Şimdi Ara

GM 4G kapanma+donma sorunu (yardııımmmmm)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 13 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • oNuR0675 (3 mesaj) Hamikisi (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> General Mobile >> GM 4G kapanma+donma sorunu (yardııımmmmm)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    75 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar, geçenlerde ikinci el bir telefon aldık babama telefon aldığımda gayet iyi çalışıyordu hatta ertesi gün falan iyiydi, bir ara babam kapandığını açılmadığını söyledi baktım kurcaladı açıldı yine sıkıntı vermedi birkaç gün, şimdi çoğu zaman açılıştaki "general mobile" yazısı çıkıyor geri kapanıyor birkaç kez tekrarlıyor, bazen açılıyor yarım saat bir saat geçtikten sonra ekran dahil her şey donup kalıyor, bazen açılıyor aşırı ısınıyor, bazen şarj alıyor bazen almıyor, şimdi de yeni bir şey çıktı kapandığı zaman çok uzun süre hiçbir müdahaleye tepki vermiyor hiçbir şekilde açılmıyor kendi kafasına göre bi deniyorum açılıyor sonra kapanıyor :) çok ilginç bir telefon aq. daha önceden bir çok android telefon kullandım rom attım oynadım kurcaladım böyle dandik bir durumla karşılaşmadım pc bağlantısına da tepki vermiyor.. acaba bu durum hakkında bilgisi olan var mı ne yapmalıyım nasıl yapmalıyım hangi yolları denemeliyim fikri olan varsa yazsın lütfen..

|
    |

• Çavuş
    75 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    yok mu bilen ???
    |
    |
  • Binbaşı
    1993 Mesaj
    Kapanip acilmasi guc tusunda sorun oldugu fikrini getirdi bana.General mobile yazisini çıkartıyor sonra android yazisi cikica cat kapanip yeniden aciliyor.Bende oyleydi.Guc tusu takili kalmisti.İgne ile biraz kenarlarindan bastirdim sonra cozuldu.ancak artik hic basmiyor sensor kullaniyorum.Uygulama ismi wave lock.Ekran fotosu icinde ekran goruntusu kolay adli uygulama kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    telefonu aldığım yere götürdüm içini açıp baktılar anakartı ve şarj soketi defalarca tamir işlemi görmüş düzeltemeyecekler ini söylediler en çok ben mutlu oldum :) tabi kendi kusurları tırt malı satıkları için yerine daha düzgün farklı bir marka telefon aldım
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.