Şimdi Ara

Gittigidiyor tekrar hediye çeki vermeye başladı! 02.07.2018 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
15
Favori
6.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 80/20 alamadim biturlu dunden beri deniyorum 75/15 var elimde takas etmek isteyen varmi? 125/25 te kabul
  • c0ke C kullanıcısına yanıt
    Evet, çekler geri gelmiş. Şimdi ödeme ekranına kadar geldim, bir sorun olmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 125/25 hesap kullanmayıp verebilecek olan varsa Allah razı olsun derim
  • Son zamanlarda 80/20 için 5 tane felan hesap açıp alışveriş yapmıştık bugün gittigidiyor'dan aradılar ve neden tek bir hesap yerine her alışveriş için yeni hesap açıldı diye sordular. Aklınızda bulunsun arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iar -- 6 Haziran 2018; 17:13:38 >
  • iar İ kullanıcısına yanıt
    Son zamanlar derken ne kadar eski hocam? Hazirandaki çek dalgasından mı bahsediyorsunuz yoksa nisan mayıs da dahil mi?
    ne cevap verdin?

valla şahsen aynı isim ve soyisimle hesap açıyorum ve telefon numaram da doğru. o zaman bir zahmet hesap açtırmasınlar. sistemleri buna izin veriyor. ben de istediğim kadar hesap açabilirim. yanıltıcı bir hareket yapmıyoruz sonuçta.

• yeni hesap açtım 80'e 20 geldi bilginiz olsun. Özel sekmeden mail ve gg hesabı açtım.
  • bende kullandım 80 e 20 teşekkürler
  • yeni hesap açtım 80/20 geldi dediler hesapta görünmüyor arkadaşlar elinde fazla olan 1 tane verebilir mi babalar günü hediyesi alacağım
    Engel at gitsin

Numara neydi kaydedip kara listeye alam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsmanlıKafası -- 6 Haziran 2018; 15:28:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebtom

yeni hesap açtım 80/20 geldi dediler hesapta görünmüyor arkadaşlar elinde fazla olan 1 tane verebilir mi babalar günü hediyesi alacağım
    yokmu bir tane hesap verecek olan arkadaş
  • 3 kere denedim vermiyolar bugün
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

3 kere denedim vermiyolar bugün
    4 kez hesap actım 2 sinden hesap kod geldi hemen kullandım az once
  • mehmet 1905 M kullanıcısına yanıt
    Haziran çekleri hocam. Son bir haftadır kullanıyorum gittigidiyor'u.

• nihilist76 kullanıcısına yanıt
    Şirkete kdv gideri olarak gösteriyoruz o yüzden ailecek benim adıma şirketin adresine benim tc şirketin kredi kartı ile alışveriş yapıyoruz. Abim kardeşim ailem vs vs almış olabilir haberim yok.

• Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Sistem izin veriyor ama aynı isim telefon vs vs olan hesapları görebiliyorlar hocam. Ben alışverişleri gece yaptım o yüzden telefondaki adam ilk olarak gece şu şu saatte sizin adınıza alışveriş olmuş haberiniz var mı diye sordu. Heralda banka gibi güvenlik önlemi için aradı sandım ilk. Sonra direk adınıza bir sürü hesap açılıp tek tek alışveriş yapılmış niye tek hesap açıp yapmadınız direk sordu.

Son günlerde fazla dikkat çekiyor sanırım bu durum. Kampanya kullanım sözleşmesinde tek kişi sadece bir kod kullanabilir diye bir madde var mı bakmak lazım. Yasal dayanağı nedir bilmiyorum açıkcası.

• çek alamayanlar için.

var olan gg sayfasını kapatın.
    modemi kapat aç
    gizli sekme açın
    gg uye olun ( temp mail onerirm )
    ekrana zaten kod kısmı geliyor. onaylayınca kod geliyor.

***** kod gorunmuyorsa sepete 80 lira uzerinde birseyler ekleyip almak istediginizde indirimin uygulandıgını goreceksiniz. bende 4 kod aldım, biri gorunmedi promosyon kısmında. sepete urun ekleyince otomatik indiirm yaptı.
  • Var mı başka gittigidiyor tarafından aranan

• quote:

Orijinalden alıntı: iar

Sistem izin veriyor ama aynı isim telefon vs vs olan hesapları görebiliyorlar hocam. Ben alışverişleri gece yaptım o yüzden telefondaki adam ilk olarak gece şu şu saatte sizin adınıza alışveriş olmuş haberiniz var mı diye sordu. Heralda banka gibi güvenlik önlemi için aradı sandım ilk. Sonra direk adınıza bir sürü hesap açılıp tek tek alışveriş yapılmış niye tek hesap açıp yapmadınız direk sordu.

Son günlerde fazla dikkat çekiyor sanırım bu durum. Kampanya kullanım sözleşmesinde tek kişi sadece bir kod kullanabilir diye bir madde var mı bakmak lazım. Yasal dayanağı nedir bilmiyorum açıkcası.
    80 20 çek almak için deseydiniz ya hocam
    sanki bilmiyolar o da ayrı konu. her yeni hesaba veriyorlar nerdeyse. herşeyi salla gitsin. ama tabi aynı adres aynı kredi kartı ban sebebi olabilkir

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.