Şimdi Ara

God of War III Spoiler Başlığı (Yardım, Tartışma Ortamı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
20.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yeri diil ama bi sorunum var.gow 3 oynamaya başladım ama daha 2 saat oldu ve save yapmıo.oyun donuyo.çıkp tekrar girdiğimde açılıyo ama yine save yapmıo.acaba neden olabilirçbilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.teşekkürler.
  • kratos ölürmü hiç abi saçma olurdu zaten oyun bir açık kapı bırakmis bir 3 yil sonra insallah bu kapidan bir sekilde gireriz kratosu bizden ayıramazsiniz ulennnn
  • beyler yokmu yardım edicek olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: roout

kratos ölürmü hiç abi saçma olurdu zaten oyun bir açık kapı bırakmis bir 3 yil sonra insallah bu kapidan bir sekilde gireriz kratosu bizden ayıramazsiniz ulennnn

ya aslında ben artık devam için hiç bir sebep göremiyorum arkadaşlar yani olay bitti zeus u bırakın öldürmeyi canını okuduk adamın ki biraz üzüldüm çok iğrenç öldü ekran filan kan olmuştu hiç bişey görmediğimiz halde herşey kırmızıydı filan o fenaydı daire tuşuna basmaktan yoruldum yani orda..

bir de herkül en iğrenç ölenler listesinde ilk 3 ü rahat oynar hatta 1 bile olabilir baya iğrençti abi o..

ve kesinlikle bir açıklama gelmesi lazım santa monicanın bir şey yapması lazım şaka gibi kratos ölmedi orası kesin ama ne olucak bundan sonra orası çok önemli.gow u bundan sonra ..ok edebilirler yani bu risk var.konu bitti ama yeni oyun isteği ve satışlara göre yeni uyan gelirse = konusuz kratos u görmek için yapılmış bir gişe oyunu gibi olabilme ihtimali çıkar önümüze.

• İşte credits'ten sonraki video. (Ben çektim. )

Kalite biraz kötü ama idare edin.

• arkadaşlar 1920*1080 nasıl ayarlayabillirim oyunu biliyormusunuz? bir türlü bulamadım
  • abi yok mu benim sorunuma bir çözüm. kimse neden ilgilenmiyor ya?!
  • @ChiZeR

Bence oyunu değiştir. Spotçuların bazılarında oyunların sorunlu olduğu söyleniyordu ve tek tek deneyerek paketlediklerine şahit oldum. Oyununu da götür ve göster eminim ki orada da açılmayacaktır.
  • cd yi gördükten sonra üçgene basıp start dedim. oyunu çalıştırdı. şimdiyse perihitus un oldugu yerde takıldım hadesin mekanında. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

İşte credits'ten sonraki video. (Ben çektim. )

oh be nihayet gördüm ridanescim ya vallahi sağol dediğim gibi uyuya kalmıştım ben creditsleri izlerken müzik de soft du tam uyku getiren türden di saat de 00:10 filan dı komediydi ya.

şimdi teori yapalım biraz bu kratos yaşıyo okay orası kesin ölse orda geberirdi.fakat o koca yarayla nereye kaçacak kime gidicek ? blades of chaos filan hiç bir silahı yok claws of hades filan..

sonra athena şerefsizi beni hayal kırıklığına uğrattın dedi gitti.onuda mı kesicez anlamadım ki o niye zaten öyle dark side a bağladı sona doğru onuda anlamadım.

bu arada pandora nın kutusunun için deki o karanlık güç yüzünden tanrılar delirmiş sanırım hani kötü olmalarının sebebi buymuş aslında durup dururken değilmiş bir bakıma kratos açınca kutuyu tanrılara bir şeyler olmuş..zeus da bu yüzden korkuyodu zaten.

kötüye dönüşmüşler..

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

İşte credits'ten sonraki video. (Ben çektim. )

oh be nihayet gördüm ridanescim ya vallahi sağol dediğim gibi uyuya kalmıştım ben creditsleri izlerken müzik de soft du tam uyku getiren türden di saat de 00:10 filan dı komediydi ya.

