Şimdi Ara

GM 55000 CI receiverımın uydu guncelleme bolumu kayboldu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yetkili ustalar, Goldmaster 55000 CI receiverimi daha yeni aldim , ilk zamanlarda kanal ayarlama bolumunde UYDUDAN GUNCELLE diye bir bolum vardi, versiyon yuklettikten sonra kayboldu simdi sadece cihazdan cihaza diye bolum var ayrica FLY CAM modul karti takili iken ( soylemeyi unuttuk takili diye ) versiyon yuklenmeye calisildi, basarili olunmadi fakat kart cikartildiktan sonra versiyon yuklenebildi fakat aldigimdan beri fly stream kanalinin üzerine geliyorum ( kanal sifreli ayrica belirteyim ) okeyliyorum hicbir guncelleme oluyor herhangi bir yazi cikmiyor + fullx lerde gostermiyor ? Benim yanlis yaptigim birseymi var acaba, bu konuda beni bilgilendirmenizi isteyecegim, tesekkurler herkese simdiden...

• 59000 ve 58000 ler dışında hiçbir cihaz uydudan yazılım güncellemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EKUREL -- 27 Mart 2006; 12:55:26 >
  • EKUREL, oyle diyorsunda uydu alicimda KANAL AYARLA bolumunde uydudan guncelle diye bir secenek vardi, yetkili serviste versiyon yuklendikten sonra kayboldu , bende ilk basta sasirdim ama ciddiyim bu konuda hatta uyduya FLYCAM MODUL kartı takılı diyemi boyle bir secenek kendiliginden cikti diye dusunmedimde degil yani? peki flycam modül kartımla yasadigim sorun hakkında dusuncelerini alabilirmiyim???
  • fabrika ayarlarına dönmeyi dene...
  • oylede yaptık , fabrika ayarlarina don dedik ama yuklenen versiyon gitti, ayrica o guncelle bolumude geri donmedi, peki , fly cam modul kart hakkında bilgisi olanlar varmi acaba? ben bir turlu calistiramadim, acaba uydu alicimla uyumsuzlukmu gosteriyor?
  • ya zaten uydudan güncellemesi telafi eder onu versiyonunu boşver uydu güncellemesinde randıman alabiliyomusun
  • fly cam modul sadece key gunceller o kadar...seni sorununda emu aktif mi onu bir kontrol et ,eger degilse zaten yapmaz...+Goldmaster 55000 CI ile uymlumu acaba bence onuda bir arastir cunku piyasaya yeni cikti ve mesela next lerle ilgili bu modulun daha sorunlari var
  • EKUREL, ABI BEN BU KONULARDA BIRAZ YABANCIYIM , RECEIVERIN EMUNUN AKTIF OLUP OLMADIGINI NEREDEN KONTROL EDIYORUZ ACABA BU KONUDA DA BENI BILGILENDIRIRSEN COK SEVINIRIM.
  • senin makinanin ozellikleri bunlar burda uydu guncelleme diye bir sey varmi!!!
    Toplam 5000 Kanal Kayıt Edebilme
    • Samsung Tuner İle Mükemmel Çekim Gücü
    • Ibm Chipset İle Mükemmel Hız Ve Performans
    • 12 Dilde Menü
    • Teletext, Altyazı Ve Çok Kaliteli 3 Oyun
    • Kanal Yayın Bilgilerini Gösteren Epg
    • Internet Üzerinden Yazılım Versiyonu Yükseltebilme
    • Gelişmiş Kilit Sistemleri
    • Svideo (Fta Modelinde Mevcut Değildir)
    • Sakla Fonksiyonu (İstediğiniz Ayarlar Ve Kanal Listesini Fabrika Ayarlar Olarak Kaydederek İstenilen Anda Eski Duruma Dönmek)
    • Yayının Şifreleme Sistemi Ve Diğer Bilgileri Info Barda Gösterebilme
    • Çok Hızlı Kanal Geçişi Ve Uydu Tarama Hızı
    • Çok Çeşitli Türlerde Kanal Listesini Sıralama
    • Gerekli Olan Her yerde Sinyal Gösterge Çubuğu
    • Merkezi Sistemlere Mükemmel Uyum
    • Sürekli Yazılım Desteği
    • Favori Listesi
    • Çoklu Taşıma Özelliği
    • Kolay Ve Kullanışlı Menü Dizaynı
    • Kolay Anten Kurulumu İçin Sinyal Seviye Göstergesi
    • Yanlış Yazılım Atılması Durumunda Kendini Koruyabilen Flash Bellek
    • Problem Çıkarmayan, Güçlü Elektronik Devreler
    • Çok Düzensiz Elektrik Değişiminden Bile Etkilenmeyen Mükemmel Besleme Devresi

• key giris kodu 121
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.