Şimdi Ara

GNÇTRKCLL’LİLER BİNLERCE KONTÖRR! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
537
Cevap
1
Favori
21.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: piri.reis

selamun aleyküm.

neler oluyor burda.

a.s
    ooo hocam h.geldin sensiz kampanyaya katılıyoz
  • furi de 2009 kontör kazandı.
  • kazananlara hayırlı olsun :)
  • önce bilal abiye hoş geldin diyeyim,
    sonra vermeyi taahhüt ettiğm günlük 3 gnc şifresini, işlerin aırı yoğunlaşması ve mesai saatlerimin karışması sebebiyle özür dileyeyim,
    sonra da acaba 10 tane şfreyi, 23:30 civarında , 10 tanesini de00:00 dan sonra göndersek, gelecek 100 kontör, gün uzatır mı, onbara verir mi, bilsini paylaşacaklaa şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Hoşgeldiniz, 1 kez 2009 kontör, 1 kez 500 dakika kazandım. piri.reis uğuruyla geldi foruma.

quote:

selamun aleyküm.

neler oluyor burda.

hoşbulduk.
    kazandığınıza çok sevindim. iyi günlerde harcayınız.

muhalif46. ileriki günlerde bunun sonucunu görebiliriz. şu anda bişey diyemem.
    ama beraber yüklenmez, ayrı ayrı yüklenir diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 6 Aralık 2008; 19:29:20 >
  • quote:

furi de 2009 kontör kazandı.

evet 58. saniyede yolladım 3. saniyede ulaştı kazanamadığımı düşündüm ama yanılmışım 2 kontör karşılığı süper oldu bu, annemede kazanayım bungee hocamın dediği gibi 1 ay sonra annemden devam ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 6 Aralık 2008; 19:33:13 >
  • ilginize teşekkürler,
    ben kullanmaya başlayacağım taktiği paylaşayım sizlerle:
    şimdilik bir hurdacı ve bir dönerciyle anlaştım ve bana açma halkalarını ucuza verecekler, tahminlerine göre, günlük 25 civarı halka verecekler toplam, halka alableceğim yer sayıını artırırsam, güzel şeyler olacak inşallah
    çünkü "transfer edilemez " İBARESİNİN tanışma setünde ki kontrler gibi olduğunu düşünüyor ve yapılacak normal yüklemeler arasında eriyeceğni, yani bir şekilde transfer edilebileceğini, olmazsa, transfer iöin harcadığım aylık yaklaşık 50 kontrü karşılayacağını düşünüyorum,
    inşallah halkaları ucuza sataca 1-2 kişi daha bulurum
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhalif46

ilginize teşekkürler,
    şimdilik bir hurdacı ve bir dönerciyle anlaştım ve bana açma halkalarını ucuza verecekler, tahminlerine göre, günlük 25 civarı halka verecekler toplam, halka alableceğim yer sayıını artırırsam, güzel şeyler olacak inşallah
    çünkü "transfer edilemez " İBARESİNİN tanışma setünde ki kontrler gibi olduğunu düşünüyor ve yapılacak normal yüklemeler arasında eriyeceğni, yani bir şekilde transfer edilebileceğini, olmazsa, transfer iöin harcadığım aylık yaklaşık 50 kontrü karşılayacağını düşünüyorum,

hurdacıdan aldıkların kullanılmış çıkabilir.

5er kontörler normal yüklenir. istediğin gibide transfer edebilirsin. bu konuda en ufak bir şüphen olmasın.

• abi yukardaki metinde"transfer edilemez " ibaresi var, o yüzden
  • quote:

abi yukardaki metinde"transfer edilemez " ibaresi var, o yüzden

hep öyle yazıyorlar. cayır cayır transfer ediyorum.

keşke 2009 hediye kontör yerine 250 normal kontör verselerdi. bunlarda uyanmaya başladı.
  • quote:

ilginize teşekkürler,

onu ben uygulamayı düşünüyordum arkadaşımı ikna edersem günde rahat 200 - 300 açma kapağı elime geçer diye düşünüyorum (üstelik bedavaya :) ) yanlız bir hat üzerinden gün içinde en fazla 10 kere katılım yapabiliyoruz bilgilendireyim dedim

• dün gece gönerdiğim 10 tane şfrenin kontörü 50 olarak geeldi, bugünlerd gelen en kıyak haber
  • beraber yüklenmesi iyi oldu

edit.

500 dakika kazandım.

emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür derim.

hoşgeldin hediyesi oldu bana bu.

sizi çok seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 6 Aralık 2008; 20:04:57 >

• xfurix öyle bir durum varsa satın alabilirim şifreleri
  • Furi agbi hayirli olsun gule gule kullan ins bizede cikar piri agbi sende hosgeldin agbiler bizede kntr kazan ma sansi verin
  • 500 dakika da benden.
  • quote:

beraber yüklenmesi iyi oldu

edit.

500 dakika kazandım.

emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür derim.

hoşgeldin hediyesi oldu bana bu.

sizi çok seviyorum.

tebrikler..
    msj içinde teşekkürlr bilal..

• Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim :) Ben de varım kazananlarda
    Not: Bilal abiciğim sen bulunması çok ama çok zor insanlardan birisin. Allah iyi ki senin gibi biriyle tanışmayı nasip etti bana, Sana ne desem, ne kadar teşekkür etsem az kalır. Seni çok seviyorum abiciğim :) İyi ki abimsin :)
  • tksharmely de şimdi 2009 kontör kazandı.

tebrikler.
  • quote:

tksharmely de şimdi 2009 kontör kazandı.

tebrikler.

tebrikler

sıradaki...

kendimi msn grubunda yanlız hissettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furi -- 6 Aralık 2008; 22:13:47 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.