Şimdi Ara

Glary Utilities 5.115

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 11 Mart 2019; 21:48:13 >

• Bende bunun Free sürümü var. Ccleaner, Glary Utilities, bir de Perfect Disk benim bilgisayarımı canlı tutmaya yardımcı olan programlar...
  • Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Android sürümünün de varlığını öğrendim sayende dostum :) Daha önceden yorumum varmış gerçi ama artık sadece Glary'yi kullanıyorum Windows'u canlı tutmak için.

Teşekkürler tekrar.
  • arkadaşlar ben bu programı yükledim fakat sağ tık yaptıgımda her program çıkıyor (glary utilities ile sil ) çıkmıyor,programı sildim yeniden yükledim ama ne yaptıysam sağ tık yapınca bu programı bağlam menüsünde göremiyorum yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mevsimyaz

arkadaşlar ben bu programı yükledim fakat sağ tık yaptıgımda her program çıkıyor (glary utilities ile sil ) çıkmıyor,programı sildim yeniden yükledim ama ne yaptıysam sağ tık yapınca bu programı bağlam menüsünde göremiyorum yardımcı olabilirmisiniz

koca formda yokmu bu konuda yardım edecek biri?
  • Mevsimyaz kullanıcısına yanıt
    Önce kaldırıp tekrar kur. Yine görünmezse, Menü, Ayarlar,

Glary Utilities 5.115
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Önce kaldırıp tekrar kur. Yine görünmezse, Menü, Ayarlar,

Glary Utilities 5.115

hocam formattan sonra böyle oldu,glary'i kaç kez kaldırıp yeniden kurdum ama nafile,diğer programlar hem sağ tık hemde glary bağlam menüsünde görünmesine rağmen sadece glary'nin kendi araçlarıı sağ tıkta çıkmıyor,ben sorunun kayıt defteriyle alakalı oldugunu düüşünüyorum, tüm programlar sağ tıkta görünürken glary yok,demin tune up kurdum revo kurdum winrar vs hepsi sağ tıkla çıkarken glary araçları görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mevsimyaz -- 21 Temmuz 2015; 21:53:41 >

Tekrar format atana kadar bekle o zaman. Format attığında ilk iş glaryi kur. Glary, ccleaner ve revo yeterli. Başka bakım programı kurma. Bu üçünü kur sadece.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    yüksek ihtimalle regeditte glary kısa yol sorunlu, elle eklemeyi istiyorum ama yerini bilmiyorum, tune up kurmamdaki sebepte glary araçlarınıın yaptıgı gibi herhangi bir dosya üzerine yada geri dönüşüm kutusuna sağ tıkta güvenli silme seçeneginin olması aksi halde glary tek başına bana yetiyordu ama onuda çözemedim işte
    Dediğimi yap. Ugraşıp sinir olmaya gerek yok. Yeni format attıysan tekrar at ya da sonraki formata kadar idare et böyle. Tuneup yapmış olabilir. Uygulama oyun kaldırmak için revo yeter. Bakım için ccleaner ve glary. Başka maceralar arama. Tecrübe ettim her olasılığı ben. Dediğimi yap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Glary Utilities 5.115

Glary Utilities Pro 5.115

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.