Şimdi Ara

GM 9 Pro Google Camera Kurulumu, Root ve Bootloader Kilidi Açmak (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
18
Favori
28.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • build.prop editor apksını işimiz bittikten sonra telefondan silmenin bir mahsuru var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkkadi

build.prop editor apksını işimiz bittikten sonra telefondan silmenin bir mahsuru var mı?
    silebilirsiniz sıkıntı olmaz.
  • Konu ve bilgilendirme için teşekkür ederim. Yüklemeyi şimdi tamamladım. İnşallah daha iyi fotoğraf cekebilirim.

Uygulamada hdr ve hareketli fotoğraf açık geliyor. Hangi seçenekleri kullanmak gerekli? Ayarlar nasıl olmalı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkkadi

Konu ve bilgilendirme için teşekkür ederim. Yüklemeyi şimdi tamamladım. İnşallah daha iyi fotoğraf cekebilirim.

Uygulamada hdr ve hareketli fotoğraf açık geliyor. Hangi seçenekleri kullanmak gerekli? Ayarlar nasıl olmalı?
    https://t.me/gm9pro

telegram grubumuza gelin hocam. detaylı konuşalım
  • oguz298 kullanıcısına yanıt
    Malesef hala aynı hocam :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanTrkmn96 -- 16 Haziran 2019; 16:7:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanTrkmn96

Malesef hala aynı hocam :(
    cmd yazın hocam powershelle. oradan deneyin komutları
    Cannot load diyo şimdi de .Dizin in içeriğini de attım belki orada bi sıkıntı vardır hocam.
    GM 9 Pro Google Camera Kurulumu, Root ve Bootloader Kilidi Açmak
    GM 9 Pro Google Camera Kurulumu, Root ve Bootloader Kilidi Açmak

• quote:

Cannot load diyo şimdi de .Dizin in içeriğini de attım belki orada bi sıkıntı vardır hocam.

hocam "adb kill-server" yazın önce.
    cihazı normal açın. "adb devices" yazın. cihazı onaylayın telefonda. sonra fastboota alıp öyle deneyin flash işlemini

Hocam dün bootloaderi açtıktan sonra cihazı sıfırlamıştım.Tekrar kapanmış olabilir mi kilit ?
  • quote:

Hocam dün bootloaderi açtıktan sonra cihazı sıfırlamıştım.Tekrar kapanmış olabilir mi kilit ?
    düz format attıysanız kapanmaz.
    fastboottan sonra o sarı yazı geliyor bootloaderle ilgili kapanmadı sanırım.Ama ne yaptıysam olmuyor anlamadım.
  • quote:

fastboottan sonra o sarı yazı geliyor bootloaderle ilgili kapanmadı sanırım.Ama ne yaptıysam olmuyor anlamadım.
    üstte paylaştığım telegram adresine gelin. oradan konuşalım isterseniz. daha hızlı olur
  • Merhaba, GM9Pro için BSG'nin Gcam portlarından uyumlu var mı? Yada bu konuda paylaşılan Gcam'in daha yeni sürümünü nerede takip edebiliriz?

Edit:www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ sitesinden yeni sürümlere erişim sağlanabiliyor.

Edit 2: Bir çok Gcam uygulamasını denedikten sonra stabil çalışmadığını ve yoğunlukla çöktüğünü görmek üzücü. Bu başlıkta verilen sürüm sanırım şimdilik en stabil çalışanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 20 Haziran 2019; 13:2:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chembond

Merhaba, GM9Pro için BSG'nin Gcam portlarından uyumlu var mı? Yada bu konuda paylaşılan Gcam'in daha yeni sürümünü nerede takip edebiliriz?

Edit:www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/ sitesinden yeni sürümlere erişim sağlanabiliyor.

Edit 2: Bir çok Gcam uygulamasını denedikten sonra stabil çalışmadığını ve yoğunlukla çöktüğünü görmek üzücü. Bu başlıkta verilen sürüm sanırım şimdilik en stabil çalışanı.
    en stabil bulduğum o hocam. bir de telegram grubumuzda beta sürüm var fakat stok kamerayı silmek gerekiyor. o yüzden onu paylaştım

• Keşke işin içinde root olmadan olsaydı ama emeğinize sağlık, başka google camera kalitesinde kamera uygulaması var mı bildiğiniz ücretli/ücretsiz fark etmez, root ile uğraşmak istemiyorum
  • bYUğur kullanıcısına yanıt
    Root harici Kameraya direkt erişim olmadığı için öyle çekemiyor
    Camera2Api ,HAL3 açmadığınız sürece kendi uygulaması dışında donanıma erişemiyorlar diye anladım

Yine da Rootsuz olsa da Nokia Camera iyi daha hızlı deklanşörü var

https://developer.android.com/reference/android/hardware/camera2/package-summary
    https://source.android.com/devices/camera/camera3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum, şu anda indiriyorum deneyelim, kendi kamera uygulamasından ne kadar iyi ise o kadar uygundur bana
  • Çift simli modele root atıp beta kurabilen oldu mu ? Gcam için mecbur kaldım, stock kamera ile çektiğim fotoğraflsr çok kötü. Acil yardım lütfen lazım.

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    root ya da beta gerekli
    Çift sim için beta var mı bilmiyorum

Bl açıp telefona geçici TWRP kurup magisk flashlayınca kendisi hallediyor,sonra telefonu açıyorsanız rootlu olmuş oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.