten sonra sspace tuşuna bas we adamla konuş orada adamı konuşturmaya çalışıyosun öldürmeye değil:)

ama şuınuda söyleyeyimddaha ilk bölümde takıldıysan işin war başka sorunun olursa bana özelden sor
  • tesekkür ederim arkadasım çok sağol şimdi oyuna girip dediğini yapacağim aslında oyunlar üzerinde sadece ing bilmediğim için zorluk çekıyorum orda soyluyor aslında neler yapmam gerektiğini ama anlayamıyorum ben:) yardımın için sağol yıne bişey olursa sana pm atarım
  • ben valla o iki elemanı da öldürüyorum.aşağıda sana dediklerini yap sürekli sonra canı inmeye başlıyo.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.