Şimdi Ara

#gmdinlebizi Toplanıyoruz ve tweet atıyoruz! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
1
Favori
4.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
83 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde 1 senelik GM8 (android 9) sürümü var bir sıkıntı yaşamadım
  • biz buna benzer bir şeyi 2018 senesinde 5plus için yaptık hem buradan konular açıldı hem de Twitter dan yazdık. Bunları görüpte hala bu cihazlardan alan varsa yapıcak bir şey yok. General mboıle 5plus konusunda gujncelelmelerin ve cihazın eziyet halini aldığını belirtmiştik. Zaten fırma bu sebebplerle artık androıdone cıkaramıyor linsansı iptal oldu iddiaaları doğuydu galiba ki 9plus androıdone değildi. Güncellemeleri kafalarına göre geç verip kafalaarına göre destek kesen bir şirket haline geldi general mobile. Mesela 5plusa ilk vermek istememişti a8 i sonra ısrarlar şikayetler derken verdi oda çok stabil olmadı. Gm6ya verilmesi gereken 9u vermedi. Gm8 ve 9 da androıd 10 bu dakıkadan sonra alır mı süpheli alsa bile 8e gelmez 9 proya gelir.

Keza Xiaomi androirone cihazları da çok kötü durumda. Şuan a2 ve a2lite androıd 10 sonrası bitik hale geldi. Konularında bakabilirsiniz.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    5plus konusunda bende destek olmuştum baya ses getirmişti yine bi gaflete düştük aldık özellikleri hoş geldi ama buda elimizde patladı zaten tövbe bu da son General Mobile cihazım bozulana kadar kullanırım sonra başka marka alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha cihaz cıkarabilir mi oda ayrı en son iflas ediceklerdi. Zamanında yaptıkları olmasa üzülürdüm ama yapılanlara bakılınca üzülmüyorsun niyeyse. Xiaomi androdıone cihazları da çok kötü yazılım anlamında. Güncelleme geliyor ama hep bi sorun. Fiyatlar uçuk olmasa güzel bir cihaz alırız da çok uçtu fiyatlar.
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam eskiden amiral gemisi cihazlar 2 bin 3 bin liraya bulunuyordu şimdi nerde 5 6 bin liraya 10 bin liraya telefon mu alınır 10 bine telefon alacağıma 5 bin daha ekler tofaş alır ona binerim daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Puantum

hala 2.köyde hileler geziyor exp kasamıyoruz gmler ne iş yapıyor anlamıyorum
    Oyun orijinal mi?
  • Çöp marka belli. Müşterisini düşünmeyen bir firma daha . O zaman dans 💃 🕺
    İlk kez duydum bu firmayı şöyle bir bakayım dedim yerli sanırım. Açıklamalarında da Türkiye’ye nin en sevilen ilk 3 markasından biriymiş. 😄😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elektronikte nerede Yerli logolu görsem kaçırıyorum hemen. LG filan aldım memnunum yani güncelleme vermez etmez dediler android 9 verdi. Zaten ihtiyacımı görüyor stabil. Apple almak gönül isterdi de 7-8 bin asla telefona vermem.

• Neden gidip GM alınır ki ?
  • Kardeşim bu firma kaç yıldır böyle hala bile bile alıyorsanız ne diyeyim size. Bir zamanın en sağlam telefonu, amiral gemisi diye tabir edilen Elite modeli lolipop sürümünü bile alamadan raflardan kalktı, insanlar hala hiçbir şey yokmuş gibi bugüne kadar almaya devam etti ve devam ediyor. Akıllanmaz bu millet.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bundan sonra gm falan allah korusun son cihazım bozulana kadar kullanırım bir daha da bulaşmam

• valla thhye gitmek daha dogru gibi. firmanin kepenk indi snrm.

• 15 ay önce gm9 pro aldım hiç güncellemedim. Android 8.1 sürümünde. Hiç sorun yaşamadım. Stabil kullanıyorum. Üst sürümlere geçince telefona ekstra ne katıyor acaba? Bilmediğim için soruyorum. Bundan önce de lg g3üm vardı 4 sene kullanmıştım. Onu da güncellememiştim.

• Aynısını GM5 Plus vaktinde de yaptılar, inatla yayınlamadılar. Bu firmadan telefon falan alınmaz, son GM telefonum GM5 Plus bir daha da bu şarlatanlardan alışveriş yapmam.
  • Clan olarak ban yediniz sandım.

• Nickola Tesla kullanıcısına yanıt
    kaynak kodu kendilerinde var mı ki...

çinliler vermiyordur..
  • #gmdinlebizi ikinci köyde çok hile var
  • Kusura bakmayın da bu zamanda general mobile alıyorsanız bunları göze almışsınızdır. General mobile kullanmadım ama bu konuda çok fazla şikayet gördüm. Almayın dediler gm kullanıcıları nerde gördüysem bulaşma, alma mesajları yazılıyor. Bunlara rağmen alıp ta bize güncelleme gelmiyor demeniz komik oluyor. Bu twetter dan paylaşmanızın da pek etki yaratacağını düşünmüyorum.

• bana sormadan bir yakınıma general mobile telefon almışlar.
    özelliklerine çok bakmadım ama orta seviye bir telefon diyelim.
    sanırım gm9 go idi.

öyle boktan bir yazılım atmışlar ki.
    sözde android 9 çalıştırıyor, ama görsen kitkat daha sevimli ve stabildir o yazılımdan.

telefonda recovery menüsü bile açılmıyor.
    ses tuş artırma falan basılı tutup giriyorum hata verip atıyor.
    telefonun sahibi kullanıyor hadi neyse ama o kadar yazık etmişler ki.
    1000 tl üzerinde bir fiyata almışlar operatör üzerine.
    fiyatına göre gayet rezil bir telefon.

(bu arada, bu dediğim olay 8 ay önce falan gerçekleşti. o zaman para daha değerliydi.)

donanım ne olursa olsun, üzerindeki yazılım kötüyse çöp.

EDIT: dayanamadım şimdi youtube'dan baktım, evet telefon gm9 go.

sanırsın 2013 yılındayız. telefondaki yazılım en eski androidlerdeki yazılım gibi görünüyor.
    iğrenç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuasudba -- 3 Haziran 2020; 17:15:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kuasudba kullanıcısına yanıt
    Orta seviyemi. Go cihazlar girişinde girişidir markadan bağımsız. tüm markaların var standart 1gb ramle gelirler. ondan kasım kasım kasılır çalışmazlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.