Şimdi Ara

gm 5 plus gps sorunu!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
19.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • General mobile discovery 1'de de aynı sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihbayhan F kullanıcısına yanıt
    Bende hala devam ediyor
  • bende hala devam edio bu sorun işim gereği sürekli kullanmam gerekio arkadaşımın s3 ü bile hemen rotayi bulup götürüyor.benimki 20 sn rota buluo bellibi süre gidio sonra donuyo kayboluyo.benim telefonun görevini ben yapıom bıktırdı vallahi
  • arkadaşlar ben bu gps sorununu "GPS Locker" denen bir program var bununla çözdüm, başka hiçbir şey fayda etmiyorbu uygulamayı bir deneyin
  • Çözüm bulan varmı. Servise versek çözülür mü. Acayip can sıkıcı bir durum :(

• Servis Google maps açıyor kapatıyor çalışıyor diye geri gönderiyor,

• aynı sorun bende de var ama aldığımda çalışıyordu şimdi konum buluyor ancak hareket halinde başka yerleri gösteriyor garantiye gönderdim geldiğinde yine aynı şekilde çalışmıyor müşteri hizmetleri tekrar gönder diyor ama çözeceklerini sanmıyorum tekrar gönderip ürün iadesi istiyeceğim
  • konum problemi anakart değişimiyle çözülebilir.
    ayarlar-konum-izat-qualcomm izat'ı açtınız mı?
  • arkadaşlar gps sorununda bir ayrıntı daha var, bu saf android siz telefonu her şarja taktıktan sonra, konumu pil tasarruf modunda açıyor, konum ayarlarında bunu bulabilirsiniz, bunu yüksek doğruluğa çevirmek lazım aksi halde tam konum ve yol tarifi alırken çok sorun yaşarsınız, 1.5 sene sonunda bu aptal ayar yüzünden ne kadar sinirlendiğimi anladım.

siz işe dalıp yola çıkıyorsunuz, konumu yukarıdan açtım zannedip yol tarifi almaya çalışıyorsunuz, oysaki cihaz sadece wifi ve şebeke üzerinden konum bulmaya çalışıyor, gps tam işlev yapmıyor, fakat bunu yüksek doğruluğa aldığınızda konum tam bulunuyor, bunun yanında ben GPS LOCKER adında bir program kullanıyorum ikisi bir arada yandex ya da google rahatça yol tarifimi alıp gidiyorum,

bunları uygulayıp çözüm bulursanız geri dönüş yaparsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifes -- 25 Ağustos 2017; 18:56:42 >
  • Aynı sorun bende de var ne yapacağımı şaşırdım lütfen yardım edin

• ahmetay74 A kullanıcısına yanıt
    Ahmet kardeşim ana kart nasıl değiştireceğiz değiştirince problem çözülür mü

• quote:

Orijinalden alıntı: Pars5541

Ahmet kardeşim ana kart nasıl değiştireceğiz değiştirince problem çözülür mü

benim cihazım da aldığımdan beri en az 10 saniyede kilitleniyor 4.5g de bile, sizin de böyle ise anakart değişimi düzeltmez, eğer çok daha vahim ise servisten direkt garanti dahili anakart değişimi talep edin. gps problemi büyük çünkü..

edit: 2 yıl geçmiş gm5 plus lanetinden kurtuldum ve gm9 pro'ya geçtim. iç mekanda bile rahat kilitleniyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetay74 -- 5 Kasım 2019; 13:42:8 >
  • Arkadaşlar aynı sorun bende de vardı. Gps locker kurdum. Mobil veriyi 3g yaptım. Haritalarda girip gps locker açın.. Sorun şimdilik düzelmiş görünüyor. 2 kere denedim çalıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihbayhan

merhaba arkadaşlar bu GPS problemi klasik malesef çözüm ise araştırmalarım sonunda buldum, gm 4G modelini kullanmaktayım, bu problemi 4G açık iken yapıyor mobil veriyi 3G yaptığınız zaman uydulara 15 sn içinde bağlantı yaptığını göreceksiniz, ayrıca programlardan Google connective programını devre dışı bırakınız, işim gereği çok navigasyon kullanıyorum çok çilesini çektim,
    Alakası yok, 3G veya 4G fark etmiyor. İki türlü de GPS bulunamıyor.
  • Otobanda dümdüz giderken konum birden sapıtıyor başka yere geçiyor. Tekrar doğru yola gelmesi 15-20 saniyeye buluyor. Bu sorundan daha beter bir durum var. O da "GPS aranıyor" hatası. Bazen telefon konum bulamıyor. Ekranda "GPS aranıyor" yazıyor dakikalarca bekliyorum, hiç bir değişme yok. En iyisi eskiden olduğu gibi kağıt harita almak.
  • Benim telefonunun GPS'i 2 yıl aradan sonra daha da kötü hale geldi. Şuan ilk navigasyonu açtığımda konumu gösteriyor, ondan sonra imleç hareket etmiyor, olduğu yerde kalıyor. Yeni telefon almaktan başka çaremiz kalmadı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.