Şimdi Ara

Glade Kullananlar DİKKAT!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kötü olmuş gerçekten ben o şekilde arabadan soğurum valla herşeye katlanırım konsolu bozuk arabaya katlanamam

geçmiş olsun
  • Cillop gibi arabamın 5 YTL lik bir parfüm yüzünden o hale geldiğini gördüğümde,üşenmez dava açardım
  • Biz bunu eski corsada kullanıyorduk satmadan bizimki daha farklı bir sorundu .

Kışın aracı kullanırken kalorifer çalıştırıyorduk dolayısıyla hava üfüren yer sıcak oluyordu. Birgün bir baktık ki klimayı tutan tırnakların kauöuk olan kısmı erimiş ,

yetmemiş döşemeyede yapışmış ve kuruyup orda kalmış. Tırnakla ustunden gecınce cıtıt cıtır soyuluyordu döşeme...

Sırf bu kadar da değil klimanın içinde tutuan tırnakların tutunduğu ince kısımlar da zarar görmüş gördüğüm an aldım fırlattım çöp'e .

Bu olay çok zararlı ve ayarı yapılmamış . Aracın içine koku olarak ise AREXONS marka kokulu GRANÜRLÜ TAŞ kullanıyorum. Okyanus kokusu verıyor.

Benzıncılerden temın edebilirsiniz bildiğimiz mıcır taşı gibi renkli ve ufak aracın ücra köşelerine düküyorsunuz.

Ayrıca küllüğe dökünce sigarayı üzerinde södürdüğünüzde sigara yerine okyanus kokusu yayılıyor. Çok güzel değilmi ?

• Yusuf manyak birşeye benziyor bahsettiğin olay,hemen temin etmek lazım
  • belkıde doşemenın altına sıvı oldugu için girdi ve sıcaktan kabardı olamazmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: we[AGRA]

Yusuf manyak birşeye benziyor bahsettiğin olay,hemen temin etmek lazım

Aslında anlattığım abartılacak bir teknoloji değil sadece taşlarda koku var üzerine su da değse sigarada sönse koku yayıyor hiçbişey surulmese normal kokusunu verıyor. Tüpü 13 ytl idi aldığımda üstünde AREXONS GRANUR yazıyor.
  • geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.