Şimdi Ara

GM5 Virüs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Babamın bir adet gm5 var dün biri ona virüs bulaştı demiş veparayla antivirus yüklemiş de ben de suphelendin çünkü babam uygulama yüklemeyi bilmez apk yüklemeyi bilmez bir yandan her siteye bilmeden girebilir yani bana dün telefonunuzda virüsvar onu gösteriyordu benim sormak istediğim androidlere apk haricinde virüs girebilir mi bende suphelendim kredi kartı bilgileri falan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon kendi hafızasını ve sd kartı sıfırla hemen dostum .

tekrardan telefonu kur!

ve bilmediğiniz apk vs yüklemeyin virüs ile beraber yüklenir telefona !
  • Hocam hayır antivirus te sıkıntı yok adamın yüklediği benim sormak istediğim adam babamı kandırdı mi adam apk yüklemeyi gram bilmez uygulama bile yukleyekez playden nasıl virüs bilasir anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: okokandemir05

Hocam hayır antivirus te sıkıntı yok adamın yüklediği benim sormak istediğim adam babamı kandırdı mi adam apk yüklemeyi gram bilmez uygulama bile yukleyekez playden nasıl virüs bilasir anlamadım

İki ya da üç hafta önce play store'de haftanın oyunu olarak tanıtılan oyunda virüs var mesela. Sonra adını unuttum milyonlar tarafından indirilen bir hava durumu uygulamasında trojen var. Yani Google Play bile olsa virüs var.

• quote:

Orijinalden alıntı: BilgeceYaşam

quote:

Orijinalden alıntı: okokandemir05

Hocam hayır antivirus te sıkıntı yok adamın yüklediği benim sormak istediğim adam babamı kandırdı mi adam apk yüklemeyi gram bilmez uygulama bile yukleyekez playden nasıl virüs bilasir anlamadım

İki ya da üç hafta önce play store'de haftanın oyunu olarak tanıtılan oyunda virüs var mesela. Sonra adını unuttum milyonlar tarafından indirilen bir hava durumu uygulamasında trojen var. Yani Google Play bile olsa virüs var.

Hayır hocam sanırım anlatamadim kendimi benim anlatmak istediğim bu adam apk yukleyemez l,playden uygulama yükleyemez vodafone da çalışan bir eleemn telefonunda virüs var belli bir ücrete antivirus atmış silmiş mi yaratma yapmış mi bilmiyorum antivirus telefonun içinde bankacılık e devlet falan var virüs varsa çok sikitlntibl olur ben sadece apk veya uygulamadan başka yolla virüs bulasmazise ise adam kandırmış ama başka yolla siteye girindlce falan müzik indirme vb yollarla virüs varsa sıkıntı demektir benim anlatmak istediğim bu

• Google Play Store'da virüs yok. Olsa dahi o virüslü uygulama hemen siliniyor. Biraz uygulama izinleri sıkıntılı o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 24 Mart 2017; 22:45:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.