Şimdi Ara

GM discovery'e hayır.. MOTO G alın memnun olacaksınız.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto g inceleme imkanı bulan biri olarak discovery'iye yaklaşamaz bile çoğu özelliklerde birincisi dokunmatik tuş ekranda yer aldığı için ekranda yer kaybediyorsun kamera hayla 5mp görüntülü konuşma yok tango skype gibi programlarla görüntülü konuşabilirsin hafıza artırımı yok suya dayanıklı deniyor az bir suya konup test ediliyor sanki millet deniz altında görüşecekte suya dayanıklık testide az bir suda geçerli motorola atrix kullanmış biri olarak motorola artık müşteriye eskisi gibi önem vermiyor heleki türkiyedekilerine ATT cihazlara 4.0 sürümü vermişken türkiyeye 2.3.5 devam demişken motorola bitmiştir benim için

• Hayla.. Güzeldi.. Bence sende haklısın. Bence hayla discovery kullanmaya devam et.

• herkesin malı en iyi tarafsız adam yok şu sitede !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq_

37 aydır discovery kullanıyorum ben ve 487418154 arkadaşımda aynı telefon var hiç birinde sorun yok. telefon kullanmayı bilmiyorsanız biz ne yapalım.

37 aydır mı? blu lite play mi aldınız ?
  • Sanıırm telefonun icadıyla beraber başlamış kullanmaya.. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxgan

Arkadaşlar hepinizi çok iyi anlıyorum fakat şunu söylemek istiyorum. GMD ye olan antipatimi anlattım. Herkes halinden memnun orası ayrı ben kullananlara güle güle kullanın derim sadece. Ama konu şu ki kronik şarj soketi sorununu GM kabul etmiyor. Soğuk lehimden dolayı şarj soketleri zamanla kopmaktadır. Bunun kullanıcı ile alakası da yoktur bilesiniz. Sizler demekki şanslısınız.

Elbette ilk satışa sunulduğu zaman çok hoşumuza giden bir cihazdı kesinlikle buna katılıyorum. Hakkını bu konu da yemek yanlış olur fakat şu anda daha iyi özelliklerde bir cihaz varken durduk yere bu cihaz alınmaz. Ben böyle düşünüyorum. İnceliği çok güzel fakat keşke camını çoğu marka gibi gorilla glass kullansalardı. Camı zayıf ve kırılma oranları çok yüksek. Telefoncu arkadaşımın var ve " Gm den allah razı olsun ekmek kapımız " diyor. Şu güne kadar MOTO G gitmemiş servise! satışları düşük olduğu için diyorsunuz fakat en azından 1 tane gitmesi lazımdı şimdiye kadar.

Ben fikirlerimi beyan ettim. İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanırsıınız. İyi geceler.

Arkadaşım zaten GMD'de gorilla glass var

• kartalcin K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam

• Telefon tamircileri ne gidip bak o zaman kırılan ekranlara. Gorilla Glass mi.

• oxgan kullanıcısına yanıt
    gmd yi savunmuyorum ama gorilla glass ın özelliği kırılmaması değil çiziklere karşı dayanıklı olmasıdır yani gorilla glass kırılmalara değil çiziklere dayanıklıdır.
  • Gorning gorilla glass hem çizilme hem de kırılmaya karşı dayanıklıdır....

http://www.corninggorillaglass.com/gorilla-channel/How-Corning-Tests-Gorilla%C2%AE-Glass

http://www.youtube.com/watch?v=FmJqjxjQdyI

• Kesinlikle hocam en iyi kararı vermişsiniz moto g kraldır hem saf Android hem güncelleme sıkıntısı olmaması hemde uygun daha ne ister insan

• quote:

Orijinalden alıntı: tevfikkavil

Kesinlikle hocam en iyi kararı vermişsiniz moto g kraldır hem saf Android hem güncelleme sıkıntısı olmaması hemde uygun daha ne ister insan

Teşekkürler. Dilimiz döndüğünce birşeyler anlatmaya çalıştık.

• quote:

Orijinalden alıntı: oxgan

quote:

Orijinalden alıntı: tevfikkavil

Kesinlikle hocam en iyi kararı vermişsiniz moto g kraldır hem saf Android hem güncelleme sıkıntısı olmaması hemde uygun daha ne ister insan

Teşekkürler. Dilimiz döndüğünce birşeyler anlatmaya çalıştık.

+1

• Ben 28 haziran 2013 de aldım.Ozamana kadar bende sorun yaşadım soket bozuldu gittim başka yerde 50 liraya yaptırdım telefon sürekli kasıyor ama şuan kasması ve pil dışında sıkıntısı yok

Sana katılıyorum moto g malzeme olarak gmd den 10 gömlek daha üstün ama bu telefonu alırken ben görüyorum herkez 1500 2000 TL lik telefon alıomuş gibi muamele yapıyor bu yüzden de hayal kırılığı oluyo

Şuan GMD Elite alıcam vatan bilgisayara gelirse.Elite alırken dahi çok üst seviye beklemieyecem eger böle yaparsınız şikayetiniz her zaman olur ama ateş püskürmezsiniz
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.