Şimdi Ara

GMAIL Rehber Profil resmi hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İki adet g-mail adresim bulunmakta. Bir tanesini iş için bir tanesini de kişisel mail adresim olarak kullanıyorum. Telefonların kendi rehberlerini kullanmıyorum. Bir kaç cihaz kullandığım için rehberi ordan burdan aktarmak yerine gmailin rehberini kullanıyorum ve bu iki adresin rehberlerini cihazlara senkronize edip sıkıntısız biçimde rehberi kullanıyorum. Tabi telefon çalındı, bozuldu... rehber gitti, numaralar gitti derdim de olmuyor.

Şöyle bir sorunum var. Ben rehberde kişinin kimliğini oluştururken bütün bilgilerini girerim ve profil resmini de koyarım. Telde de aynı eşekilde görünür. Kişisel hesabımda profil resmi yüklemede sorun yok. Yalnız iş için kullandığım mail adresininin rehberinde profil resmi yükleyemiyorum. Hata veriyor. Yüklemeye çalıştığım resimlerde mi problem var dedim aynı resmi diğer hesapta yükleyebiliyorum. Aldığım hata şu şekilde:

" Bir yükleme hatası oluştu. Bir JPG, GIF veya PNG dosyası yüklediğinizden emin olun ve tekrar deneyin. ""

Benim yüklemeye çalıştığım resimler JPG formatında, zaten diğer hesabRica etsem yardımcı olur musunuz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.