Şimdi Ara

GM21 PRO ALINIR MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu döviz de bir süredir sabit bir de yerli üretim deniyor daha 25 ocakta 2.500 tl gösterilen fiyat ne oldu da 3.000 tl üzerine çıktı anlamak mümkün değil ?

YEni model çıkacak diye mi yapıyorlar yenisini pahalı satalım diye acayip bir durum. Normalde yeni model çıkınca fiyat düşülür bunlar yükseltiyor...

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Ben hâlâ kararsızım hangi marka ve model alacağım konusunda. Dediğiniz gibi yorumlar vs çok kafa karıştırıyor. Şu an Poco X3 GT ağır basıyor
  • tsfirtina kullanıcısına yanıt
    GM almayacağım orası kesin. Güncel bir özellik yok. İşlemcinin en azından Dimensity 700 falan olmasını beklerdim. Ram, kamera falan eyvallah ama onun dışında alınabilir bir özelliği yok GM 22 Pro nun.
  • alınmaz kardeşim.
  • acemiteknolojist kullanıcısına yanıt

Tabi fiyat performans odaklı bakmak lazım.

Alacağım demekle olmuyor.

Bir kaç ay önce 4500 olan cihaz 6000 oldu.

X3pro ile x3gt aynı fiyattı 5600 suan x3gt 5900 (128gb)-6700(256gb)

Alamazsan subatta 6500-7000 bulur.

Sen maşallah çağ atlamissin. 3bin liralık gm21 den foco X3 GT 7000₺ ye cikmissin.madem okadar bütçen var foco X3 gayet güzel telefon.nubu arada yanlış anlama alacaksan hemen al bekleme zam geliyor sürekli.

• fotoburak F kullanıcısına yanıt

Çok pahalı bir telefon alma düşüncesinde değilim. GM telefonların ara yüzünü beğendiğim için tercih edecektim ama güncel bir özellik sunmadığı için vazgeçtim. Poco X3 GT iyi bir alternatif benim için.

• Gm 21 pro 2700'e düşmüştü, şimdi 3.000 bandında.
  • Alırsan telefon burda paylaşır mısın
  • erAn_ kullanıcısına yanıt

Hakkaten ya 500 arttırıp 100 indiriyorlar sonra indirim diyorlar bir de yeni modeli çıkacak.

• fotoburak F kullanıcısına yanıt

POCO X3 GT yi mi?

• Hocam alırsanız deneyimlerinizi burada paylaşın lütfen.

• Merhaba, telefonda hızlı şarj özelliği var mı.? Telefon ile gelen şarj aleti dk da 1 birim şarj ediyor, bu durum normal mi?

Herhangi bir telefon aldığınızda hocam inan kendim almışım gibi mutlu olacağım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Herhangi bir telefon aldığınızda hocam inan kendim almışım gibi mutlu olacağım :)

Dolar kuru sabit olmasına rağmen telefon fiyatları artış eğiliminde. Geçen haftalarda 5800 bandında olan X3 GT şu an 6000-6300 bandına çıkmış şaka gibi. Telefon almak bile lüks artık!

• Ayyildizx kullanıcısına yanıt

Gm 21 Pro'dan bahsediyorsanız tam şarj süresi 2 saat 20 dk  

One plus nord 5g ye de bakın.

• biembo kullanıcısına yanıt
    Merhaba bugün Poco X3 GT aldım. Hızlı ve stabil bir cihaz. Arayüze alışmam biraz zaman alacak ama onun dışında genel olarak memnunum. 40-45 dakikada tam şarj oluyor.
  • Telefonum yakın zamanda brick olduğu için yeni telefon arayışına girdim. Ne yazık ki çok yanlış bir zamanda bu arayışa girmişim. Bütçem çok olmamasına rağmen bir telefon almak zorundayım ve seçeneklerim çok da iç açıcı değil. Samsung Galaxy M22 ve GM 21 pro arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyidir? Beni daha uzun süre götürür?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.