Şimdi Ara

GM kamerada siyah nokta cikti ne yapmaliyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
2.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [>discoverym de kameraya girdiğimdeekranda ufak siyah nokta var onceden yoktu başka program yukledim yine ayni ne yapmaliyim servise de vermek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arka kapağı açıp kamera ve civarını ıslak mendille iyice sil kurula olmazsa bundan sonra kamera içine toz kaçmış olabilir onu servise gônder o zaman.

• Kullanici hatasimi yoksa teknik hata mi oluyor ücret odermiyim

• Bence ucret almamaları lazım istesenizde kamera içinde ise toz sokamazdınız.

• Simdi o siyah nokta cikti diğer resimler de de var gösteriyor ama yoktu fabrika ayarlarına yuklesem duzelmez mi acaba

• Arkadaşlar biliyorsunuz ki 2. parti Discovery'ler İPS olduğu iddia edilerek satılmasına rağmen LCD panel olarak geliyor. Kutusunda İPS yazmasına rağmen ekranı LCD olan , tüm Discovery kullanıcılarını @yavuz21 'in açtığı kampanyaya bekliyoruz! Kampanya bilgileri ;

" GM firmasının üretmiş olduğu Discovery1 cihazının kutusu üzerinde IPS ekran yazmasına rağmen telefonlarda LCD panel kullanılmış. Hileli mal satma olarak nitelendirilecek bu davranıştan ötürü tüm tüketicileri imza kampanyamıza katılmaya davet ediyorum. IPS ekran nedir ve benim cihazımda da sorun var mı diye merak edenler google ile arama yapın. "

NOT : Paylaşabildiğiniz heryerde linki paylaşın..

https://www.change.org/tr/kampanyalar/general-mobile-cihazların-ekran-panelleri-ücretsiz-olarak-ips-panellerle-değiştirisin

• quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Arkadaşlar biliyorsunuz ki 2. parti Discovery'ler İPS olduğu iddia edilerek satılmasına rağmen LCD panel olarak geliyor. Kutusunda İPS yazmasına rağmen ekranı LCD olan , tüm Discovery kullanıcılarını @yavuz21 'in açtığı kampanyaya bekliyoruz! Kampanya bilgileri ;

" GM firmasının üretmiş olduğu Discovery1 cihazının kutusu üzerinde IPS ekran yazmasına rağmen telefonlarda LCD panel kullanılmış. Hileli mal satma olarak nitelendirilecek bu davranıştan ötürü tüm tüketicileri imza kampanyamıza katılmaya davet ediyorum. IPS ekran nedir ve benim cihazımda da sorun var mı diye merak edenler google ile arama yapın. "

https://www.change.org/tr/kampanyalar/general-mobile-cihazların-ekran-panelleri-ücretsiz-olarak-ips-panellerle-değiştirisin

resmen kurnazlık yapılıyor tuketıcıye malesef...

GM kamerada siyah nokta cikti ne yapmaliyim GM kamerada siyah nokta cikti ne yapmaliyim GM kamerada siyah nokta cikti ne yapmaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Arkadaşlar biliyorsunuz ki 2. parti Discovery'ler İPS olduğu iddia edilerek satılmasına rağmen LCD panel olarak geliyor. Kutusunda İPS yazmasına rağmen ekranı LCD olan , tüm Discovery kullanıcılarını @yavuz21 'in açtığı kampanyaya bekliyoruz! Kampanya bilgileri ;

resmen kurnazlık yapılıyor tuketıcıye malesef...

GM kamerada siyah nokta cikti ne yapmaliyim GM kamerada siyah nokta cikti ne yapmaliyim GM kamerada siyah nokta cikti ne yapmaliyim

+99999999999

• Aynı sorun bende de vardı şarj soketi bozulur herhalde dedim ondan vermedim çok kullanmadığım için ardından o da6.ayda bozuldu ekranda da 1adet pixel hatası vardı ilk çıktığı zaman almıştım birde beyaz nokta çıkıyor ya aldığımdan beri o da vardı alt tarafta ben 15.00gibi servise kendim götürüp verdim sonra ertesi gün 13.00gibi tekrar sistemden bakayım dedim internet üzerinden cihaz onarldi teslim bölümünde yazıyordu yanlışlık vardır belki diye düşündüm yakın diye gittim hiç para ödemeden dokunmatik panel şarj soketi değiştirildi ve kameranın hasarı giderildi. Bilmiyorum ben şanslıyım belkide burada Telpa sorunlarını okuyorum ama benim en garibime giden bir günde nasıl yaptılar. Şoka girdim açıkçası 1günde olmasından dolayı çünkü samsung ve sony cihazlarda çok kötü tecrübe edindim garantiden.

• quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Aynı sorun bende de vardı şarj soketi bozulur herhalde dedim ondan vermedim çok kullanmadığım için ardından o da6.ayda bozuldu ekranda da 1adet pixel hatası vardı ilk çıktığı zaman almıştım birde beyaz nokta çıkıyor ya aldığımdan beri o da vardı alt tarafta ben 15.00gibi servise kendim götürüp verdim sonra ertesi gün 13.00gibi tekrar sistemden bakayım dedim internet üzerinden cihaz onarldi teslim bölümünde yazıyordu yanlışlık vardır belki diye düşündüm yakın diye gittim hiç para ödemeden dokunmatik panel şarj soketi değiştirildi ve kameranın hasarı giderildi. Bilmiyorum ben şanslıyım belkide burada Telpa sorunlarını okuyorum ama benim en garibime giden bir günde nasıl yaptılar. Şoka girdim açıkçası 1günde olmasından dolayı çünkü samsung ve sony cihazlarda çok kötü tecrübe edindim garantiden.

Bak niye öyle şeyler yazıyorsun şimdi eline daha discovery almamış kullanmamış anti-discovery fanlarını üzme istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Orijinalden alıntı: boostr

Aynı sorun bende de vardı şarj soketi bozulur herhalde dedim ondan vermedim çok kullanmadığım için ardından o da6.ayda bozuldu ekranda da 1adet pixel hatası vardı ilk çıktığı zaman almıştım birde beyaz nokta çıkıyor ya aldığımdan beri o da vardı alt tarafta ben 15.00gibi servise kendim götürüp verdim sonra ertesi gün 13.00gibi tekrar sistemden bakayım dedim internet üzerinden cihaz onarldi teslim bölümünde yazıyordu yanlışlık vardır belki diye düşündüm yakın diye gittim hiç para ödemeden dokunmatik panel şarj soketi değiştirildi ve kameranın hasarı giderildi. Bilmiyorum ben şanslıyım belkide burada Telpa sorunlarını okuyorum ama benim en garibime giden bir günde nasıl yaptılar. Şoka girdim açıkçası 1günde olmasından dolayı çünkü samsung ve sony cihazlarda çok kötü tecrübe edindim garantiden.

Bak niye öyle şeyler yazıyorsun şimdi eline daha discovery almamış kullanmamış anti-discovery fanlarını üzme istersen.

Estağfurullah ama gerçekten bence benim başıma gelen ekstrem olabilir. Ben sadece yaşadığımı anlattım inşallahgherkesin sıkıntısı da benimki kadar hızlı çözülür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.