Şimdi Ara

God of war ın türü ne ? resmen çocuk oyunu gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kaç kere denemiştim gerek pc de gerekse ps3 ten. tabi sadece kavga olan kısımlar, ben bu oyunun bu kadar çocukca olduğunu bilmiyordum.

yok bıçakların arasından atla, yok puzzle gibi bölümler resmen çocuk oyunu. para versem içim yanardı.

• Duruuuunnnn bunu bana birakinnn.

1-Pc de nasil oynadiniz?
    2-Oyunu sevmemenizi anlarim ama cocuk oyunu demek bana göre son derece yanlis.
    3-Bu baslik uzun ömürlü olmaz gibi.
    4-Baslik yanlis yerdeydi God of war bölümüne tasidim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yahu bugün ne böyle her oyun beğenmeyen konu açıyor arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahs3R

Duruuuunnnn bunu bana birakinnn.

1-Pc de nasil oynadiniz?
    2-Oyunu sevmemenizi anlarim ama cocuk oyunu demek bana göre son derece yanlis.
    3-Bu baslik uzun ömürlü olmaz gibi.
    4-Baslik yanlis yerdeydi God of war bölümüne tasidim.

emulatorle pcde denedim kasarak da olsa.
  • Tamamdir ben Gow 3'ü oynadiniz sanmistim.
  • Neler var ya
  • hayret valla hayret god of war'a çocuk oyunu diyeni de gördüm ya valla hayret...
    god of war 1-2-3
    ölmeden oynanması gereken oyunlardır.
  • herneyse ilkini bitirdim, sıra ikincisinde. zeusun peşindeyim ...
  • god of war çocuk oyunu değildir..destansı bir havası olduğu doğru ama kesinlikle çocuk oyunu değildir..
    god of war oyun tarihinin en iyi serilerinden birisidir...
  • god of war senaryo kurgu aksiyon erotizim sahneleri bakımından en iyi oyundur.Özellikle senaryosu mitoloji ile çok iyi harmanlamışlar ve bir destansı oyun çıkmış ve bir dahada çıkmaz.beğenmemiş olabilirisn ama çocuk oyunu demen ayıp olmuş.Sana önerim oyunun konusunu bilmiyorsan yada senaryosunu araştırman yada videolarını izlemen
  • Oyun bir film izliyormuş havası veriyor ve çok destansı bir hikayeyi anlatıyor. Dolayısıyla normalde mümkün olmayan birçok şeyi oyunda gerçekleştirebiliyorsunuz,
    sonuçta kratos karakterinin geçmişini tanıdıysanız(savaş gücü için vücudunu ve ruhunu ares'e satmıştı) yaptığı abartılı destansı şeyler gayet normal kalıyor.
    Dövüş ve bulmacalar sadece arada aracı olmuş bence, ortada çok güzel bir oyun hikayesi var ve devam etmek için ps başından saatlerce kalkamıyorsunuz.
  • daha önce hiç playstation oynamamış bikaç arkadaşla evde oyunu açmıştım ben biraz oynadım bi ara yanımdakilere baktım ekrana bi bakıyolardı ki anlatamam size.büyülenmiş gibiydiler ve hararetli hararetli tartışıyolardı bi ara kılıcı şöyle sallasa keşke şöyle büyü olsa falan diye.bu dediğim adamlar 35 yaş üzeri bu arada "film gibi la aynı" diyaloğuna çok şahit oldu o akşam beğenmemeyi anlarım ama çocuk oyunu kısmı için arkadaşı god modda oynamaya davet ediyorum
  • playstation tarihinin en iyi oyunu sence hangisi deseler hiç düşünmeden god of war derim..özellikle 2. oyun bir harika..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bir kaç kere denemiştim gerek pc de gerekse ps3 ten. tabi sadece kavga olan kısımlar, ben bu oyunun bu kadar çocukca olduğunu bilmiyordum.

yok bıçakların arasından atla, yok puzzle gibi bölümler resmen çocuk oyunu. para versem içim yanardı.

sana göre bu çocuk oyunu ise senin çocuğun ilerde hitler gibi bir şey olacak demektir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fLaVa -- 22 Mayıs 2011; 0:29:13 >

• FPS'leri yetişkin oyunu Hack&Slash'i ise çocuk oyunu olarak niteleyen nesle aşina değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

FPS'leri yetişkin oyunu Hack&Slash'i ise çocuk oyunu olarak niteleyen nesle aşina değiliz.

Ama nedense çocukların oynadığı oyunlara baktığımızda genellikle fps ve online rpg tarzı oyunlar görüyoruz.
    Bence gamepad ile konsollarda oynaması en çok zevk veren oyun tipi hack'n slash'dir, heavenly sword da çok hoşuma gitmişti.
    Gow severlere alternatif olarak tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutcan

quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

FPS'leri yetişkin oyunu Hack&Slash'i ise çocuk oyunu olarak niteleyen nesle aşina değiliz.

Ama nedense çocukların oynadığı oyunlara baktığımızda genellikle fps ve online rpg tarzı oyunlar görüyoruz.
    Bence gamepad ile konsollarda oynaması en çok zevk veren oyun tipi hack'n slash'dir, heavenly sword da çok hoşuma gitmişti.
    Gow severlere alternatif olarak tavsiye ederim.

Evet demek istediğim de kısaca oydu eski nesil oyuncular zaten ya atari salonlarından ya da commodore 64, atari gibi makinalardan gelme. Bir şekilde, Dövüş oyunları, hack & slash, RPG-JRPG (MMORPG yani online RPG'ler dediğin gibi tam tersi bunun) hatta platform oyunları daha çok eski nesillerin itibar ettiği türler. FPS asıl popülaritesini 98'de Half Life ile yakaladı daha önceden pekte kaale alınan bir tür dahi değildi, hatırlıyorum da internet cafe önünde HL oynamak için kuyruklar olurdu.

• abi yuh ya nasıl GOW a çocuk oyunu dersin ne biçim bir aksiyon şiddet var kan var hocam yapmayın yorumumu yanlış anlamayın sadece şaşırdığımı dile getirdim kötülemek gibi bir amacım yok hocam ama tekrar GoW 3 ü oynamanızı tavsiye ederim o zaman anlarsınız çocuk oyunumu değilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: fLaVa

quote:

Orijinalden alıntı: Bluedevil86

bir kaç kere denemiştim gerek pc de gerekse ps3 ten. tabi sadece kavga olan kısımlar, ben bu oyunun bu kadar çocukca olduğunu bilmiyordum.

sana göre bu çocuk oyunu ise senin çocuğun ilerde hitler gibi bir şey olacak demektir...

kardeşim bundan güzel cevap olamazdı seni tebrik ediyorum..
    kafaların koptuğu bir çocuk oyunu varsa gösterebilirsiniz

• hocam adam intikam alıyor yahu pcde emulatorle oynanmaz bu oyun...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.