Şimdi Ara

GM Discovery wifiden Sistem Güncelleme Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
6
Favori
73.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: srdrkbk

Simdi denedim olmamis daha benim telefonum. 4 GBmi 16gb mi telefon hocam?

16 gb hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyaxu

quote:

16 gb hocam

Tamamdir simdi benimki de düzeldi. Son sürüm yüklü yazisini görüyorum :).

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mustyaxu

quote:

16 gb hocam

Tamamdir simdi benimki de düzeldi. Son sürüm yüklü yazisini görüyorum :).

keske bi güncelleme gelseydi heryerde 4.güncelleme gelecek haberi var ama gm den ses seda yok :)

• Bende şimdi kontrol ettim düzelmiş son sürüm yüklü yazıyor.. Telpaya kalsa telefonu göndereceğiz sonra uğraş dur
  • Konu hakkında 2. kez "çoğu kişide böyle sorun var telefonu göndermemiz gerektiğinize eminmisiniz" diye Telpaya Sormuştum bugün gelen yanıt şöyle..

sayın müşterimiz

Şuanda Tarafımızda Bu Konuyla İlgili Çalışma Bulunmaktadır. Sorun Ortalama 1 Haftaya Kadar Düzelicektir.
    Cihazınıza Yazılım Atılmasını İstiyorsanız Eğer Tarafımıza Gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla..
  • Yeni guncelleme yayinlanmis. 36.... mb. Serverden hizli indiriyor ama telefona kurarken hata veriyor. Telefona kuramiyorum. Android yukleme ekraninda kaliyor. Tekrar bataryayi cikarip takinca normal aciliyor. Ama guncellenmemis olarak. Siz de ayni hatayi aliyor musunuz yoksa normal yuklenip guncelleniyor mu? Acele cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: asarcik

Yeni guncelleme yayinlanmis. 36.... mb. Serverden hizli indiriyor ama telefona kurarken hata veriyor. Telefona kuramiyorum. Android yukleme ekraninda kaliyor. Tekrar bataryayi cikarip takinca normal aciliyor. Ama guncellenmemis olarak. Siz de ayni hatayi aliyor musunuz yoksa normal yuklenip guncelleniyor mu? Acele cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Aynı sikintiyi yaşayan yok mu başka?

• quote:

quote:

Yeni guncelleme yayinlanmis. 36.... mb. Serverden hizli indiriyor ama telefona kurarken hata veriyor. Telefona kuramiyorum. Android yukleme ekraninda kaliyor. Tekrar bataryayi cikarip takinca normal aciliyor. Ama guncellenmemis olarak. Siz de ayni hatayi aliyor musunuz yoksa normal yuklenip guncelleniyor mu? Acele cevap verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Aynı sikintiyi yaşayan yok mu başka?

Evet bu güncelllemeyi bende telefonumdan indirdim. Başarılı bir şekilde indirdi. Güncelle dediğimde güncellemeyi başarılı bir şekilde yaptı. Telefonu kendisi açtı, kapadı. Fakat telefon
    tamamen açıldığında güncelleme başarısız diye uyarı verdi. Telefon güncellenmemiş olarak çalışıyor. Fakat sürüm güncelllemeler bölümünü kontrol ettiğimde son güncelleme yüklü diyor.
    ama telefonda değişen bir şey yok. örneğin bu güncellemede bildirim ışığı geldi eklenmesi gerekiyordu. fakat yok.
    aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Güncel bendede ayni problem var telefon 4gb modeli ne yapmaliyim

• Arkadaslar simdi ayni sorun bendede var tel modelim gm disc. 4gb acaba sorunu cozebilen oldumu

• Aynen sorun var hem 4 GB hem 16 GB ta

• Genel bir sorun sanırım. Yeni güncelleme çıkaralı derken bozmuş olmalılar . Şu anda bendede bu durum var bikaç gün önceden yoktu sunucuyu kapattılar galiba. Yeni güncellemeyi ekleyip açarlar.
  • Merhaba 16 GB Discovery marka telefonumda internet bağlantısı olduğu halde sistem güncellemesi kontrolu yapamıyorum ağ bağlantısı hatası veriyor. Bu düzelecek bir durum mudur telefonu servise göndermem gerekir mi bilgi verirmisiniz? teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar tlf daha bugün aldım 16 GB Discovery marka telefonumda internet bağlantısı olduğu halde sistem güncellemesi kontrolu yapamıyorum ağ bağlantısı hatası veriyor. Bu düzelecek bir durum mudur telefonu servise göndermem gerekir mi bilgi verirmisiniz? teşekkürler
  • telefonlarda bir sorun yok genel bir sorun olduğu aşikar
  • gm 16 gb aynı sorun devam ediyor..bu arada 16 gb a en son güncelleme 06.03.2014 değil mi?bende öyle görünüyor.
  • ben de telefonu bugün aldım aynı sorun bende de var.inşallah kısa süreli bi sorundur ve düzelir
  • hodry H kullanıcısına yanıt
    Aynen telefonun güncel.
  • Ayni sorun brndede var 4gb

• 04.04.2014 tarihi güncelleme yuklesim daha sonra ağ hattasi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.