Şimdi Ara

gmail hesabı ve silinme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar sorunum g-mail ile

Bir kız arkadaşım vardı almanya'^dan kız bana küstü ve 2 haftadır ondan mesaj gelmiyor g-mail hesap sorgulamadan bakıyourm hesap yok diyor
    diyorum bu kız hesabını sildi fakat onun gmail adresine yoladığım mesajlar gidiyor bu nasıl oluyor ayrıca onun adresiyle hesap oluşturmaya çalıştım izin vermedi yoksa beni silmedide engeledi mi ? Durumu biri izzah edebilir mi .

• bence engellemiş seni kardeşim gmailini neden silsin ki ?
  • kardeşim hesap sorgulamada boyle bir hesap yok diyor bu yüzden sildiğini düşünüyorum fakat madem silindi nasil o adrese mail atabiliyorum onuda anlamadim olmayan hesaplara mail gonderilemiyor diye biliyorum lutfen gmail ve google ı biren biri yardım etsin !

belki 2.yedek bir mailiydi ve silmiş olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christiantroy -- 25 Mart 2020; 17:16:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Christiantroy kullanıcısına yanıt
    galiba silmemiş başka bir siteden kontrol etdim böyle bir e mail var diyor google dan kontrol etdim böyle bir kulanıcı yok diyor.

çok tuhaf
  • quote:

Orijinalden alıntı: Christiantroy

kardeşim hesap sorgulamada boyle bir hesap yok diyor bu yüzden sildiğini düşünüyorum fakat madem silindi nasil o adrese mail atabiliyorum onuda anlamadim olmayan hesaplara mail gonderilemiyor diye biliyorum lutfen gmail ve google ı biren biri yardım etsin !

belki 2.yedek bir mailiydi ve silmiş olabilir
    vAlla kardeşim ne diyim ki şimdi sen internetten az daha bak bence araştır biraz daha
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.