Şimdi Ara

gittigidiyor teknosa magazasinda indirim yagmuru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
5.129
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gittigidiyor teknosa magazasinda indirim yagmuru

Kampanya Koşulları - Teknosa Ürünlerinde İndirim Yağmuru Başladı!
    Kampanyadan 13-19 Kasım 2017 tarihleri arasında (bu tarihler dahil) Teknosa mağazasından yapacağınız cep telefonu hariç 150 TL ve üzeri bir alışverişinizde %7 anında indirim, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz, %8 anında indirim kazanabilirsiniz.

Cep telefonu ürünlerinde ise, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz %5, değilseniz %4 anında indirim kazanabilirsiniz.

Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı cep telefonu ürünleri için 160 TL'dir. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri için ise, 200 TL'dir. Diğer ürünlerde GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz maksimum 320 TL, üye değilseniz maksimum 280 TL kazanabilirsiniz.
    Kazananlar Kulübü GittiGidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.

Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte (GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.) toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.
    Kampanyaya ulaşmak için tıklayınız.
    İndirim tutarı, ödeme sayfasında ürün bedeline anında uygulanacaktır.
    Kullanıcı, 13-19 Kasım 2017 tarihlerinde ödemesi yapılan alışverişte daha sonra herhangi bir zamanda iptal talebinde bulunması halinde indirim hakkını kaybedecek ve indirim tekrar tanımlanmayacaktır.
    Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez. Her kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir.
    Kampanya ilk 1.500 kişi ile sınırlıdır.
    Bir siparişte aynı üründen maksimum 2 adet alım yapılabilir. Aynı veya farklı üyelikler ile aynı teslimat adresine kampanyalı üründen 2 adetten fazla alımlar alıcıya bildirilmeden iade edilecektir. 2 adet üzerinde almak istediğiniz ürün olması durumunda ürün ve almak istediğiniz adedi satıcıya iletirseniz değerlendirmeye alınarak size dönüş yapılacaktır.
    Kampanya dönemlerinde yoğunluk sebebi ile kargoya teslim edilen siparişlerinizin kargo bilgileri sisteme geç yansıyabilmektedir. Kargo takip numarası henüz yansımamış siparişlerinizi iptal etmeden önce teknosa mağazasından bilgi talep etmenizi rica ederiz.
    Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.
    Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

Katılımcı, GittiGidiyor'un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor'un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
    Kampanya Hakkında Sık Sorulan Sorular

1) Teknosa mağazası tarafından siparişler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

2) Teknosa mağazası Sipariş teslimatlarını Türkiye il sınırları içinde açık adrese yapmaktadır.

3) Sipariş tamamlamadan önce fatura ve sevk adresi bilgilerinin kontrol edilmesi gerekmektedir.

4) Fatura bilgileriniz E-Fatura sistemine otomatik aktarıldığından, kayıtlı fatura bilgileriniz Teknosa mağazası tarafından güncellenememektedir.

5) Ürün değişim ve iade taleplerinizde anlaşmalı kargo firması ile ürün içeriği eksiksiz olacak şekilde karşı ödemeli aşağıdaki Teknosa mağazası depo adresine gönderebilirsiniz.

İade Süresi: 14 Gün

Kargo Firması: UPS Kargo

Depo Adresi: Teknosa İnternet Depo Gebze Lojistik Merkezi Barış Mahallesi 1804 Sokak No:5 Gebze/ Kocaeli

6) Teknosa mağazası tarafından satışta olan tüm ürünler kapalı kutu (sıfır) ve garantisi başlamamış ürünlerdir.

link
    https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/kasim-2017-teknosa-kampanyasi

• Islandım.
  • Ahmak ıslatan...(sözüm meclisten dışarı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 13 Kasım 2017; 14:41:53 >
  • gece 02.00 da 2565 olan ürün sabah 3300 den 3000 e düşmüş gösteriyor. Gündüz alırım demiştim. Bu sahtekarlara para mı kazandıracağım.
  • Telefon aldım ben.

N11 de 11.11 çekiyle sipariş etmiştim iptal ettim, aynı telefon %5 indirim + axess chip para kamp. ile daha ucuza geldi.

