Şimdi Ara

Giuliano de Paula ÇÖP (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
11.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alper'den daha kötü tekniği var ne demek.Trafik ışıklarının bile alper'den daha iyi tekniği var.
  • Son maç Dirar ve valbuena pozisyon olmasına rağmen bu adama pas çıkarmadılar.Bilmiyorum dikkat ettiniz mi?Belki de ben ön yargılı izledim bilmiyorum ama sanki aralarında soğuk rüzgar esiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elfelaith

Son maç Dirar ve valbuena pozisyon olmasına rağmen bu adama pas çıkarmadılar.Bilmiyorum dikkat ettiniz mi?Belki de ben ön yargılı izledim bilmiyorum ama sanki aralarında soğuk rüzgar esiyor...

Onla alakası yok. Dirar yanındakine pas atamayan biri. Atsa bile %100 işe yaramaz bir pas olacaktı. Valbuena ise topla oynamayı daha çok benimseyen biri. Soldado 11 başlayınca tökezledi adam. Soldado kanatlara gitmekten ceza sahası ve önünde oynayamadılar. Janssen ile daha çok iyi anlaşıyor. Tek paslar vs deniyorlar. Arkasına düzgün ayaklı bir orta saha, sağ açık bölgesine de adam gibi bir kanat oyuncusu gelince performansları yükselecektir.
  • Dün sayesinde gene maçı kaybettik. Burnunun ucundaki topa dokunmayı beceremedi.

Penaltı atmadığı için tabi buralarda göklere çıkarılmadı.

17 hafta da 2 maç yararlı oldu. Kalan 15 maç çöp.

İlk yarı bitti. 2. yarı inşallah düzgün oynar da şampiyon oluruz.
  • Sayesinde maçı kaybetmiş Koca maçta gözüne bu takılmış. Ha şunu da söyleyeyim. O pozisyonu beynini kullanarak izlemeye çalış. At gözlüğünü takıp değil. Konyalı belinden itiyor adamı. Ama a spor özetinden izlediğin için fark etmemen normal.
  • Adam deli gibi penaltı atıyor şanslı kerata
  • Konu sahibi tam dayaklık yemin ederim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezbere oynamasa daha çok iş yapacak.Bazen pasları bile bakmadan ezbere atıyor ona ayar oluyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam için en başta herkes gibi ben de galiba ülkemize alışamayacak gibi düşünmüşken aslında kendim de dahil ne kadar sabırsız bir millet olduğumuzu bir kez daha anlamış oldum.Fakat kendini göstermeye başlamışken,goller,asistler yapıyorken ve de en önemlisi takım savunmasına acayip katkı verirken hala gelip bu adam cacık,bu adamdan hiç bir şey olmaz demek çok büyük bir aymazlıktır.Tamam işte kardeşim yanıldın,kabul et artık.Niye Alex performansı bekliyorsun ki bu adamdan.Çok farklı tarzları olan iki futbolcu bunlar.Giuliano dediğin adam takımda Dirar'la birlikte takımda en çok koşan oyuncu.Bu adamı sadece ofansif katkısıyla değerlendirmek büyük hata olur.
  • Bu konunun yarısını bloklamıştım doğru karar vermişim.

• Micro_Processor kullanıcısına yanıt
    Onlarda herşeyin farkındada şu adamı Aykut getirdi ya ondan böyle hepsi Dick yada Ersun hocaları getirse böyle konuşmazlardı

• Bu çöp gs maçında kaleciyle karşıkarşıyayken golü atmış olsaydı şu an şampiyonluk turundaydık. Brezilyalı özer hurmacı.

• matrax33 kullanıcısına yanıt
    Bu "çöp" olmasaydı 5.ydin.12 puan doğrudan katkısı var ne kritik maçları tek başına kazandırdı.Wc ye gidemediği için formunu düşürdü.Seneye burada ol.

• bu adamın milli takıma çağırılması ve talisca’nın çağırılmaması çok garip.

• Brezilya kadrosuna alınmayınca formu çok düştü. Değişik bir oyuncu.

Elde ki para edecek ıkı üç oyuncudan biri transfer yapmak için satmak zorundayız.

• Çöp falan değil değişik bir tarzı var teknik bir oyuncu skora katkısı da yüksek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu adamı çözemedim.Fener’de olduğunu bile unuttum.Tamam 14 gol atmış da hiçbir maçta göremedim adamı.Nasıl bir tarzı var onu da çözemedim

• hakeen kullanıcısına yanıt
    Teknikliği tartışılır ciddi oranda tartışılır hem de
  • quote:

Orijinalden alıntı: DinoCrocetti

Arkadaşlar ben bu adamı çözemedim.Fener’de olduğunu bile unuttum.Tamam 14 gol atmış da hiçbir maçta göremedim adamı.Nasıl bir tarzı var onu da çözemedim
    Biz fenerliler de çözemedik merak etme. Çok silik oynuyor sadece gol anlarında ortaya çıkıyor formsuzken hiç çekilmiyor ama başında adam akıllı bi hoca ve 2 etkili kanatla iş yapar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.