Şimdi Ara

GM6 mı? GM5 Plus mı? GM8 mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler bugün gittim gm6 alacaktım sonra vazgeçtim biranda gm8'e döndüm

kampanya varmış 10 taksitle bankayla falan. sonra 1000tl'lik telefon kasko falan dedi 1 sene, ettimi sana 1150 TL

ya hadi alayım dedim bu seferde elimizde kalmamış dediler. kadın diyo gel sana başka model vereyim zaten o alacağın hiç iyi değil diyor ve önerdiği şey 1500 Tl'lere çıktı

almadım çıktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GM Savunucusu

"Bunlar kırsaldaki amcayı ilgilendirmeyen konular" diyen ve GM çalışanı olduğu söylenen kişinin GM çalışanı olduğu konusunda benim şüphelerim var. Bu şahıs, başka bir firmanın çalışanı olup -tam da bu etkinlikler sırasında- bir algı yaratmaya; etkinlikleri bir karalama ve linç kampanyasına dönüştürmeye çalışan biri de olabilir. %0.0000...0001'de olsa var böyle bir ihtimal. Ama gerçekten bir GM çalışanı ise, anlık bi' öfkeyle yediği te şu halt; bir sorun olduğunda benle yürekten ilgilenen o insanların hakkına, emeğine, ekmeğine bir gasptır; kabul edilemez.

Bu kişi evet kesin bir GM çalışanı... bulundugu bölü itibari ilede söyledikleri firmanın politikasını net şekilde ortaya koyuyor...

Bana ne diyor sen almaz isen alma... Büyük pazar zaten teknolojiden anlamayan kesin. Kırsaldaki amca ne bakar özelliğine güncellemesine o fiyatına bakar bende satar geçerim sen yırtın dur diyor...

Gerçekler bazen kılıf üretilmeyecek kadar net olabiliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 10Messi10

beyler bugün gittim gm6 alacaktım sonra vazgeçtim biranda gm8'e döndüm

kampanya varmış 10 taksitle bankayla falan. sonra 1000tl'lik telefon kasko falan dedi 1 sene, ettimi sana 1150 TL

ya hadi alayım dedim bu seferde elimizde kalmamış dediler. kadın diyo gel sana başka model vereyim zaten o alacağın hiç iyi değil diyor ve önerdiği şey 1500 Tl'lere çıktı

almadım çıktım

O hep öyle olur.

• oskurrr kullanıcısına yanıt
    Sadece işlemci üzerine değineceğim zar boyutlarının aynı olması tasarımın değişmediğinin yada yenilik olmadığının anlamına gelmez transistör sayısı ile ilgili düzenleme yeni komut setlerinin eklenmesi termal olarak verimlilik gibi yenilikler yapılmış olabilir 4 çekirdekli olarak tanıdığımız sd4xx ailesi için 435 modeli giriş seviyesi için amiral gemisi olmuş durumda.

• 3 nu toplasan bir sağlam telefon etmez hepsinin kronik sorunlaru var

• NESİL durumu farklıdır versiyon model vs durumları farklıdır nesil yeniliğinden bahsetmek için köklü bir değişiklik gerekir. AYnı işlemci üzerinde upgrade yaparak nesil yükseltilmez benim fikrimce...

14nm işlemciler varken şuanda piyasada buna yeni nesil demek anlamsız... Pazarlama stratejisi insanları kandırmak demek...

Var olan güzel özellikleri üzerinden yürümek yerine insanları akndırma stratejisinin iyisine de kötüsüne de karşıyım...

Aynı durumu 720p ekranlara HD HD+ vs diyenlerede söylüyorum. HD 1080p dir. BUna FULL HD yani tam hd derken 720p ye yarım HD neden demiyorlarda HD diyorlar sence :) Bunların hepsi firmaların piyasaya yedirdiği pazarlama stratejileri.

Bizim burda amacımız insanları bilgilendirmek . Yalanlara ortak olmak reklam yapmak yada bir tarafı sebepsiz yermek değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oskurrr -- 12 Mart 2018; 16:10:7 >
  • Gm 5 plus ı alalı 2 yılı geçti.En büyük sorun ŞARJ süper hızlı bitiyor.Powerbank olmasa telefonu kullanamam.2 haftadır şarj soketi bozuk.Yaptırmaya korkuyorum daha kötü olacak diye.Şimdilik idare ediyorum.
  • GM donanım olarak kendini ilerletmiyor önceden çok iyi fiyat performans ürünler çıkardı ama şu an gittikçe ortalamaya kayıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 plus kullanıyorum...İlk aldığım birkaç defa yere düştüğünden midir nedir dokunmatik problemliydi.
    Sonra tuvalete düşürünce gidip yenisini aldım, onu da bir kere elimden düşürdüm...Yine ondan mı bilmiyorum ancak ekranı üstten aşağıya doğru çekince garip bir görüntü oluşmaya başladı.Sanki yaylanıyormuş gibi gözüküyordu o kısım.
    1 aydan yeni olduğu için çift hatlı olanla değiştiriverdiler.
    Şu an hiç sorun yok.
    Bence hem görünüm olarak hem de hız açısından güzel bir telefon.
    Şayet satın alırsanız bumper da kullanın.Çünkü en ufak bir düşmede kenarları eziliyor ve direkt garantiden çıkarıyorlar.
    Çerçeve ekranla yekpare olduğu için ekran sorunlarında kesinlikle garantiye sokmuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellim76 -- 19 Nisan 2018; 0:24:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sellim76

5 plus kullanıyorum...İlk aldığım birkaç defa yere düştüğünden midir nedir dokunmatik problemliydi.
    Sonra tuvalete düşürünce gidip yenisini aldım, onu da bir kere elimden düşürdüm...Yine ondan mı bilmiyorum ancak ekranı üstten aşağıya doğru çekince garip bir görüntü oluşmaya başladı.Sanki yaylanıyormuş gibi gözüküyordu o kısım.
    1 aydan yeni olduğu için çift hatlı olanla değiştiriverdiler.
    Şu an hiç sorun yok.
    Bence hem görünüm olarak hem de hız açısından güzel bir telefon.
    Şayet satın alırsanız bumper da kullanın.Çünkü en ufak bir düşmede kenarları eziliyor ve direkt garantiden çıkarıyorlar.
    Çerçeve ekranla yekpare olduğu için ekran sorunlarında kesinlikle garantiye sokmuyorlar.
    Kasım 15 650 TL hala alınır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.