Hem daha ucuz hem teknosa hem de 3 ay Tivi bu go hediyeli oldu.

Bence bazı ürünler icin güzel kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k62545 -- 14 Kasım 2017; 17:7:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ütü siparişi verdim buhar kazanlı 1 hafta sürdü kargoya vermeleri. ürün gelmeden fiyatını 100 tl aşağı çektiler. Ne msjlara cevap veriyorlar nede müşteri memnuniyetine önem veriyorlar. Gittigidiyor kendisi gibi mağazayı bulmuş milleti sömürüyor. İade kargom vardı 1 hafta oldu teslim alalı hala iadeyi yapmadılar. Gittigidiyorda bunlara çanak tutuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutcuk -- 14 Kasım 2017; 17:23:43 >
  • keriz silkeleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Telefon aldım ben.

N11 de 11.11 çekiyle sipariş etmiştim iptal ettim, aynı telefon %5 indirim + axess chip para kamp. ile daha ucuza geldi.

Hem daha ucuz hem teknosa hem de 3 ay Tivi bu go hediyeli oldu.

Bence bazı ürünler icin güzel kampanya

Merak ettim şu daha ucuza gelen telefonu?

• Teknosa'dan ürün almak tam bir işkence. Stokta var denen ürünü kargoya vermeleri 11 gün sürdü.

• Tamam teknosaya gıcık oluyoruzda hepimiz bende dahil. Bazen çok değişik indirimler oluyor, takip etmek lazım. Geçen yaz mağazaları sömürmüştük
  • bende tv. almıştım ve gayet uygun fiyata gelmişti (şimdi nedir bakmadım ama herkes başka sitelerden ürünleri kıyaslayabilir)
    ups kargo sorunsuz getirdi ve tv. de hiç hata bulamadık

tabi bana böyle oldu diye hep böyle olacak değil
  • bu chip para her yerde harcanıyor mu gittigidiyorda mı harcanabiliyor sadece bilgi vermemişler
  • bende telefon almıştım sene başında bunlardan.arızalanınca teknosaya götürdüm bilgisayarda servis kaydı açarken başkasının üzerine kayıtlı çıktı

elimde fatura olmasa benim olduğuna inanmıyorlardı

zaten garantiside dandik. teleservise yolladılar.müşteri hatası diye 700 e aldığım telefona 650 tamir parası istediler

mahalledeki tamirciye gösterdim, heryerini kurcalayıp bozmuşlar tamiri zor deyince çöpe attım.1 aylık telefonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufuk-34JD58 -- 17 Kasım 2017; 7:16:22 >
  • Electrolux el supurgesi aldim, heryerde 235- 260 civari olan urun 180 e geldi, bazi urunlerde az da olsa indirim var gibi

• VALLA BEN DE LG 55SJ800V televizyon aldım 4079 TL YE GELDİ PİYASADA 4500 CİVARI SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPTIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortall441

VALLA BEN DE LG 55SJ800V televizyon aldım 4079 TL YE GELDİ PİYASADA 4500 CİVARI SORUNSUZ ALIŞVERİŞ YAPTIM

Iyimi bu tv

• Philips 43pus6262 aldım. Axess puanla birlikte 1923 ₺’ye geldi. Şu an kargoda.

• quote:

Orijinalden alıntı: enjoyman95

bu chip para her yerde harcanıyor mu gittigidiyorda mı harcanabiliyor sadece bilgi vermemişler

Her yerde

• Gittigidiyor teknosa tam vasat. 7 gün kargoya vermediler. Ups le anlaşmışlar sözde kargo takibi girdi. KArgo bilgisine girdiğinde teslim alınacak kargo yazdı. 3 gün hareket etti. Msjlara cevap vermiyorlar. Ürünü iade ettim 12 gün oldu teslim alalı teknosa iadeyi yapmadılar. Müşteri hizmetlerini arıyorum ggidiyor üzerinden yazın burdan bakmıyoruz diyor. 13 gündür cevap alamıyorum. Nerde pislik satıcı var gittigidiyorda geziyor. n11 de barınamıyorlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.