Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cutepie

İnşaallah scorpio canavar gibi gelir, ortalığı sallar.
    Ardı ardına sağlam oyunlar koyar ortaya, 4k da yardırır.
    Sony nin de paçası tutuşur, ex leri salar ortalığa, fiyatları indirir, bundle la yapar.
    Plus ucuzlar veya ps3 dönemi gibi albeni olsun diye ücretsiz olur.
    Yesinler birbirlerini, ben kazanayım.

Bilinçli tüketici

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Dostum ilk teorini çürüteceğim biraz ama mitolojide bildiğim kadarıyla sadece insanların ruhları vardır, tanrıların ruhları yoktur. Eğer bir tanrı ölürse tamamen yok olup gider

• quote:

Orijinalden alıntı: kankhy

Dostum ilk teorini çürüteceğim biraz ama mitolojide bildiğim kadarıyla sadece insanların ruhları vardır, tanrıların ruhları yoktur. Eğer bir tanrı ölürse tamamen yok olup gider

Yeraltindaki Styx nehrini gecmek icin bir Tanrı ruhuna sahip olunmasi gerekiyor. 3. Oyunda o nehirde yüzmek için Hades'in ruhunu aliyoruz hatta.

Hocam yalnız Atlas ile Kratos'un arası hiç iyi değil diye biliyorum hatta son olaylardan sonra yaşayan titanların hiçbirinin yardım edeceğini sanmıyorum. (Atlas 2'de yardım etmişti ama titanları zafere götürmesi içindi fakat olaylar tam tersi oldu)
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam aralari bozuk.

Peki şöyle bir sey olsa : Poseidon dirilse, Atlas zincirlerini koparip yeryuzune çıksa, ikisi kapisirken Atlas Kratos'tan yardim istese, Poseidon da bu dunyayi saran yılanı yardımına cagirsa. Biraz fantezi oldu ama beyin firtinasi iyidir

Bana daha çok basit ama "aaa doğruya tabiki öyle olacaktı" diyeceğimiz şekilde bir başlangıçmış yapacaklarmış gibi geliyor.
    Poseidon sanmıyorum yardım etsin hatta yunan mitolojisinden kimse yardım etmez belki neptün yardım eder ama o da roma mitine ait ve seride değinilmedi roma mitine. Bence yine Athena işin içinde olacakmış gibi geliyor belki kendisi gidip iskandinav tanrılarından yardım istemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

quote:

Orijinalden alıntı: kankhy

Yeraltindaki Styx nehrini gecmek icin bir Tanrı ruhuna sahip olunmasi gerekiyor. 3. Oyunda o nehirde yüzmek için Hades'in ruhunu aliyoruz hatta.

Doğru hocam siz söyleyince hatırladım, ben orijinal mitolojiden bahsetmiştim, demek ki oyuna uyarlamak için biraz sağıyla soluyla oynamışlar

• Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω
  • Scorpio'da 4K 60FPS + Dolby Atmos diyorlar ?
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
  • Bilindigi uzere God of War 3'un sonunda, Kratos'un uzerinde yattığı zeminde Anka Kuşu simgesi vardi. Anka Kuşu mite göre yeniden dirilis anlamina geliyor.

Youtube yorumunda, God of War 2'de serbest bıraktığımız Anka Kuşu gelip bizi kurtaracak denilmiş. Guzel bir teori.

• Benim teorimde Loki'den yana , biliyorsunuz kendisi çakalın uğursuzun önde gideni yapmıştır bir numara getirmiştir kendi topraklarına. Amaç belli. Salacak Kratos'u Odin'in ,Thor'un üstüne :)

+
    Hikaye umarım güzel olur ama biraz şüphelerim var TLOU gibi olacak diye korkuyorum açıkçası o çocuğu gördükten sonra.
    God of War dedin mi kan , vahşet , intikam üçlüsü geliyor aklıma çelimsiz ürkek bir çocukla macera hikayesi değil.

TLOS ile karşılaştırma yapıyorum çünkü bir kaç çizim gördüm çoğunda o çocuk vardı Kratos'un yanında. Yani oyunun sonuna kadar yanımızda kalabilme ihtimali var. Belli ki yeni ve farklı bir seri yapacaklar ama umarım batırmazlar. Serinin büyük bir hayranı olarak çok üzülürüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: catho

Benim teorimde Loki'den yana , biliyorsunuz kendisi çakalın uğursuzun önde gideni yapmıştır bir numara getirmiştir kendi topraklarına. Amaç belli. Salacak Kratos'u Odin'in ,Thor'un üstüne :)

+
    Hikaye umarım güzel olur ama biraz şüphelerim var TLOU gibi olacak diye korkuyorum açıkçası o çocuğu gördükten sonra.
    God of War dedin mi kan , vahşet , intikam üçlüsü geliyor aklıma çelimsiz ürkek bir çocukla macera hikayesi değil.

