Şimdi Ara

GM 9 Pro Google Camera Kurulumu, Root ve Bootloader Kilidi Açmak (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
18
Favori
28.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Steve-JOBS

hocam 2 türlü de denedim. öncelikle qfil ile stock rom atıp tüm güncellemeleri yaptım. peşine eylül boot dosyasını kurdum. açılırken sürekli anmasyonda restart atıyordu.
    sonra 2. yöntemi deneyim dedim. Şöyle ki: tekrardan stock rom attım. mayıs sürümünde iken okun boot dosyasını yükledim, açıldı problem yok. ancak ayarlardan güncelleme yapmak isteyince hata verdiğini fark ettim.

Alıntıları Göster
    Evet 2. Adımda roottan sonra güncelleme kurmaması normal. Eylülde neden açılmadı anlamadım ben de. İsterseniz tekrar stok atın. Güncellemeleri yaptıktan sonra twrp üzerinden magisk zipini flashlayın. Bu yolla da magisk kurulumu yapabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Selamlar. Eylül güncellemesinden sonra root atmak konusunda problem oluşuyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin.
    Root işleminden sonra. Logoda kalıyordu. Hard reset denedim bu kez de Android'i başlatmak için şifrenizi girin uyarısı alıyorum. Telefon şu an açılmıyor. Ne yapmam gerek?
  • burrrak42 B kullanıcısına yanıt
    https://www.generalmobile.com/tr/destek/yazilim-guncellestirme

Buradan cihazınızı seçerek stok romu indirip kurabilirsiniz. Fakat cihaz sıfırlanıcaktır. Ne yaptığınızı yazarsanız neden logoda kaldığını bulabiliriz belki.

• Selamlar. En güncel ve kararlı GCam sürümünün hangisi olduğunu biliyor musunuz? Ve bunu nereden kontrol edebiliyoruz? Nereden, hangi sürümü indiriyoruz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhndrn

Selamlar. En güncel ve kararlı GCam sürümünün hangisi olduğunu biliyor musunuz? Ve bunu nereden kontrol edebiliyoruz? Nereden, hangi sürümü indiriyoruz?
    Stabil çalışan 2 gcam sürümünü ilk mesajda paylaştım. Diğer sürümler kararlı bir şekilde çalışmıyor.

Sürümleri telegram gruplarında ve şu linkte bulabilirsiniz. https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam, çift simliyim. yanlışlıkla tek simli boot attım. telefonda wifi bir türlü açılmamaya başladı. qfil ile de yazılım atamıyorum, qfil telefonu görmesine rağmen yüklemeye başlamadan takılıyor.

mümkünse çift simli için boot img paylaşabilir misin?
  • ymz_yilmaz Y kullanıcısına yanıt
    http://www.mediafire.com/file/x5en3eeo8vejuus/boot_a.img/file
    pie çift sim boot

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roottan sonra telefon sıkıntısız çalışıyor eyvallah da telefonu kapatıp açtığım da önce ekrana ünlem işareti ile baaazı yazılar geliyor iki kere güç düğmesine basıp açıyorum veya bekliyorum kendisi açılıyor onda da sıkıntı yok ama o yazının gelmesi normal mi her kapatıp açtığımda !
  • quote:

Orijinalden alıntı: bYUğur

Roottan sonra telefon sıkıntısız çalışıyor eyvallah da telefonu kapatıp açtığım da önce ekrana ünlem işareti ile baaazı yazılar geliyor iki kere güç düğmesine basıp açıyorum veya bekliyorum kendisi açılıyor onda da sıkıntı yok ama o yazının gelmesi normal mi her kapatıp açtığımda !
    evet normal. bootloader açıldığında tüm telefonlar bilgilendirme amaçlı bir uyarı gösterir size.
  • oguz298 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • uğraştırmadan apk programıyla root atabilitmiyiz. yanlış hatırlamıyorsam rootking diye bir program vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batar

uğraştırmadan apk programıyla root atabilitmiyiz. yanlış hatırlamıyorsam rootking diye bir program vardı.
    yeni android sürümlerinde çalışmıyor diye biliyorum. zaten her türlü bootloaderi açmalısınız. onu yaptıktan sonra root atmak kolay zaten.
  • Bu işlemi çift sim modeline uygulasak sorun olur mu ?

• çift sim için anlatım ne zaman gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: burrrak42

Arkadaşlar lütfen yardım edin.
    Root işleminden sonra. Logoda kalıyordu. Hard reset denedim bu kez de Android'i başlatmak için şifrenizi girin uyarısı alıyorum. Telefon şu an açılmıyor. Ne yapmam gerek?

aynı sorunu an itibariyle ben de yaşıyorum. bootloader kilidini açtım.root dosyasını gönderdim ve yeniden başlattım. hep açılıştaki general mobile logosunda kalıyor. siz nasıl çözmüştünüz acaba durumu?

• Şu gcamin astrophotography modu çalışanı denk gelse güzel olurdu. Merak ediyorum pozlama süresi artınca nasıl performans vereceğini

• adb uygulamasını bu link den mi indiriyoruz?

https://developer.android.com/studio/command-line/adb

hocam android 10 kurmak istiyorum fakat kendime güvenemiyorum... adım adım resimli anlatım ile ne yapmamız gerektiğini gösterebilseydiniz veya bunun için bir video hazırlayabilseydiniz çok iyi olurdu; bir kez bankacılık uygulamasından başıma iş geldi şimdi de korkuyorum bankacılık uygulaması kullanmaya o yüzden hem sistem yenilemek hemde güvenlik yamasını yenilemek istiyorum ama kaş yapayım derken göz çıkarıp eldeki telefondan da olmak istemiyorum...

• lütfen acil yardıma ihtiyacım var magisk img görmüyor hata veriyor sürekli

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.