DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
GM DSTL1(Linux ,Çift Hat,Wifi ,5 Mp ,Dokunmatik)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
36
Cevap
0
Favori
34.437
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular >> GM DSTL1(Linux ,Çift Hat,Wifi ,5 Mp ,Dokunmatik)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      839 Mesaj
      02 Ocak 2009 18:17:15 Konu Sahibi
      GENERAL MOBILE DSTL1 IMAGINARY

DSTL1'in 5MP Otomatik Odaklanma (AF) özelliğine sahip Sharp marka kamerası ile muhteşem kareler yakalayıp. Wi-Fi kablosuz internet bağlantı desteği sayesinde her yerden internette sörf yapıp maillerinizi kontrol edebilir, 4GB lık dahili hafızası ile dilediğiniz kadar fotoğrafı, müzik dosyasını yanınızda taşıyabilir, Avi veya Divx formatlı filmlerinizi 3" lik Sharp marka geniş ekranı ile izleyebilirsiniz.

Radyosu, Görüntülü Chat desteği, 624Mhz işlemci hızı, 8GB?ye kadar hafıza kartı desteği, Bluetooth, JAVA ve EDGE desteği de DSTL1?in üstün özelliklerinden sadece bazıları.

GENERAL MOBILE DSTL1 IMAGINARY

DSTL1'in 5MP Otomatik Odaklanma (AF) özelliğine sahip Sharp marka kamerası ile muhteşem kareler yakalayıp. Wi-Fi kablosuz internet bağlantı desteği sayesinde her yerden internette sörf yapıp maillerinizi kontrol edebilir, 4GB lık dahili hafızası ile dilediğiniz kadar fotoğrafı, müzik dosyasını yanınızda taşıyabilir, Avi veya Divx formatlı filmlerinizi 3" lik Sharp marka geniş ekranı ile izleyebilirsiniz.

Radyosu, Görüntülü Chat desteği, 624Mhz işlemci hızı, 8GB?ye kadar hafıza kartı desteği, Bluetooth, JAVA ve EDGE desteği de DSTL1?in üstün özelliklerinden sadece bazıları.

Teknoloji Çift SIM Kart, Linux 2.6 Kernel
      Platform Marvell PXA 310 (624MHz)+NXP 5209
      Frekans 900 / 1800 / 1900 MHz
      Ekran TFT/ WQVGA/ 260K Renk/ 3.0" Sharp Marka Dokunmatik Ekran/ 240x400 piksel
      Wi-fi Var - 802.11 b/g
      GPRS Var
      EDGE Var
      WAP Var, HTTP/WAP2.0 desteği
      MMS Var
      E-Posta Var
      Bluetooth Var / BT 2.0 + EDR, SPP, A2DP, AVRCP, OPP, HFP
      FM Radyo Var
      TV Yok
      Java Var ( MIDP 2.0, CLDC 1.1 )
      MP3/MPEG4 Var/Var
      Face to Face Var
      Telefon Rehberi 2000
      Ağırlık 135gr
      Boyutlar 112x54x16mm
      Hafıza 4GB dahili hafıza, 256MB flash + 128MB SDRAM , 8GB ye kadar T-flash card desteği
      Kamera 5MP Auto Focus ve Flashlı Sharp Marka Kamera
      Ses Kayıt Var
      Titreşim Var
      Ahizesiz Görüşme Var
      Konuşma Süresi 240 dakika
      Bekleme Süresi 150 Saat
      Pil 1200 mAh
      Aksesuarlar Yedek Pil, USB Kablo, Kulaklık, AC Şarj Adaptörü
      Diğer Özellikler Word, Excel, Powerpoint ve PDF dosyalarını görüntüleme MP3/ WAV/ MIDI/ AMR desteği 3GP, MPEG4, AVI (DIVX),QVGA kayıt 30fps, decoding 30 fps JPG/GIF/BMP/PNG Kartvizit Okuyucu desteği Çalınmaya karşı koruma programı Ön Kamera İle Görüntülü Chat Desteği

bugün itibariyle general mobilda full touch screen işine el atmış özellikler umut verici kamera ve ekranın sharpa ait olduğunu düşünürsek bu telefon tutacağa benziyor wifi işi mükemmel olmuş video 30 fps ee daha ne olsun bide uygun fiyattan stoklara girere tadından yenmez çift hatlı olunca iş adamlanın elinden düşmez...

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yarbay
      2688 Mesaj
      02 Ocak 2009 18:30:35
      İşte telefon budur....gibi duruyor... güzel telefona benziyor.ama fiyatı yüksek olur diye düşünüyorum....700/800 arasında olursa hemen alırım.geldiği zaman
      |
      |

SİVAS----KABARTEY---BALKAR
    • 02 Ocak 2009 20:53:04
      quote:

Konuşma Süresi 240 dakika
      Bekleme Süresi 150 Saat

Bu kötü olmuş.3 sene önce çıkan telefonlarda bile bekleme süresi 220 saatti.Bu cihazın şarjı taş çatlasın 2 gün gider.Kaldı ki bu fabrika verileri.Gerçek hayatta bu değere ulaşmak çok çok güç olacaktır.
      3 saat konuşma süresi de bana az gibi geldi.
      Diğer özelliklere bakıldığında gayet güzel bir cihaz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      839 Mesaj
      02 Ocak 2009 21:27:49 Konu Sahibi

http://www.generalmobil...e=Products&ProductId=200
      kendi sitesinde yayınlanmış be adam....
      |
      |

• Yarbay
      2935 Mesaj
      02 Ocak 2009 23:21:19
      quote:

Orjinalden alıntı: sungur 13

Alıntıları Göster

Bu kötü olmuş.3 sene önce çıkan telefonlarda bile bekleme süresi 220 saatti.Bu cihazın şarjı taş çatlasın 2 gün gider.Kaldı ki bu fabrika verileri.Gerçek hayatta bu değere ulaşmak çok çok güç olacaktır.
      3 saat konuşma süresi de bana az gibi geldi.
      Diğer özelliklere bakıldığında gayet güzel bir cihaz.

