Şimdi Ara

Gizli kamera yardım acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar çocuğun okulda öğretmenden dayak yediğinden supheleniyorum çocuğun üstüne çantasına yada suluguna nasıl bı kamera koyabilirm yada başka biyere bı akıl verirseniz çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kol saati yada kalem şeklinde olanlar vardı onlardan alın bence en mantıklısı o başka türlü sürekli üzerinde olmaz. kol saati en mantıklı olan
  • Bende öyle düşündüm ama kameralı kol saatleri hep yetişkin saatleri yani cocuk kol saati kameralı yok o saatler cok dikkat çeker kolunda diye düşünüyorum. ağır gelip çıkarabilir yada kalemde aynı yetişkin kalem tipi hep

• quote:

Orijinalden alıntı: tetovalı

Bende öyle düşündüm ama kameralı kol saatleri hep yetişkin saatleri yani cocuk kol saati kameralı yok o saatler cok dikkat çeker kolunda diye düşünüyorum. ağır gelip çıkarabilir yada kalemde aynı yetişkin kalem tipi hep

Dostum son durum nedir ? Kamera aldın mı ? Şüphelerin doğru çıktı mı ?
  • kol saati gibi olan var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackAventador -- 13 Şubat 2018; 18:0:32 >
  • kol dügmesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackAventador -- 13 Şubat 2018; 18:1:0 >
  • cakmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackAventador -- 13 Şubat 2018; 18:1:18 >
  • kalem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackAventador -- 13 Şubat 2018; 18:1:47 >
  • sigara pakati
  • Arkadaşlar kusura bakmayın cevap gelince mail gelmesi lazım ama gelmedi o yuzden geç yaziyorum. Kamera aldım Ali babadan ama daha takmadim anca geldi çantaya monte edicem. oğlum öğretmen kafama vurdu demisti öğretmene sordum yok o yanlış anlamış falan dedi ama belli vurmuş konuşmasından anladim. Ama konuşmadan sonra öğretmen baya değişti ilgilenmeye basladi yinede kamerayı koymayı dusunuyorum. Çantaya bir gizli bölme yapıp takicam ama canatayida masanın hemen alt kenarına koyuyorlar mis o acıyı nasıl yakalarim diye hesap yapıyorum bakalım görücez. Teşekkür ederim ilginize

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.