Şimdi Ara

Gizli ajan Haldun Üstünel:'' 1 transfer daha var'' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mago-Sa

Genc Forvet + Coloccini

nasıl olur beyler

Hani nerede para?

Gizli ajan Haldun Üstünel:'' 1 transfer daha var''

• Kac yildir Sabriyle olmaz diyoruz, hala Sabri var orda ve hala Sag Bekten konusulmuyor.

Umarim Sag Bek olur bu transfer, ki zaten bir sag bek transferi hayati onem tasiyor takimin basarisi icin.
  • sağ bek ya da stoper olur umarım. servet-gökhan ikilisiyle olacak iş değil bu. milli takımda beraber oldukları başarılı oldukları anlamına gelmez. ki zaten milli takımında en önemli sorunu kolay gol yemesi.

servet'in yanına servetten daha çabuk bi stoper fena olmaz. iyi bir sağ bekte şart tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

Servet - Emre G - Emre A - Gökhan - Semih hatta istenildiğinde Hakan B. nın oynayabileceği stoper mevkine transfer isteyen arkadaşlara şaşırıyorum... 2 kişilik mevki için 5 i milli oyuncu 6 kişi var elimizde o yüzden transfer gerekmez diye düşünüyorum... Sağbek alınırsada Uğur un önü kesilir... Uğur Uçar iddia ediyorum Gökhan Gönül le aynı kalitede bir yerli sağbektir... Eğer sakatlanmasaydı şuan Gökhan Milli Takımda Uğurun ancak yedeği olurdu... Sabriyle birsüre daha idare edip Uğurun % 100 kapasiteyle oynamaya başlaması beklenmeli bence.. Bu şekilde hem Gs hem Türk futbolu kazanır...

Gs nin yapacağı en akıllıca transfer yerli bir forvet oyuncusu almaktır bence... Barosun yedeği olup Nondayla forma mücadelesi verecek bir adam olmalı...

hepsine katılıyorum geleceği olan genç bir forvet alınmalı

• Foruma geri döndüm. Ulan ne zaman banlansam yıldız alıyoruz. Banlandım ertesi gün Keita'yı aldık, banlandım ertesi gün Elano'yu aldık. Stopere ihtiyaç var bikaç gün daha mı banlansam
  • İyi bi stoper alamazsak gruplardan çıkmamız çok zor.
  • quote:

Servet - Emre G - Emre A - Gökhan - Semih hatta istenildiğinde Hakan B. nın oynayabileceği stoper mevkine transfer isteyen arkadaşlara şaşırıyorum... 2 kişilik mevki için 5 i milli oyuncu 6 kişi var elimizde o yüzden transfer gerekmez diye düşünüyorum... Sağbek alınırsada Uğur un önü kesilir... Uğur Uçar iddia ediyorum Gökhan Gönül le aynı kalitede bir yerli sağbektir... Eğer sakatlanmasaydı şuan Gökhan Milli Takımda Uğurun ancak yedeği olurdu... Sabriyle birsüre daha idare edip Uğurun % 100 kapasiteyle oynamaya başlaması beklenmeli bence.. Bu şekilde hem Gs hem Türk futbolu kazanır...

Gs nin yapacağı en akıllıca transfer yerli bir forvet oyuncusu almaktır bence... Barosun yedeği olup Nondayla forma mücadelesi verecek bir adam olmalı...

Bekle bekle nereye kadar.Sabri de bir ışık yok bir gelişme yok.Adam 19-20 yaşında değilki gelişmesini bekliyelim.Uğur çok iyi bir oyuncu Sabri'yi gönderip Uğur'u o mevkiye otutturmak lazım ilerde Milli takıma bile girer.

• yarın ufuk ve sezer transferleri biter diye düşünüyorum bakıldığında imrenilcek bir orta sahamız olucak forvette baroş nonda bazende keita işi götürür kaleci desen franco çıkar ufuk girer ama defans gerçekten iyi değil gökhan bariz hatalar yapıyor semih desen alışması için haftalar var emre güngör sakatlıktan top oynayamıyor geriye ne kalıyor yaşlı emre ve servet bu ikisiyle avrupa da zor ligde idare etsekte hadi sağ kanat uğur sabri bi yere kadar ama mutlaka bir defans lazım ama eminim haldun bunu görüp transferi oraya yapacaktır forvette nonda gönderilerek ara transferde yapılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan Yağız

quote:

Orijinalden alıntı: Mago-Sa

Genc Forvet + Coloccini

nasıl olur beyler

Hani nerede para?

