Şimdi Ara

Gittigim maci kaybetmiyoruz. Sponsor ariyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. boyle bir istatistigim var. bu yil sadece 3 maca gittim. ilki ilk yaridaki Galatasaray maciydi, aldik. 2. si Vodafone Arena'da kupa maciydi, deplasmanda aldik, vodafone arena'da yendik bir de ustune. 3. su ise dunku macti. TT Arena'da yine yerimizi aldik ve uzatmada da olsa kazandik. Totem ugruna cok acayip seyler yapiyorsunuz burada. Kritik maclarda 3-5 atsin herkes bana bilet alalim, takimin sorunu kokten cozulsun. Deplasmanda daha etkiliyim ozellikle.

• kardes senin zor sartlar altinda sayili maca gitmen zaten totemin ta kendisi .
    Hic bozma devam
  • 3-5 atsın herkes banadan sonra okumayı bıraktım.
  • Belki senle alakalı değildir de yanındaki adamla alakalıdır. nasıl emin olacaz?
  • 3 gün sonra 1860 Münih maçı var, çok kritik maç, ölüm-kalım maçı. Seni 1860 formasıyla oraya gönderelim ama 1860 kazanamazsa bulurum seni haberin olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

3 gün sonra 1860 Münih maçı var, çok kritik maç, ölüm-kalım maçı. Seni 1860 formasıyla oraya gönderelim ama 1860 kazanamazsa bulurum seni haberin olsun

Kazanırsa liderliği alıyor adamlar. Vitorun kazanacağına gerçekten inanıyor musun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esprilerin havada uçuşacağı konu olur bu kardeş, burdan sana bilet parası çıkmaz.
  • Sponsor olurum ama puan kaybettiğimiz an misli ile iade isterim sözleşmeleri imzalayalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

3 gün sonra 1860 Münih maçı var, çok kritik maç, ölüm-kalım maçı. Seni 1860 formasıyla oraya gönderelim ama 1860 kazanamazsa bulurum seni haberin olsun

Vizem var. bi ucak biletine aksam munih ucagina atlarim. mac biletini kendim alirim.
  • Daha iyi ya. ciddi manada paraya ihtiyacim yok zaten. goygoyuna actim konuyu. ama bu 3 mac 3 galibiyet hikayesi dogru
  • olaya gel.
  • 3 sezon kombine aldım gittiğim hiçbir maçı kaybetmedik şl elemeleri hariç bu yıl başakşehirden aldım yine gittiğim maçların hiçbirini kaybetmediler bende de böyle bir durum var umarım hiçbir zaman mağlubiyet görmem
  • bilet parasını kendi cebinden verince kazanıyo da olabiliriz
  • he_man kullanıcısına yanıt
    haha yok hocam. ilk gs macini ben vermemistim. bjk la gs deplasmanlarini verdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.