Şimdi Ara

Gk ve Gy konu anlatımlı yayınevleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Türkçe Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Kpss yayınevleri hakkında pek bir bilgim yok. Üç sene önce atanan hocalarım Pegem konu anlatım kitapları diye söylenip duruyor. İnternette baktığım kadarıyla yediiklim,yargı ve pegem Yayınları tartışmalı bir ortam oluşturmuş. Ben bu sene genel kültür ve genel yetenek sınavına hazırlanmayı düşünüyorum. Geri kalan sene de ise alan çalışmaya devam edeceğim. Öncelik sözel kısmı halletmek istiyorum matematik çok daha sonra.. Yani benim için önemli olan yayınların sözel derslerinin anlatım kalitesi. Bu konuda sizin görüş ve yorumlarınız neler? Bir hafta içinde kitap sipariş edeceğim. Yorumlarınız bu siparişi yönlendirmede etkili olacak. Lütfen görüşünüzü yazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da lazım. Forumda bu bölümde kimse takılmıyor hocam ya.
  • pegem yedıklım yargı ve benım hocamı ekleyebılırız buna ıhtıyac pıyasada olmadıgı ıcın oneremıyorum
  • Kpss sınavına Türkçe branşından hazırlanan biri olarak kaynak tavsiyem şöyle;

GY-GK için İhtiyaç
    Eğitim Bilimleri için Yedi İklim
    Alan için İhtiyaç

Bunlara ek olarak Pegem alınabilir.Modüler seti olmadığı için hiç almadım.Kalın bir kitapdan konu çalışamıyorum.Ama bu sene çıkan yayınları modüler set olarak hazırlamışlar kaynak sorunum olmadığı için almadım.Hangi konu anlatımı aldınsa soru bankasını da aynı yayınevinden al.Tecrübeyle sabittir.
  • Bence youtube üzerinden benim hocam ve ya isem yayıncılık kanallarından takip edin. Konu anlatımlı kitap yerine 1 tane fazal soru bankası alırsınız daha güzel olur.
  • https://yadi.sk/d/LVew3c9KsisB6

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.