Şimdi Ara

GM ve Telpa Yetkilileri sorularınızı cevapladı 'Elite, Discovery 4.4, Discovery 2 ve fazlası' özel video (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
4
Favori
24.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun tipi röportajda gözükmüştü zaten. Bu fotodaki farklı bir model. Gionee Elife E-6'ya çok benziyor. Özellikleri de uyuyor. iphone'a çok benziyor.

http://global.gionee.com/eng/allphones/20130807/479.html

http://www.youtube.com/watch?v=QceOJEepIYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 18 Mart 2014; 9:48:27 >
  • artık çok geç....

1000 tl veririm mal senin para benim modunda takılıyom :)

• 999 rekor kırabilir 1099 satar 1199 hayalkırıklığı olur..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçenekler çoğalıyor. GMD iyi bir fiyatla gelirse güzel satar yoksa pek çok kişi donanımı daha düşük olsa bile tasarımı daha güzel ve markası olan telefonlara yönelecek. Yeni modeller hep 4.4.2 ile geliyor.
  • Aynı bende oyle düşünüyorum
    Zaten çıktığı gibi gidicem satan yere bize ne olur 900 var burda olur mu olmaz mi
    Olmaz derse g2 için para biriktirip alırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ucuzda satsalar insanların alacağını tahmin etmiyorum.malum soket sorunundan dili yananlar bir yığın para verip başka süprizlerle karşılaşmak istemeyeceklerdir.
  • ender ahmet kullanıcısına yanıt
    Sorun her telefonda çıkabiliyor ve her servis bu sorunla ilgilenmeyebiliyor bu soket örneğinde olduğu gibi. Lumia 620 almıştım telefonda açılmama sorunu oldu araştırdım pek çok telefonda oluyormuş yaygın bir sorun. servise götürdüm 20 dakikalık iş için 10 gün gibi bir süre verdiler. beklemek istemediğim için aynı servise 20 TL verip anında yaptırdım. Düşün sorun donanımsal bile değildi sadece 20 dakikanı ayıracaksın o kadar. telefonun şarjı olsaydı kendim bile yapabilirdim o kadar basit bir sorun için 20 TL vermek zorunda kaldım. Sonuçta çok uygun bir fiyata gelirse gene satar sorunlarına rağmen. Aksi halde seçenekler çoğalıyor Mesut Çevik'in de dediği gibi.
  • 1300 den ön siparişte ( ÖN SİPARİŞ 1300... ) DOLAR 2.30 İKEN 1100 1200 DÜ DOLAR 2.2 OLDU FİYAT 1300 ..

HİÇ BİR ZAMAN ANLAMAMIŞIM DIR BU EKONOMİ İŞLERİNDEN.SORUN BENDE HERALDE BUNLARIN YAPTIGI HESAP DOGRUDUR...dıttttttttt

http://www.telpamarket.com/Discovery-Elite-3GB,PR-1130.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi servetxy -- 20 Mart 2014; 15:06:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

1300 den ön siparişte ( ÖN SİPARİŞ 1300... ) DOLAR 2.30 İKEN 1100 1200 DÜ DOLAR 2.2 OLDU FİYAT 1300 ..

HİÇ BİR ZAMAN ANLAMAMIŞIM DIR BU EKONOMİ İŞLERİNDEN.SORUN BENDE HERALDE BUNLARIN YAPTIGI HESAP DOGRUDUR...dıttttttttt

http://www.telpamarket.com/Discovery-Elite-3GB,PR-1130.html

Bu defter kapanmıştır artık, kendilerine satsınlar.
    O kadar olumlu yorum yaptık, 801 oldu 800, forumda bile savunduk yine de...
    ama 1299 TL nedir ya. Devir LG G2 devri artık.

1149'u geçmemeliydi.
  • yalan dolan, insanları oyalama ve şimdide milleti salak yerine koyma! muhteşem üçlüyü tamamladın GM sen dolar 2.4 iken 1199 de 2 ay oyala milleti üstüne 800ac yerine sonrada 800 üret bide kalk 1300 fiyatla ürünü çıkar. biri GM yetkililerine GM markasının henüz LG ile kapışacak düzeyde olmadığını hatırlatsın.

• yalan dolan, insanları oyalama ve şimdide milleti salak yerine koyma! muhteşem üçlüyü tamamladın GM sen dolar 2.4 iken 1199 de 2 ay oyala milleti üstüne 800ac yerine sonrada 800 üret bide kalk 1300 fiyatla ürünü çıkar. biri GM yetkililerine GM markasının henüz LG ile bile kapışacak düzeyde olmadığını hatırlatsın.

• Oooooo hakkaten batırdılar.
    Bunun fiyatı 1299 TL ise Lite modelinin fiyatı 1199, D2'nin fiyatı ise 1099 veya 999 TL olur. Bize de 3 adet Amiral model yaptık diye söylerler.

Anlaşılan bu sene F/P olayına girmeyecekler. Sadece Performans odaklı satış yapmayı düşünüyorlar. Fiyatı ise ne tutturursa gidelim yaklaşımındalar.
    Ne umduk ne bulduk. En iyisi bu adamlardan bir şey ummamak. Kendi kendilerine takılsınlar.
  • telpanın sitesindeki ön siparişmi diye baktım ama değil heralde.acaba dedim ön sipariş den sonra tam anlamıyla piyasaya cıktıgında 1199 tl olur mu diye düşündüm.ama boşşşş.ne dedim başlıkta yalan dolan üçkagıt dalavere iyiki beklemeyip g2 almışım.g2 1250 tl ye paralel italat alınır be daha ucuz 150 tl fazla ver resmi garanti al.bu nasıl iştir..mantıkken 1300 tl verene kadar g2 alın lumia alın ne bilim başka tlfnalra yönelin arkadaşlar.1300 tl çok para.yazık günah.
  • GMD-II nerede kaldı ses seda yok, lafı bile yok, oysa röportajda ellerinde test falan yapyolardı, hazırdı telefon.
  • açıklanan fiyat verilen sözün üstünde .. kaldı ki snapdragon ac kullanacağı söylenirken fiyatın 1100-1200 arası olacağı söylenmişti.. o yüzden bu ön sipariş fiyatı potansiyel alıcı kesimi deneme amaçlı ise , pek de olumlu bir geri dönüş alacağını düşünmüyorum ..

• Güle Güle GM
  • sayfalarından begenilerı çekelimde anlasınlar gerçi yorulmaya deymez

• quote:

Orijinalden alıntı: cosica

GMD-II nerede kaldı ses seda yok, lafı bile yok, oysa röportajda ellerinde test falan yapyolardı, hazırdı telefon.

aynen ya hiç bi haber yok çok sinir bozucu vaz mı geçsem bilemedim
  • Elite Sabah Gazetesi'ne haber olmuş

25 Mart'tan itibaren 999 TL'den başlayan fiyatlarla satışta.

http://www.sabah.com.tr/Teknoloji/2014/03/22/selfiedostu-ilk-telefon

http://www.sabah.com.tr/webtv/timursirtlaonhayat/ilk-selfie-dostu-kamera-turkiyeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 22 Mart 2014; 15:45:51 >
  • lite mi 25 marta çıkıyor !

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.