Şimdi Ara

God of War: Ascension - Ares (Türkçe Alt Yazılı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Multiplayer diye hayal etmeye ikinci oyundan sonra başlamıştık. Merakla bekliyorum.
    Tüm tanıtımlar apayrı güzeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cysis99

Arkadaşlar multiye niye sataşıyonuz godofwarı gow yapanın single olduğunu firma biliyor yanlız multisiz oyun bu dönemde satışları fena düşürür buda bağıra bağıra eksra'dan multimiz var diyolar Nerden biliyo bu cysis99 nickli BSC kullanıcısı diyosanız geçenlerde Allan Becker ve john hight le yemek yemiştik ordan konu açıldı vede Türkçe dil seçeneğinin gow3'de olmamasına çok kızmıştım onlarda bi aksiilikten olmadığını söylediler bu oyunu Türkçe dublaj yapacaklarımış bende dublaj olmaz dedim kratos sesini bozarsınız oyunun orjinalliğini bozarsınız dedim onlarda kratos'u seslendiren Terrence Carson'a Türkçe öğretecez dediler bende adamları taktir ettim

"Cool story bro" demek istedim sana.
    Sağlam yazmışsın.

• Santa Monica'nın kesinlikle kendi kabını pisleteceğini düşünmüyorum. Eğer öyle olsaydı çok daha önceden görmüş olurduk GOW'u.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDcdy

Santa Monica'nın kesinlikle kendi kabını pisleteceğini düşünmüyorum. Eğer öyle olsaydı çok daha önceden görmüş olurduk GOW'u.

Çok haklısın. Her sene çıkan bir oyun değil God of War. Üçüncü oyundan sonra adamların ellerinde hali hazırda bir grafik motoru vardı ve isteseler oyunu iki senede çıkarabilirlerdi fakat geliştirmeye devam ettiler. GoW I ile II arasında bile 2 sene varken Ascension ile III arasında üç sene var. Yan oyun olacak fakat çok sağlam gelecek mart ayında. Umarım multiye desteklerini kesmezler uzunca bir süre.
  • beyler bu oyunda offline coop olacak mı?
  • Merakla beklediğimiz oyunlardan birisi.
  • Yahu oyuna niye çıkmadan kabahat bulurlar anlamam.
    Single da var multiside, ister oynarsın multiyi istersen sadece single takılırsın. Bu kadar da insafsızlık olmaz. Türkçe olarak gelme ihtimali yüksek. Bence oyun çok süper olacak.
    Oyunu ön sipariş olarak koleksiyon paketini almayı düşünüyorum.
  • gow oyunlarının tek eksiği multisi ve coop olmamasıydı şimdi mult i geliyor umarım coop da eklerler ve tadından yenmez bilip bilmeden yazıyor millet bu oyunun multi sıkıntısı çektiği tüm gow forumlarında ayyuka çıktı adamlar yapmak zorunda kaldılar ki olmazsa olmazlardan biriydi artık multiplayer çok safsınız modernwarfare mesela multiplayer ı olmasa bu kadar satamazdı bf3 single player ı kötü multiplayer ı tadından yenmiyor ama yıllardır böyle ilerlemeli dövüş oyunlarında multiplayer sıkıntısı vardı şuan çözüyorlar bunu bu yıl ben çok umutluyum bu oyundan ayrıca single playerı bozdukları yok online oyun ayrı bir şeydir arcade ayrı bir şey ama ikisi bir olması kötü anlamına gelmez daha iyi yapmaya çalışıyor adamlar eskiden gow un rakipleri yoktu ve playstation a özel bir oyundu ama artık rakipler çıkıyor siz göremeseniz de ve geri planda kalmaya başladı multiplayer eksikliği yüzünden bir sürü bu tarz oyun çıktı bir sürü benzerleri yapıldı ama bazı oyunlar dibine kadar vurdu bir wow online de neler yaptı bir guild wars nerden nereye geldi ama gow gibi bir oyun yerinde kaldı ve geçiliyor yavaş yavaş witcher olsun ,devil may cry olsun assassin creed olsun daha bir çok oyun var aklıma gelmeyen ama gow gibi bir oyun yoktu eskiden ve bu hiç bir konsolda hatta pc de yoktu ama artık var bir sürü oyun yapıldı sürekli de gelişiyor eğer bir oyunu tek platformda tutmak istiyorsan yenilikleri takip etmelisin yoksa ne kadar iyi oyun olursan ol gün gelir ekmek olursun örnek arıyorsanız bakın eskiden kült olan yapımlara bakın ;
    silent hill eski silent hill mi ?
    resident evil hala o eski günlerini arıyor
    tomb raider yılllardır bu kadar beklenmemişti daha yeni ayak uyduruyor
    grantourismo son oyunuyla ben ölmedim hala dedi ve yerini sağlamlaştırdı
    Forza motorsport nereden nereye geldi nfs gibi bir seri yanına yaklaşamaz oldu
    Nfs eski serilerini yeniden yaparak hayat bulmaya çalışıyor ama olmuyor
    yani ne oldum demeyeceksinn ne olacam diyeceksin ki bir şeyler başarabilesin şuan gow harika bir iş yapıyor eksiklerini yok ediyor bununla birlikte oyunu uzatıyor hikayeyi uzatıyor ve multiplayer ile ölmemeyi garantiliyor bu kez tutturamasa bile bir sonrakiyle kesinlikle tamamen oturtur multiplayer ı da ve en son co-op gelir diye tahin ediyorum offline coop cidden ihtiyaç var oyunda o da bu sistem oturduktan sonra gelir ve efsane tahtını hiç kaybetmeden sağlamlaştırmış olur

• iyiymişş
  • Merakla bekliyoruz.Video gayet güzel,farklı karakterle oynayacağız sanırım oyunun belli bir kısmını.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ps vitaya da çıkarmassa akraba olucağız sonyle
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.