Şimdi Ara

God of War Ascension MultiPlayer ve CO-OP Topluluğu.[Oyuna Olan Destek Kesildi.] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.127
Cevap
17
Favori
61.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ysn61 abi eklenmiyor ysn61 arkadaş sayısı üst sınıra ulaşmıştır diyor yer olunca eklersen abi PSN İD=Lethal_Animal
  • Benide ekleyin çok pis oynarım gow'u
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acti0n

Benim şimdi kulaklık alamıycam fakat 15 gün içerisinde alsam sorun olurmu?

Arkadaşlar Orjinal oyunları desteklerim ama Kulaklık yan sanayi 40-50 lirayada var. Fazla para vermeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan79

Beyler oyunu olanlara sorum,God of War Co-Op modunu bir PS3 üzerinden 2 kolla bir arkadaşımla beraber oynuyabilir miyim?

Beyler bir mesajıma cevap verir misiniz?(
  • hepsiburada fos çıktı. hala tedarik sürecinde. benim oyun biraz gecikecek.
  • Benide eklermisin bu gün başlıyorum . Psn:Darkonick

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni de ekler misiniz? PSN: YAGİZGUZELKAS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soma zeybegi -- 16 Mart 2013; 21:56:59 >
  • İlk etkinlik bugün 23.00 da beyler katılmak isteyenler vakit gelidğinde online olsun yeter.
  • Yarın d&r, bimeks yada teknosa ya geldiyse alıcam hayırlısıyla. Dua edin arkadaşlae.

• Arkadaşlar oyun bugün geldi ecden işe gelince hemen kuruluma geçtim ancak girmiş olduğum kodlerı kabul etmiyor ne ekstra karakter kodlarını nede çevrim içi oyun kodlarını kabul ediyor.Anlayamadım gitti.Oyunu 18.02.2013 tarihinde Morfareden ön siparişle almıştım. Sizce neden böyle olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto0191

Yarın d&r, bimeks yada teknosa ya geldiyse alıcam hayırlısıyla. Dua edin arkadaşlae.

bimeks'i bilemem de D&R'a ve Teknosa'ya geldi hocam, hangi il/ilçedesiniz ? ben de yarın Teknosa'dan alıcam inşallah
  • beyler oyunu aldım electro world den ne zaman mp atarız :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: Vito-Scaletta

quote:

Orijinalden alıntı: Mephisto0191

Yarın d&r, bimeks yada teknosa ya geldiyse alıcam hayırlısıyla. Dua edin arkadaşlae.

bimeks'i bilemem de D&R'a ve Teknosa'ya geldi hocam, hangi il/ilçedesiniz ? ben de yarın Teknosa'dan alıcam inşallah

Zaferden almayı düşünüyorum. Bimeksin sitesinden baktım varmış bu arada zaferde

• Hayırlısı ise 14 haziran da alacağım oyunu
    Hacitolar o zamana kadar bu grubu bozmayınız lütfen
    Oyunu alamam ihtimalimde var

Ve lütfen birisi the last of us mp ve coop topluluğu açsın

• Arkadaşlar oyun bugün geldi işten gelince hemen kuruluma geçtim ancak girmiş olduğum kodlerı kabul etmiyor ne ekstra karakter kodlarını nede çevrim içi oyun kodlarını kabul ediyor.Anlayamadım gitti.Oyunu 18.02.2013 tarihinde Morfareden ön siparişle almıştım. Sizce neden böyle olmuş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhanpulurbey

Arkadaşlar oyun bugün geldi işten gelince hemen kuruluma geçtim ancak girmiş olduğum kodlerı kabul etmiyor ne ekstra karakter kodlarını nede çevrim içi oyun kodlarını kabul ediyor.Anlayamadım gitti.Oyunu 18.02.2013 tarihinde Morfareden ön siparişle almıştım. Sizce neden böyle olmuş olabilir.

Dostum aldığın yeri ara söyle ben girdim herhangi bir sorun yok ama karakterleri nasıl ayarlayacağım onu bulamadım
  • Arkadaşlar konuyu çözdüm PS3 ü ilk aldığım zamanki hesabımla kurmaya çalıştım olmadı halbuki her iki hesabıda kullanıyorum bundan iki yada 1.5 yıl önce bir hesap daha almıştım bir onunla giriş yapayım dedim o kabul etti kodları anlayamadım yav. Neyse oldu ya .Eğer böyle bir sorunla karşılaşan olursa ilk açtığı hesaptan giriş yapsın. Özel karakterleri indirdim ama bulamıyorum o ayrı bir mesele

Benide eklerseniz sevinirim KAHOMEN
  • Benim oyun daha elime geçmedi geçince bende katılcam.
  • Ekleyin Hocam 11 lvlim Caca_BigKing
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

İlk etkinlik bugün 23.00 da beyler katılmak isteyenler vakit gelidğinde online olsun yeter.

Hocam yaz beni :) yalniz bende ekli dgilsiniz galiba.eger aciksa su anda sizi beni eklerseniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.