Şimdi Ara

God of War:Ascension (Bol Spoiler+Tartışma Bölümü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
11.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, oyunda tamir ve yıkım özelliğini aldıktan sonra karşıma çıkan değirmeni onarıyorum sonrasında kolu çektiğimde çark geriye doğru dönüyor , okuldan atariye kaçan bebe misali canla başla çarka doğru koşuyorum o sıra malumunuz süre doluor çark eski konumuna geri dönüyor ve beni tepeye yükseltiyor fakat ondan sonra bi halt yapamıyorum bu bulmacayı nasıl çözebilirim, siz nasıl geçtiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pistpcpc

arkadaşlar merhaba, oyunda tamir ve yıkım özelliğini aldıktan sonra karşıma çıkan değirmeni onarıyorum sonrasında kolu çektiğimde çark geriye doğru dönüyor , okuldan atariye kaçan bebe misali canla başla çarka doğru koşuyorum o sıra malumunuz süre doluor çark eski konumuna geri dönüyor ve beni tepeye yükseltiyor fakat ondan sonra bi halt yapamıyorum bu bulmacayı nasıl çözebilirim, siz nasıl geçtiniz.

önce kolu en geriye çekiceksin sonra tılsımla o yıkılmış parçayı yerine koyacaksın böylece kol sıkışacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ValiantLion -- 18 Mart 2013; 16:10:37 >
  • orkos acaba gow 3 de kratosu en sonda götüren kişi olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ValiantLion

orkos acaba gow 3 de kratosu en sonda götüren kişi olabilirmi?

eğer oyunun sonunu oynadıysan bunu sormamış olman gerekir
    kratos orkos u öldürüyor istemesede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Zinciri tamir ettikten sonra çarki tas ile sıkıstır.sonra yerdeki kolu sağa dogru cek.tasla sıkıştırdığın çarkın sağ tarafından zıplayarak üstüne çık oradan havadaki carka zıpla devamını anlamışındır zaten :D

geçtim ya sağol :D
  • quote:

quote:

tabiki oynadım :D ama hadesi öldürünce tüm ruhlar dağıldı mümkün olabilir gibi
  • Arkadaşlar oyunun tam çözumunde yeni bölüm yayındadır.Göz atarsanız sevinirim...

God Of War Ascension Türkçe Tam Çözüm Bölüm 5 : Delos Rıhtımì

http://m.youtube.com/watch?v=J7_gsuNXtxQ linkinden izleyebilirsiniz.İyi seyirler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zxcewq

Arkadaşlar oyunun tam çözumunde yeni bölüm yayındadır.Göz atarsanız sevinirim...

http://m.youtube.com/watch?v=J7_gsuNXtxQ linkinden izleyebilirsiniz.İyi seyirler...

kardeş ara sahneleri birleştirip filim haline getirsek ascensionı olmamı?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar oyunun tam çözumunde yeni bölüm yayındadır.Göz atarsanız sevinirim...

kardeş ara sahneleri birleştirip filim haline getirsek ascensionı olmamı?

Var öyle bir planım onu da yapacağım inşallah..

• quote:

quote:

quote:

Daha önce hiç düşünmemiştim
    Good idea

• Arkadaşlar oyunun tam çözumunde yeni bölüm yayındadır.Göz atarsanız sevinirim...

God Of War Ascension Türkçe Tam Çözüm Bölüm 6 : Apollo'nun Ayağı

http://www.youtube.com/watch?v=jN_ZpZ8vFf0 linkinden izleyebilirsiniz.İyi seyirler...
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=jN_ZpZ8vFf0 linkinden izleyebilirsiniz.İyi seyirler...

Ateş elementini kullanmanı tavsiye ederim diğerleriyle haşır neşir oldum fakat en çok hasarı ve alan saldırısını ateş elementi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CLAIRV0YANT

quote:

Ateş elementini kullanmanı tavsiye ederim diğerleriyle haşır neşir oldum fakat en çok hasarı ve alan saldırısını ateş elementi veriyor.

Tavsiyen için teşekkür ederim dostum eyvallah.Dikkat edeceğim bu tavsiyeye

• quote:

quote:

quote:

quote:

Daha önce hiç düşünmemiştim
    Good idea

:) adamlar öyle bir son yaptiki oynda 1000 farklı şekilde devam edebilir :D

• quote:

quote:

quote:

Tavsiyen için teşekkür ederim dostum eyvallah.Dikkat edeceğim bu tavsiyeye

Bende hep ateş kullandım.buz u ise sadece zırh takanları yakalamak için kullandım birkaç kez

• IMDB'de baktım da Queen Moon diye birisi seslendirilmiş. Trial of Archimedes'de de yerde ay tutulmasıyla ilgili bir resim göze çarpıyordu. Büyük ihtimalle ToA'den sonra başka bir bölüm daha vardı fakat bir şeyler oldu ve son anda bu bölüm senaryodan çıkarıldı. Geriye sadece gördüğümüz kollar ve peçeli kadın heykeli kaldı. Hiç konuşulmuyor da şu anda internette nedir necidir diye. Tam bir muamma kısacası.
  • quote:

IMDB'de baktım da Queen Moon diye birisi seslendirilmiş. Trial of Archimedes'de de yerde ay tutulmasıyla ilgili bir resim göze çarpıyordu. Büyük ihtimalle ToA'den sonra başka bir bölüm daha vardı fakat bir şeyler oldu ve son anda bu bölüm senaryodan çıkarıldı. Geriye sadece gördüğümüz kollar ve peçeli kadın heykeli kaldı. Hiç konuşulmuyor da şu anda internette nedir necidir diye. Tam bir muamma kısacası.

inşalla höyle değildir :( sonradan eklerler mitolojiden araştıralım queen moonu?
  • Enteresan şeyler oluyor desene...Bu arada dünya durduğunda yolculuk başlar ı tam olarak çözebilen varmı?olayı nedir bunun?
    Ve son olarak 2012 yazında ascension un sonu gow 3 e ışık tutacak diyenler vardı.nerede onlar?

Bütün soruları cevaplarsiniz sevinirim :D

• quote:

Enteresan şeyler oluyor desene...Bu arada dünya durduğunda yolculuk başlar ı tam olarak çözebilen varmı?olayı nedir bunun?
    Ve son olarak 2012 yazında ascension un sonu gow 3 e ışık tutacak diyenler vardı.nerede onlar?

Bütün soruları cevaplarsiniz sevinirim :D

kardeş bizde senden fazlasını bilmiyoruz zaten :D dünyanın durması derken gow 3 ün sonunda dünyayı mahvediyoruzya o mu acaba?
  • quote:

IMDB'de baktım da Queen Moon diye birisi seslendirilmiş. Trial of Archimedes'de de yerde ay tutulmasıyla ilgili bir resim göze çarpıyordu. Büyük ihtimalle ToA'den sonra başka bir bölüm daha vardı fakat bir şeyler oldu ve son anda bu bölüm senaryodan çıkarıldı. Geriye sadece gördüğümüz kollar ve peçeli kadın heykeli kaldı. Hiç konuşulmuyor da şu anda internette nedir necidir diye. Tam bir muamma kısacası.

DLC olayıyla para kazanma çabaları?
    Ne olursa olsun alirim zatende :DDD kendileri sattirmayi başarıyorlar.saçma bişey olsa bile(ki olmaz)oyunu satın alanların rahat %60-65 i DLC yi alır :D

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.