Wifi yi açınca sömürür resmen bataryayı 2 saat dayanmaz gibi geliyor....
      |
      |

• Yüzbaşı
      485 Mesaj
      04 Ocak 2009 15:00:42
      Çan Çin Çon
      |
      |

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      04 Ocak 2009 22:53:30

http://www.ekopasaj.com...ls.aspx?productId=116212

F/P açısından, MARKA! takıntısı olmayanlar için güzel telefon.. Yalnız! Fiyatını biraz daha aşağıya çekebilseler daha çok kullanıcı kitlesi oluşturacakları aşikar.. (Bana göre.. Linux işletim sistemi telefonun en büyük artısı) Bakalım zaman ne gösterecek
      |
      |
    • Binbaşı
      1714 Mesaj
      04 Ocak 2009 23:08:37
      Keşke GPS olsaymış makinada
      |
      |

• Yüzbaşı
      508 Mesaj
      12 Ocak 2009 10:48:52
      ne kadar fiyatı acaba?arkadaslarında belirttiği gibi 700-800 civarı olabilir.
      |
      |

• Yüzbaşı
      855 Mesaj
      13 Ocak 2009 20:08:37
      ÇIKIŞI HAZİRANA ERTELENMİŞ.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      13 Ocak 2009 21:33:14
      gerçekten güzel telefon olmus harbi şekil... sonunda hoş bir telefon yapmayı becerdiler...ama o pil ömrü telefonun bittigi andır...
      |
      |

• Yarbay
      5487 Mesaj
      19 Ocak 2009 14:37:36
      ben sitesine mail atmıştım.Temmuz ayında çıkacakmı.700-800 arası fiyatı dediler.ben açıkçası tuş takımı olmayan telefon kullanmayı hiç sevmiyorum.araba sürerken bile mesaj yazamıyorsun.
      |
      |

==> i l e n g i z <==
    • Binbaşı
      1573 Mesaj
      19 Ocak 2009 14:40:04
      evet şekil ve özellik olarak tatmin edici bi cihaz.çok hoşuma gitti.Bravo gm
      |
      |

• Binbaşı
      1168 Mesaj
      19 Ocak 2009 19:34:09
      quote:

Orjinalden alıntı: ilengiz

ben sitesine mail atmıştım.Temmuz ayında çıkacakmı.700-800 arası fiyatı dediler.ben açıkçası tuş takımı olmayan telefon kullanmayı hiç sevmiyorum.araba sürerken bile mesaj yazamıyorsun.

Şaka değilse, çok yanlış bir hareket Araba kullanırken telefon ile konuşmak dahi tehlikeli. Dikkatli olalım arkadaşlar
      |
      |
    • Yarbay
      5487 Mesaj
      19 Ocak 2009 20:29:01
      quote:

Orjinalden alıntı: inanki

Alıntıları Göster

Şaka değilse, çok yanlış bir hareket Araba kullanırken telefon ile konuşmak dahi tehlikeli. Dikkatli olalım arkadaşlar

işte tuş takımı olsa bakmadan yazarsın.

senin dediğin araba kullanırken konuşmak bile tehlikeli demek herkes sigara içmeyi bıraksın zararlı demek gibi birşey.
      |
      |

==> i l e n g i z <==
    • Binbaşı
      1168 Mesaj
      19 Ocak 2009 22:14:58
      quote:

ilengiz
      senin dediğin araba kullanırken konuşmak bile tehlikeli demek herkes sigara içmeyi bıraksın zararlı demek gibi birşey.

Yok o'nu kastetmemiştim.. Sürücünün dikkati dağılabilir.. Yoksa amacım Trafik dersi vermek değil di...
      |
      |
    • Yarbay
      5487 Mesaj
      20 Ocak 2009 00:28:56
      quote:

Orjinalden alıntı: inanki

Alıntıları Göster

Yok o'nu kastetmemiştim.. Sürücünün dikkati dağılabilir.. Yoksa amacım Trafik dersi vermek değil di...
      |
      |

==> i l e n g i z <==
    • Yüzbaşı
      260 Mesaj
      28 Ocak 2009 09:30:19
      Arkadaşlar DSTL1 modeli gerçekten çok güzel olmuş, herhalde I-phone a rakip olacak bir cihaz. General Mobile internet sitesinden incelediğime göre gerçekten muhteşem bir cihaza benziyor. Bu arada dün internette gezerken gsmarena ve androidauthority sitesinde cihazın Android olacağı yazıyor. Bu inanılmaz bir şey, General Mobile yine Dünyada bir ilke imza attı, hem çift SIM kart hemde Android[simage][/simage]

Daha yeni General Mobile'dan DSTM1 müzik telefon almıştım, cihazdan da çok memnunum ama bu cihazı alanlardan ilki ben olucam herhalde:)
      |
      |

• Binbaşı
      1878 Mesaj

Android Beta Tester
      05 Mart 2009 00:29:32
      Fiyat ne olur ki merak ettim şimdi
      |
      |

• Binbaşı
      1714 Mesaj
      05 Mart 2009 23:59:33
      quote:

Orjinalden alıntı: mkprl

cihazın Android olacağı yazıyor. Bu inanılmaz bir şey, General Mobile yine Dünyada bir ilke imza attı, hem çift SIM kart hemde Android

Android ne olaki ?
      |
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.