Şimdi Ara

gittigidiyor teknosa magazasinda indirim yagmuru (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkesin tecrubesi kendine ben memnunum kac defa gittigidiyor uzerinden alisveris yspildi hic sıkıntı yasamadim teknosadan....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG Teknosa mağazasına sürekli indirimler yapıyorlar. Kalitesini bilmem ama güzel indirimler oluyor sürekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

GG Teknosa mağazasına sürekli indirimler yapıyorlar. Kalitesini bilmem ama güzel indirimler oluyor sürekli.

Cevabı outlet ürünleri satmaları da ondan. Mağazalar kargo ile gönderim yapıyor. G4 Plus telefon aldım kutusu hasarlı ve ufak bir sorun ile geldi gerçi isterseniz iade edebilirsiniz diye yazdılar ama hediye olduğu için uğraşmadım. Ufak tefek bir kaç ürün aldım aynı şekilde çeşitli mağazalardan kargoya vermişler hiç bir özen vs yok direkt kutuyu kargo poşetine koyup göndermişler. Kutular hep hasarlı geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG üzerinden Teknosa veya Mediamarkt kampanyalarında Kazananlar klübü indirim ve kredi kartı puan kazanımı ile ürünü aldığım zaman için en uygun fırsatları yakalama şansım oldu.

Genelde GG olsun, Teknosa olsun hep sevilmeyen mecralar.

Alışverişlerim sorunsuz oldu şimdiye kadar.

Ne diyelim nazar değmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: texmo

quote:

Orijinalden alıntı: immortall441

VALLA BEN DE LG 55SJ800V televizyon aldım 4079 TL YE GELDİ PİYASADA 4500 CİVARI SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPTIM

Iyimi bu tv

çok yi değil
    rgbW ekran rgb değil
    gerçek 4K değil iddiaları var
  • texmo kullanıcısına yanıt
    özellikle kumandası çok iyi pişman değilim aldığıma daha önce samsung 46es8000 kullanıyordum ekranı daha küçük olduğu için daha net gözüküyordu fiyat performans olarak iyi tv
  • En son alışveriş yaptigimda 20 gün sonra ürünü iptal edip para iadesi yaptılar.

son alışverişim oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.