Şimdi Ara

God of War III Spoiler Başlığı (Yardım, Tartışma Ortamı) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
0
Favori
20.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar L3 R3 Ne oluyor acaba posedion lu bölümde takıldım o ağaç ı geçtim pancar motoru gibi tak takak tak tak diye basman gerekiyomuş L3i le R3 NE OLUYOR ACABA Acillll yardım [sjavascript:void(AddText(''))m=s16.gif]

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_jackson

Arkadaşlar L3 R3 Ne oluyor acaba posedion lu bölümde takıldım o ağaç ı geçtim pancar motoru gibi tak takak tak tak diye basman gerekiyomuş L3i le R3 NE OLUYOR ACABA Acillll yardım [sjavascript:void(AddText(''))m=s16.gif]

Analogların üstüne tıkla diyor.

• la abiler kratos gitti la valla çok şaşırdım son muydu bu oyun kratos için. Geri gelse ya
  • bana bir konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. flame of the olympos kısmında bulunan kılıç resmini hizalayıp piyanoyu akord ediyoruz ya ; orada taşlar ne yaptıysam tam dönmüyor. yarım dönüyor. dolaysıyla kılıç resmi tam oluşmuyor. youtube da en az 3 tane çözüm izledim adamlar taşları r1 ile çevirdiklerinde taşlar tam dönüyor bende ise bir türlü tam dönüpde kılıçı tamamlıyamıyorum. kaç defa bölümü baştan başladım ama yine olmadı. lütfen yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm.....
  • kılıç şeklini oluşturacak şekle gelinceye kadar R1 bas tekrar tekrar ,birden fazla dönüyor kutular sonra aşağı inecen tuş kombinasyonlarını yapacan
  • godly possesion'ları alınca otomatik devreye giriyormu özellikleri yoksa seçmek falanmı gerekli onları
  • Bence Kratos 4. oyun olursa afroditin yardimini alir cunku onun oldugunu gormedik sadece Olympus sallandi.4. oyununu basinda Kratos surunerek Afrodite gidebilir oda onu ilestirir sonra yaptiklarindan pisman olan Kratos(Kendini oldurmeye calistigi icin)Athenayi oldurmeye karar verir yada bazi bolumlerde kullandigimiz sihirli kapilar sayesinde gizli evimiz olan bir tapinaga donup,iyilestirilip intikam alabiliriz cunku Kratos surunerek gitmis ve Athena olmedi bunlar hep acik birakildi oyun icin cunku dusunun eger Athenai oldurseydik kimi oldurecektik obur oyunda kendimiz olseydik yeni karaktere karsi cikan olabilirdi onun icin risk almayip Kratosu oldurmediler.
  • Zeus da takilmistim. sonunda bitdi yeni bir gow serisi daha :) ama bana göre ps3 için bir serisi daha var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okaliptys -- 12 Şubat 2011; 2:36:27 >
  • merhaba arkadaşlar ben gow u titan modda oynuyorum ve sona doğru yaklaşıyorum labirentte zincirlerden aşşağı uçuyoruz ve 3 kafalı etfara köpek kusan bir canavar geliyo buranın bir püf noktası varmı acaba 2 gündür burda takıldım lütfen yardım edin

sonunda geçebildim zeus dayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OoguzZ92 -- 16 Şubat 2011; 18:55:32 >
  • Merhabalar the labyrinth denen biyerde kaldım. Yardımcı olabilecek birisi varsa sevinirim.

BULDUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanmt -- 27 Şubat 2013; 12:54:09 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.