TLOS ile karşılaştırma yapıyorum çünkü bir kaç çizim gördüm çoğunda o çocuk vardı Kratos'un yanında. Yani oyunun sonuna kadar yanımızda kalabilme ihtimali var. Belli ki yeni ve farklı bir seri yapacaklar ama umarım batırmazlar. Serinin büyük bir hayranı olarak çok üzülürüm.

Logan filmi gibi veya Joel gibi sert ama babacan bir tavır sergilerse duygusal bir seri çıkabilir karşımıza. Ama aynı zamanda +18 olacak kadar vahşet de gayet içerebilir bence neden olmasın ? Çocuk var diye bundan kaçınacaklarını sanmam. Çocuk bu ortama alışmış gibi gözüküyor zaten. Herhangi bir korkusu yok gibi. Kratos emekli olmuş elini ayağını büyük savaşlardan çekmiş gibi. Sonunda ölebileceğini ve çocuğu ile ayrı bir seri bile çıkarabileceklerini düşünüyorum. Kratos'a güzel bir veda yakışır bence. Bazen karakterden kopmak istemesek de, işin cılkı çıkmadan iz bırakan bir veda bence tadında olur. Ben bu duruma okeyim açıkçası. Şuan da bile çünkü "umarım iyi bi konusu olur batırmazlar" diyoruz. Kratos bir yandan dev canavarın pençesinde direnirken diğer gözü hep oğlunun üstünde olacaktır. Oğlu tehlikeye düştüğünde o meşhur ses tonuyla, bağırışlarıyla oğlu pahasına neler verebileceğini, nasıl gaza geleceğini çok iyi yansıtılıp bu kullanılabilir. Bakalım göreceğiz

• Kratos babanın mimiklerini özledim o böyle dehşet kızgın bakışları ile bağırması haykırışı yeter artar bile ses tellerine kurban be
  • 3. Oyunun sonunu bir kere daha izledim. Yeni oyunun haberini aldiktan sonra oyunun sonunu daha farkli yorumladim.

Kratos
    ölürken Athena bıçağı karnindan cikarip,
    beni hayal kırıklığına ugrattin Spartali dedigi an, Kratos oldukca sinsi bir şekilde gülüyor. Buradan belki de tekrar dirilecegini bildigini cikardim. Tabii ki bir teori.

Ayni zamanda Athena : ' Bana borclusun' dediginde Kratos : ' Sana hiçbir şey borclu degilim' diyor. Bu sahne 2. Oyunun basina bir gonderme demistim ilk izledigimde. Ama şuan, sanki Athena degil de baska bir guc Kratos'a yardim etmis, bu yuzden sana borclu degilim ( baskasi yardim etti bana ) diyor.

God of War 3'u bile bu kadar merak etmemistim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 10 Nisan 2017; 20:55:53 >

• bu oyun ve the last of us 2 için tekrar ps4 aldım bugün. Umarım efsane kaldığı yerden aynı kalitede devam eder
  • Belki size alakasız gelecek ama thor 3'ün trailerını izlerken bir şey dikkatimi çekti bu konuda muhabbet thor ve loki 'nin ismininin geçmesinden dolayı

Bu resimde thor'un yüzündeki kırmızı şeridi görünce aklıma kratos geldi acaba oyunda thor ile yardımlaşma mı sağlanacak ama öncelikle thor ile mücadele edilip sonrasında müttefik mi odular gibi garip bir soru.
    Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

Bu da başka bir resim gerçi burada kalkan aklıma spartan tasarımını getirdi
    Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 10 Nisan 2017; 21:23:29 >

• Bir başka teori daha...

Youtube'taki bir videoda guzel bir seyden bahsedilmis. Oyundaki yer Iskandinavya degil, Olympus cevresi.

Havanin soğuk olmasi bize mekanın Iskandinav diyari olduğunu animsatiyor dogru. Ancak oyunun sonundaki sahnede Poseidon'un olumu nedeniyle olan tsunami, Hadesten kurtulmus ruhlarin havada uçması ve karsida Olympus dagi gozukuyor...

Peki hava neden soguk ve hic gunes yok diyeceksiniz. Helios. Öldü ve artik ne güneşin ışığı ne de sıcaklığı var.

Olympus İskandinav tanrilarinca isgal ediliyor. Biz ise oglumuzla birlikte Iskandinav tanri ve yaratiklarindan kurtulmaya calisiyoruz.

• Beyler bu teori nasil:

kratosun oglu thor olacak

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    efsane
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.