Şimdi Ara

God of War Ascension MultiPlayer ve CO-OP Topluluğu.[Oyuna Olan Destek Kesildi.] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.127
Cevap
17
Favori
61.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulen bizim bu kargo amma fis çıktı 3 günde bi oyun gelmedi ya neyse boşlukta ac revo bitti bari pek bisey anlamadım kafam karma karışık oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

quote:

Orijinalden alıntı: BD911

İlk etkinlik bugün 23.00 da beyler katılmak isteyenler vakit gelidğinde online olsun yeter.

Hocam yaz beni :) yalniz bende ekli dgilsiniz galiba.eger aciksa su anda sizi beni eklerseniz sevinirim

Dostum benim PSN: Bagwall13 Eklemişimdir senide.

Beyler son bir saat kaldı hazırlanın... Yalnız ben Single modda 10. bölüme geldim sonra dedim 2 dk MP ye bakıyım sonra devam ederim diye 3 saat olmuş.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

quote:

İlk etkinlik bugün 23.00 da beyler katılmak isteyenler vakit gelidğinde online olsun yeter.

Hocam yaz beni :) yalniz bende ekli dgilsiniz galiba.eger aciksa su anda sizi beni eklerseniz sevinirim

Dostum benim PSN: Bagwall13 Eklemişimdir senide.

Beyler son bir saat kaldı hazırlanın... Yalnız ben Single modda 10. bölüme geldim sonra dedim 2 dk MP ye bakıyım sonra devam ederim diye 3 saat olmuş.

Tammir hocam eklisiniz.bn direk mp mi girsem simdi hikayeye baslarsam birakamam gibi

• bumel52 arkadaşımla beraber güzel bir mp oynadık oldukça zevkliydi.Diğer arkadaşlar Single moddan ayrılamadı herhalde.
  • Sonunda geldi oyun fakat önceki turkce oyunlar gibi degil kitapçık da 2 dil var hem önceki turkce oyunların kapakları böyle degildi

• quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Sonunda geldi oyun fakat önceki turkce oyunlar gibi degil kitapçık da 2 dil var hem önceki turkce oyunların kapakları böyle degildi

Evet bende şaşırdım ona. Bu arada hayırlı olsun oyun.

• kargom istanbulda. sanırım pazartesi elimde olacak. çok geç kaldım çok.
  • quote:

quote:

Sonunda geldi oyun fakat önceki turkce oyunlar gibi degil kitapçık da 2 dil var hem önceki turkce oyunların kapakları böyle degildi

Evet bende şaşırdım ona. Bu arada hayırlı olsun oyun.

Sagol teşekkür ederim kapak böyle olunca gicik oldum ama

• Kulaklık siparis vermiştim oda geldi şimdi gow multi tadından yenmez

• BD911 oyunun trill of gods modunu 2 kişilik oynuyabiliyor musun?Yani anlatmak istediğim bir arkadaşını eve çağırsan 2.joysticki ona versen oynuyabiliyor musunuz?Yoksa illaha onunda mı evinde ps3 olup öyle bağlanması gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan79

BD911 oyunun trill of gods modunu 2 kişilik oynuyabiliyor musun?Yani anlatmak istediğim bir arkadaşını eve çağırsan 2.joysticki ona versen oynuyabiliyor musunuz?Yoksa illaha onunda mı evinde ps3 olup öyle bağlanması gerekiyor?

Valla dostum hep gördüğüm online.

• Daha eve gidip bakamadım oyuna merak ettigim grafikte bişeyler kpymuslarmi oyuna çünkü. Gow 3 de bu grafik bana yeter demiştim

• Eve gelmiş oyun Markete içecek soguk birşeyler alayım diye çıktım evden o arada kargo gelmiş gitmiş. 5dk ile Şubenin kapanış saatini kaçırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acti0n -- 16 Mart 2013; 17:53:48 >
  • Arkadaşlar oyunun tam çözümüne devam ediyorum.Göz atmanızı rica ediyorum.

God Of War Ascension Türkçe Tam Çözüm Bölüm 3 : Delphi Kulesi yayındadır.

http://www.youtube.com/watch?v=ScSIpidfLBY linkinden izleyebilirsiniz.İyi Seyirler....
  • Kime Sadakat yemini edelim arkadaşlar ?

Fikirlerini alabilkirmiyim :)
  • Psn : YAGİZGUZELKAS daha önce yanlış yazmışım doğrusu bu arkadaşlar eklerseniz oynarız bol bol.
  • Ulen hala bakamadık oyuna

• quote:

Ulen hala bakamadık oyuna

Hayırdır dostum neden?

• quote:

quote:

Hayırdır dostum neden?

Neden cok isteydim eve geldik cocuk rahatsız uyuttuk onu actım ps3 güncelleme yapmıyor ona uğraştım simdi düzeldi artık güncelleme yapıyor oda bitsin bi girip bakayım artık sonra yatmam lazım yarın yine is var bu arada on siparisle gelen karakterleri nasıl acıcaz

• quote:

quote:

quote:

Hayırdır dostum neden?

Neden cok isteydim eve geldik cocuk rahatsız uyuttuk onu actım ps3 güncelleme yapmıyor ona uğraştım simdi düzeldi artık güncelleme yapıyor oda bitsin bi girip bakayım artık sonra yatmam lazım yarın yine is var bu arada on siparisle gelen karakterleri nasıl acıcaz

Geçmiş olsun dostum. Bu arada karakter falan gelmiyor yemişler bizi. Sadece saçma bir kaç tane zırh geliyor.Heves edilecek bir şey değilmiş yani.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.