Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (652. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkür ederim. Akşam eve gidince tekrar bakayım ama görüntü alanı kısmında sadece parlaklık için ayar seçeneği vardı. Bir de Pro için bir seçenek vardı ama cihaz pro olmadığı için girememiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

bunun adı terbiyesizlik başka bir açıklaması yok
    malesef hocam 12 ay taksitle oyun alıyoruz desek avrupadaki insanlar bir taraflarıyla kahkaha atarlar herhalde.

sanki ps4 fiyatları da çok uygunmuş gibi bir de playstation türkiye bunun reklamını yapıyor "şimdi 12 ay taksitle god of war alma imkanı" diye.

küfür etseler daha iyi.
  • sakulta8585 kullanıcısına yanıt
    efsane hocam hemen alın
    tüm Sony oyunlarını kapsıyor resmen.hikaye sunum grafik dövüş kalitesi.hepsi harika
    Last of Us,Uncharted,Horizon Zero Dawn vb hepsinin birleşimi
  • Merhaba arkdaslar. Oyunu acaba iskocyadan alsam kutulu olarak turkce altyazi destegi olur mu biliyor musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girdiğim bütün bölgeleri didik didik edip herşeyi yapmaya çalışıyorum. Henüz 3.seviye olmama rağmen yetenekleri %70 açtım. Bunda yan işleri yapmamın büyük katkısı oldu. Oynayacak arkadaşlara tavsiyem oyunla ilgili hiçbirşey okumayın, izlemeyin. Oyun keyfiniz size kalsın.

Dokuzlar gölünde benden 4 siklet üstün bir düşmanı kusursuz manevra ile yenmenin verdiği haz bambaşka. Oyunu bitiren arkadaşlar bu elemanın yanına uğradılar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delio -- 25 Nisan 2018; 11:49:37 >

• Spoiler veren kullanici direkt hesabi silinmis gibi gorunuyor yonetim tarafindan. Ne diyelim cocugun psikolojik sorunu da olabilir sonucta bin bin tur insan var.

Youtube'a bile girmeyi korkuyorum belli basli inceleme siteleri var direkt thumbnail'da oyunun sonunu kocaman fotografiyla koymuslar. Bu nasil bir zihniyettir diye yazdim videonun bir tanesinin altina, beninm yorumun altina yarim saat icinde bir suru kisi oyunun spoiler adina ne varsa hepsini yazdi kahhkahalar atark zevk aliyormus gibi, tabi ben hic birine bakmadim ve okumadim ama aci bir durum. Bir baskasina kasten zarar vermek veya uzmekten zevk alma durumunun psikolojideki karsiligi "Sadistik" kisilik bozuklugudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 25 Nisan 2018; 12:17:46 >
  • Arkadaş şu yazı karakterlerini bir büyütemediler gitti. Ne kadar zor olabilirki. Oyuna baştan başlayıp heryeri didik didik ederek birdaha oynayacam onu bekliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 26 Nisan 2018; 12:15:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulluk

Merhabalar,

Oyunda her şey çok güzel ama televizyonun ekranına tam oturmuyor. Herkeste aynı mı yoksa bir çözümü var mı acaba?

NOT: Cihazım Pro değil.
    oyunu açın ps4 ayarlarına gidip ekran kısmından tekrar ayarlayın görünen kısmı sorun düzelir
  • Oyunu oynamamasına rağmen spoiler butonlarına basan bir ben miyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • defected kullanıcısına yanıt
    videoda bahsedilen, kırıldığını tesadüfen keşfettiği duvarlar hangileri acaba, bir şeyler kaçırmış gibi hissettim birden.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58907

Hikaye de devin kılıç ından keski alacağım en son buz trolü ile dövüşecektim kapadım
    . ne kadar kaldı oyuna az kaldıysa hikayeyi merak etsemde yan işler ve keşifde gezecegim

Birde en iyi zırh hangisi arkadaşlar ? Ve nerden bulunur nasıl bulunur malzeme istiyorsa hangi malzemeleri ister ?

Hikayenin ortasi diyebilirim hocam. Ama sana tavsiyem o noktadan sonra hic yan gorev yapmadan devam etmendir. Keskiden sonra hikaye inanilmaz hizlaniyor ve araliksiz oynarsan en buyuk keyfi yasarsin diye düşünüyorum. Yoksa kopukluk olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 25 Nisan 2018; 12:34:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: delio

Girdiğim bütün bölgeleri didik didik edip herşeyi yapmaya çalışıyorum. Henüz 3.seviye olmama rağmen yetenekleri %70 açtım. Bunda yan işleri yapmamın büyük katkısı oldu. Oynayacak arkadaşlara tavsiyem oyunla ilgili hiçbirşey okumayın, izlemeyin. Oyun keyfiniz size kalsın.

Dokuzlar gölünde benden 4 siklet üstün bir düşmanı kusursuz manevra ile yenmenin verdiği haz bambaşka. Oyunu bitiren arkadaşlar bu elemanın yanına uğradılar mı acaba?

Baltanın özel kombolarını hiç kullanmamışsınız.

• Arkadaşlar valkür olan eiri geçebilen var mı? Işık sopasıyla vuruyor canımın yarısı gidiyor.ne kalkan işe yarıyor ne dodge o ışık patlamasına karşı.oklar bizim silahlar da işe yaramıyor.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Şöyle anlatayım ;

Bu eleman bloklamanaz hareketler yapıyor. Tek kılıç darbesiyle ölüyorsunuz. Balta komboları yarıda kesilemediğinden darbe alırsanız sonuç kesin ölüm. Şöyle bi 20-30 kere ölünce anlıyorusnuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delio

Şöyle anlatayım ;

Bu eleman bloklamanaz hareketler yapıyor. Tek kılıç darbesiyle ölüyorsunuz. Balta komboları yarıda kesilemediğinden darbe alırsanız sonuç kesin ölüm. Şöyle bi 20-30 kere ölünce anlıyorusnuz.
    Valla ben balta özel komboları ile bu elemanı indirdim. Kombodan hemen sonra, duruma göre ya kaçıyordum ya da blok alıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: EceliYakın

videoda bahsedilen, kırıldığını tesadüfen keşfettiği duvarlar hangileri acaba, bir şeyler kaçırmış gibi hissettim birden.
    valla ben o patlayan kırmızı şeyler falan sanıyorum

hiç görmediğimiz bişey değildir herhalde
  • Bugun Youtube'da alakasız bir videonun yorum kısmına birisi GoW'dan ölümcül spoiler vermiş. İstemeden okumuş bulundum. Tabi sinirlerim bozuldu o an. Cocugun avatarına baktim kovboy vardı. Muhtemelen bu adam DR2'yi de bekliyordur diye cocugun nickini telefon hatırlatıcısına ekledim, oyun çıktığında telefonum uyarcak ona ölümcül spoiler yedircem. O kadar sinir oldum ahali.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, akşam eve gidince deneyeceğim.

• Havalandigi anda Atreus ile ok atip dusurmen lazim. O yuzden Atreus a surekli ok attirma.Ya da balta firlatarak düşürebilirsin. Runik saldırılarını kullan.Ana hikayeyi bitirdin mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulocanxxx -- 25 Nisan 2018; 14:41:38 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drima kullanıcısına yanıt
    madem şikayetçisin spoiler yemekten kendin spoiler foto koymuşsun yok artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 25 Nisan 2018; 14:37:24 >
  • 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.