Şimdi Ara

God Of War Jötnar Edition Satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
PS4 #Kutulu Şehir #İstanbul İlan Türü #Takaslık Orjinal Oyun #PS4 Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 God Of War Jötnar Edition Satılık

Ürünün ilk sahibiyim sadece içinden oyun kodu kullanıldı bütün parçaları aksesuarları vs her şeyi tamdır alana hayırlı olsun

isteyene Whatsapp üzerinden fotoğraf atabilirim İstanbul / Kartal dan elden teslim edebilirim diğer bir tercih önce havale sonra kargo şeklinde olabilir

Fiyatı : 8500tl

Telefon Numaram : 0554 410 36 75

saçma yorumlara saygım var ama ben kapalıyım (ARTBOOK DAHİL DEĞİLDİR)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• İşte dediğin yanlış maalesef. Senin gibi insanlar piyasayı bu hale getirdi. Tabi beni senin kaça sattığın bağlamıyor. Banane. Ancak yorum atma hakkımız var. Şimdi sana hayırlı satışlar.

Edit: Adam hala 2 gün önce aldığı şeyi utanmadan 2 katı fiyatına koyduğunu yazıyor ve utanmadan gülücüklü mesajlar atıyor. Ben utanırdım böyle birşey yapsam. Utanmazlık böyle birşey.

• İçinden en önemli 2 parçasını almışsın birde 2 katına satıyorsun ayıptır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.) İstediğim fiyata satarım

2.) oyun bir parça değildir

3.) kutunun içinden Art Book çıkmamaktadır

4.)Kimseye zorla satmıyorum

teşekkürler

• 2000 lira vereyim oda balta için

• pepe7115 kullanıcısına yanıt

tabi ki neden olmasın

• Sizin satın aldığınız fiyat nedir acaba? Çünkü iki gün önce aldığınız şeyi açıp, kullanıp, oyun kodu bile yokken aldığınız fiyatın üstüne satıyorsunuz "gibi". Başka FB gruplarında da gördüm bu ilanı, şark kurnazlığı yapmayın. Tabi siz istediğiniz fiyata satarsınız ancak bizim de yorum yazma hakkımız var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyems H kullanıcısına yanıt

Bu fiyat sizi ne ilgilendirir sayın Hyems ? 4500 tl e aldım istersem 100.000tl e satarım fiyatların bu hale gelmesini sebebi ben değilim gidin 4500 tl bana bulun 1 tane daha aliyim BY BY şimdi

• İşte dediğin yanlış maalesef. Senin gibi insanlar piyasayı bu hale getirdi. Tabi beni senin kaça sattığın bağlamıyor. Banane. Ancak yorum atma hakkımız var. Şimdi sana hayırlı satışlar.

Edit: Adam hala 2 gün önce aldığı şeyi utanmadan 2 katı fiyatına koyduğunu yazıyor ve utanmadan gülücüklü mesajlar atıyor. Ben utanırdım böyle birşey yapsam. Utanmazlık böyle birşey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyems -- 27 Kasım 2022; 13:25:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyems H kullanıcısına yanıt

maalesef bunu ben başlatmadım yorum tabi ki var canımın içi God Of War Jötnar Edition Satılık 

• Merhaba, Hayırlı satışlar, 5.000 TL bırakır mısınız

• multimesut kullanıcısına yanıt

Maalesef dostum :(

• 200 dolarlık ürün isteyen 4500 tl den daha ucuza alabilir. Zor bulunan bir ürün değil kolleksiyoncu birisi olarak yazıyorum arkadaşta beni sakın yanlış anlamasın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Maalesef 4500 tl e artık bir alt sürümü bile yok ( mavi kutu )

• Arkadaşlar Ürün multimesut Arkadaşımıza satılmıştır kendisine hayırlı olsun diyorum

• Monkey.D.Dragon kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim Ürün elime sorunsuz ulaştı. Göstermiş olduğun ilgi ve uğraş için sağolasın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.