Şimdi Ara

GM 9 Pro Kutusundan GM 8 Şarjı Çıkıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birkaç hafta önce GM 9 Pro modeline geçiş yaptım. Eski Gm5 Plus kullanıcısıyım. Kutuyu telefonu aldığım bayide birlikte açtık kontrol ettik ve kutudan gm8 şarjı çıktı. Normalde Gm9 Pro şarjı 5v 3 amperlik yani Quick Charge 4 ve USB-PD destekliyor. Ancak kutudan çıkan Gm8 şarjının değerleri 5v 2 amper ve Quick Charge 2 destekliyor.
    Konuyu GM ile paylaştım ancak bunun kullanımda fark etmeyeceğini söylediler (?!?)
    Forumumuzda haber niteliği taşıyan bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim.
    Gerçek GM 9 Pro şarjının fotoğrafını değerleri işe birlikte atabilecek var ise çok memnun olurum.
    Kutudan çıkan GM8 şarjının fotoğrafları:

Şarj süresi 2 saati geçiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bende de aynı şarj aleti çıktı kutudan ama bunda da turbo charge etkisi var arkadaşım gayet hızlı şarj ediyor
  • Hocam foruma yazsan çok bir sonuç elde edemezsin. Biraz ince bir noktaya takılmışsın ancak haklısın. İnternet sitesine baktığımda da GM9 Pro için şarz aleti ayrı satın almaya kalktığında senin dediğin özelliklerde. GM8 şarj cihazı daha farklı özellikleri var. Senin telefonunun kutusunda kutu içeriği yazıyordur. Orada olan kutu içeriğinden farklı olarak bir şey çıkmışsahttps://www.sikayetvar.com/general-mobile buradan dile getirirsen belki bir sonuç alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1
  • yeni ürünlerde artık 15W(5v 3.0a) adaptörleri kullanmıyorlar. 15w destekli herhangi bir adaptör kullanabilirsiniz sorun olmaz.

bana sorarsanız 15w şarja da gerek yok çok hızlı şarj ediyor ve pilin ömrü gereksiz azalıyor.
  • GM 9 Pro Kutusundan GM 8 Şarjı Çıkıyor!
    3amper olani.

• Garip olmuş bende çıkmadı. Bir arkadaşım daha aldı yakın zamanda onda da kutu normaldi senin işin bir garip olmuş
  • Bence olmamasi daha iyi. Bataryası erkenden arızalanmasin neme lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GM 9 Pro Kutusundan GM 8 Şarjı Çıkıyor!

Bende dün aldim.Bendede kırmızı olan 5 v 2 a sarz aleti çıktı.Bu telefondan 1 yıl öncede almisdim.O beyaz renkli ve 5 v 3 a bir sarz aleti idi.ikisinin de rengi farklı resmini attım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.