Gizli ajan Haldun Üstünel:'' 1 transfer daha var''

Keita + Elano alınmadan öncede aynı şeyi ben diyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: [D]HanD

Foruma geri döndüm. Ulan ne zaman banlansam yıldız alıyoruz. Banlandım ertesi gün Keita'yı aldık, banlandım ertesi gün Elano'yu aldık. Stopere ihtiyaç var bikaç gün daha mı banlansam

Tekrar Banlanmanı talep ediyorumİnş banlanırsın kısasüreli

• Yeni bir başlık açılmış : "Son dakika : GS stoper alacak" diye. Ne kadar doğrudur zaman gösterecek. Ben stoper alınmasından yana değilim. Gördüğüm kadarı ile Barosun gereksiz elle oynamaları ve sarı kartları bu sezon da devam edecek. Nonda ile ne kadar götürürüz bilmiyorum.
    Gerçi o durumda da 4-2-3-1'e dönersek arka 3lü epeyce golcü oluyor. Belki Barosun olmadığı zamanlarda -hoş bana sorulsa GS için ideal sistem budur ama- böyle idare edilir.
  • _________________LEO FRANCO

COLLOCINI_____GÖKHAN_SERVET____H.BALTA

___________________AYHAN

KEITA_____________________________ARDA

___________________ELANO

___________BAROS_________KEWELL

2009/2010 UEFA & TURKCELL SUPER LIG WINNERS !!!
  • Lugano gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greyhound

_________________LEO FRANCO

___________________AYHAN

___________________ELANO

Ayhanın yerine daha düzgün bi adam gelse süper oLur
  • quote:

___________________AYHAN

___________________ELANO

Sağ bekte sabri oynamazsa 10 kişiyle birlikte şampiyon oluruz diyorsun yani

Doğru aslında bizim önlem almamız gereken rakip forvetler değil, Sabri sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: metinyurdaer

quote:

___________________AYHAN

___________________ELANO

Sağ bekte sabri oynamazsa 10 kişiyle birlikte şampiyon oluruz diyorsun yani

Doğru aslında bizim önlem almamız gereken rakip forvetler değil, Sabri sadece

Yanlış oldu kusura bakma GÖKHAN_SERVET tek oyuncu olarak gördüm, 10 kişi sandım kadroyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpeedstaR

quote:

dediklerine katılıyorum arkadaşım.
    bence
    servet ve emre güngör stoperde iyi ikililer.
    sabriyle bir kaç hafta daha idare edelim uğur gelecektir dediğin gibi.
    bu yüzden stoper ve sağ bek ihtiyacımız yok.
    son dediğine katılmıyorum. yabancı bir forvet almamız gerekiyor. barosun yedeği olacak yedek oturabilecek bir forvet bulmalıyız. nondayla yada yerli forvetle olacak iş değil

2nizede katılıyorum eğer bir transfer olucaksa maliyeti düşük bir forvet olmalı kesinlikle stopere ihttiyaç yok sabri konusunda ise forumda ki şımarıklıktan başka bir şey demiyorum maksat dalga geçicek birşeyler olsun aynı şekilde nonda olayıda aynı şeylere çevrildi ama netenya maçında gördükki nonda lig Ada bile oynamaz sabri ise görevini layıkıyla yapan bir oyuncu

• nondayı üstüne para vererek bir takıma yollayıp yedek kalınca sorun yaratmayacak bir forvet almamız şart. yoksa nonda 10 sene daha bizde
  • forvete lazım.
    stopere lazım.
    sağ beke uğur olmazsa orayada lazım.
    artık bunları karşılamak için popo tarafınada reklam alırız
  • ya servet - emre güngör bence süper 2 stoper ama anlayan yok,tek sorun sabri bu sabriye alıştıra alıştıra söylemesi lazım birinin artık,,,
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.