şimdi teori yapalım biraz bu kratos yaşıyo okay orası kesin ölse orda geberirdi.fakat o koca yarayla nereye kaçacak kime gidicek ? blades of chaos filan hiç bir silahı yok claws of hades filan..

sonra athena şerefsizi beni hayal kırıklığına uğrattın dedi gitti.onuda mı kesicez anlamadım ki o niye zaten öyle dark side a bağladı sona doğru onuda anlamadım.

bu arada pandora nın kutusunun için deki o karanlık güç yüzünden tanrılar delirmiş sanırım hani kötü olmalarının sebebi buymuş aslında durup dururken değilmiş bir bakıma kratos açınca kutuyu tanrılara bir şeyler olmuş..zeus da bu yüzden korkuyodu zaten.

kötüye dönüşmüşler..

evet oyunun ara sahnelerinde bu goruluyordu kara bi guc zeusu ve olimpusu sariyordu... Bu arada kratosun olmedigi kesin gibi oyunun yapimcilari yenı oyun cıkmayacak demisti ama bu oyun sonu normal bir son deil cok acayip sony bu oyundan buyuk para kaldirirsa ek bir senaryo cikarda bilir mesela chains of olmpus gibi birsey psp' ye deil tabiki

• 1000 vuruşluk komboyu yapabilen oldu mu?
  • bi kaç saat önce sorunu halledip oynamaya başladım. aslan*yılan*keçi li bölümde takıldım :D
  • ARKADAŞLAR OYUNU BİTİRDİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ AMA 2 YILDIR ERTELENEN BU OYUN BANA BAYA KISA GELDİ BUGÜN 11 DEN BAŞLADIM AKŞAM 7,30 GİBİ BİTİRDİM ZEUSU ÖLDÜRDÜKTEN SONRA KRETOS KENDİNİ ÖLDÜRÜYOR AMA SANIRIM 4 DE TEKRAR CANLANDIRLAR ÇÜNKÜ SONUNDA KAN İZLERİ ÇIKKIYOR VE UÇURUMA DOGRU GİDİYOR KAN İZLE SANIRIM ÖLMEDİ 4 DE İYİ BİR DEMO İLE DEVAM EDERLER DİYE DÜŞÜNÜYORUM SENEYE ÇIKAR İNŞALLAH TEKRAR.
  • Oyuna başladım daha destur demeden Posedion ile kapışmalar başladı. Ayagımız ugurlu geldi
  • kratos pandoran ın kutusunu açtı yani i olimpusun kılıcı ile ölmeyecek athena yı kandırdı bence kratos yer altına indi
    ailesini huzura erdirmek için ve hatta diriltmek için
  • hades'in ruhunu niye içine çekti o da muallakta şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

hades'in ruhunu niye içine çekti o da muallakta şu an

hocam Hades in ruhu Styx nehrinde zarar görmeden yüzmesini sağlıyo.Hatırlarsan ilk olimpos tan düştüğünde o nehre güçlerini kaybetmişti Kratos
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungerbekirkaresort

quote:

Orijinalden alıntı: defected

hades'in ruhunu niye içine çekti o da muallakta şu an

hocam Hades in ruhu Styx nehrinde zarar görmeden yüzmesini sağlıyo.Hatırlarsan ilk olimpos tan düştüğünde o nehre güçlerini kaybetmişti Kratos

evet yaşlanmamasını sağlıyor yani.

bu arada god of war 4 filan gelmeyecek arkadaşlar birisi demişte yukarıda.yok öyle bir şey yani en azından 3-4 yıl içersinde beklemeyin öyle bir haberi.seneye çıkar demiş birde.

ancak dlc sorularımızı cevaplar.ve şu olayda var kratos un son macerası olucak yani devam olursa bile kratos olmiycak.

o değilde hangi titan yaşıyorki abi ? titan gelebilir dedi de biz gözümüze sokulan her titanı geberttik yani ? bitane ateşli olan vardı onunda gözünü deldik sonrada dengesini kaybedim kayalara doğru çakıldı yani düştü.

bu arada hades in silahları çok karizma değilmi yahu..taptım bittim o silahlara ben.zaten sürekli onla oynadım.bu arada şeyde tüylerim diken diken oldu zeus pandorayı yakalayınca hass dedim şimdi başlıyoruz filan.abi herifin(kratos un) ağzından köpükler çıktı resmen bırak onu derken o nasıl bir sinir patlamasıydı öyle ben bu kadar öfkeli bir karakter görmedim ne gerçek hayatta nede oyun dünyasında.nerden geliyor bu siniri töbe töbe..kratos u yaratan normal bir insan zekasına sahip olamaz ruh hastası filan olması gerekir.

• titanlardan atlasi oldurmedik sanirim dusunuyorum acaba alevli olan atlasmiydi diye ama atlas dort kollu idi birde gow2 de gozunden ok yaptigimiz bir titan vardi hani bizim pegasusu tutsak alan tython mu biseydi adi onuda gormedik hic, herculesi oldurmeyi cok sevdim tam vahsetti poseidonun ilk sirada olmasina uzuldum ama gozlerine parmak sokmasi cok hosuma gitti silahlardanda nemesisi begendim cok seriydi magiclerdende spartan army cok iyiydi tap o ile ok yagiyodu tam gorsel solen birde challenge ler cok kasti beni 10ar kere denedim daa 3 tanesini yaptim bu gecede chaos modda basliyacam ins 10 gunde biterse iyi (:
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.