Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015 (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
9
Favori
39.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyun max 25 dolar olmalıydı veya god of war1,2,3 aynı pakette 40 dolara satılmalıydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada oyunun E3 de yayınlanan yada kaydedilmiş direk demo gameplay videosu yok sanırım.. Genelde hep offscreen çekilmiş. Keşke yayınlasalardıda çıkışına 2 hafta kalan bir oyunun en azından görsel anlamda neler sunabildiğini düzgünce görebilseydik.
  • God of War 3'ü oynayamamıştım bu iyi oldu hemde 1080p 60 FPS olması baya iyi.

FOREVER PS4!
  • 150 liraya yakın param var hesabımda. Daha önce de oynamadim god of war'ı. Alıp oynamak istiyorum fakat online oynanabiliyor mu acaba?

• rktsky kullanıcısına yanıt
    Oynanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnakinHendrix

Oynanmıyor.

Tahmin etmiştim de gene sorim dedim sağolun.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

http://www.n11.com/ps4-god-of-war-3-remastered-on-siparis-P67791074

134 TL ve Spot

Bonzai spotçuları bozai

• Verdim siparişi D&R dan bakalım ne zaman gelecek.

• Daha once hic god of war oyunu oynayamamistim ama insanlar remastered oyun icin bu para fazla diyor sizce ilk kez oyniyacağim için bu vereceğim para değer mi?

• Ya arkadaslar önsiparişi nasıl iptal edebilirim??

• quote:

Orijinalden alıntı: rktsky

150 liraya yakın param var hesabımda. Daha önce de oynamadim god of war'ı. Alıp oynamak istiyorum fakat online oynanabiliyor mu acaba?

O kadar para vermeyin. Biraz zaman gecsin kardeslik konusundan 50 liraya alip oynarsiniz cok rahat. Belki de daha ucuza.

• Pillkey kullanıcısına yanıt
    Remastered farketmez bence. God of War bu ya. Butun Ps4 oyunlarina on basar. Beklerseniz kardeslikte cok ucuzlar cunku cok kisi alacak oynayacak.

• quote:

134 TL ve Spot

tuttuğuna ittiriyo bunlar ya.. ama bu ve bunun gibi firmaları not ediyorum.. illa ki burada "ne yapayım nereden alayım" diyen arkadaşlar oluyor. Onlara bu firmaları söyleyelim de almasınlar.. yuh

• quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

134 TL ve Spot

tuttuğuna ittiriyo bunlar ya.. ama bu ve bunun gibi firmaları not ediyorum.. illa ki burada "ne yapayım nereden alayım" diyen arkadaşlar oluyor. Onlara bu firmaları söyleyelim de almasınlar.. yuh

Kadıköy'ün kazıkçılarındandır. Şaşırma yetimi ameliyatla aldırdığım için kahkaha attım.

• goz_35 kullanıcısına yanıt
    Ama kardeşlikte trophy olayı zor oluyor sanırım.

• rktsky kullanıcısına yanıt
    Cift hak alirsin ya da primary. Ben cift hak aliyorum kafam rahat oluyor. Fiyat cok dusecek bence cok yigilma var oyuna. Konsola yeni girenler cok merak ediyor. Ben serinin delisiyim mesela fakat hemen dusecegini bildigimden almiyorum on siparis ile. Trophylerle ilgileniyorsan beni psnden eklersen memnun olurum. =)

• quote:

Orijinalden alıntı: goz_35

Cift hak alirsin ya da primary. Ben cift hak aliyorum kafam rahat oluyor. Fiyat cok dusecek bence cok yigilma var oyuna. Konsola yeni girenler cok merak ediyor. Ben serinin delisiyim mesela fakat hemen dusecegini bildigimden almiyorum on siparis ile. Trophylerle ilgileniyorsan beni psnden eklersen memnun olurum. =)

Öyle aman aman bir ilgim yok ama kupa listemde oyunumun gozukmesini isterim zaten aylardir gta oynuyorum hiç sıkılmadan baska oyuna vakit bile olmuyor açıkçası

• Oyunu dr'dan alanlar icleri rahat olsun, the witcher 3u ciktigi gun elime ulastirmislardi.. On siparis verdim,uzun zamandir ps4 oyunlarindan keyif almiyorum, sarmadi son zamanlarda oynadigim oyunlar, bu oyunla zevkin,keyfin,ps4un dadina varacagima inaniyorum ;) sonrasinda kis doneminde cikacaklara bakicaz artik..Iyi oyunlar herkese.

• Oyunu Tr Psnden ön sipariş verdim. Para çekilmedi. Hangi gün, ne zaman çekilir bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.