Şimdi Ara

GittiGidiyor PARA iadesi yapmıyor kuponlara aldanmayın (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
2
Favori
3.305
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: headkoc

Bazı olumsuz yorumları yayınlıyor ki dikkat çekmesin o nedenle %94.. G
    Durumu GG anlattım para transferi durdu satıcı kargoyla konuscam vs dedi bugunde gelmezse yarın iptal eder geçerim.
    Berbat ötesi ya
    Evkıba eskıden sorunsuzdu evkıbada bozmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

harcama itirazı yaptınız mı?

harcama itirazından sonra 1 ayı geçmemeleri lazım. geçtiyse tüketici hakem heyetine e-devletten hızlı şekilde dilekçe yazabilirsiniz.
    Şimdi yapikrediyi aradım. Iade yapamıyorlar. Hatta konu ile alakalı evinize zarf gönderdik. Içindeki dekontla turktelekomdan tlnizi isteyebilirsiniz dediler.

Bende ; turktelekom ödeme almadıkları için TL yuklemiyor dedim. Banka olarak sen ödemeyi yapmamissin ki ben turktelekom dan nasıl TL isterim. Ama yine sonuç yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor saçma bir şey bi ara bişey satacaktim müşter temislcisine dedim adam aldı keyfi iade etti yada bozdu iade etti napacaz dedim mahkemeyi gösteriyor bana ne alırım bu siteden ne de bişey satarım 2 taraf için de güvensiz bir site en iyiisi mümkün mertebe elden kontrol edip bakıp almak yoksa sahibinden .comda get var oda alıcıyı koruyor satıcıya zarar ama alışveriş de işe yarar

• GittiGidiyor genel müdürünün twitter profili TUSİAD ÜYESİ !

Bakın sürekli banka kampanyaları oluyor teknosa,mediamark bunlarda

Burda amaç hem insanları malının derdine düşürüp oyalamak isyan ettirmek hem de büyük firmalara yönlendirmek.

Aslında küçük esnaf GG'dan en çok zarar görenler çünkü ne uğraşıyorsun GİT MAĞAZADAN AL'a geliyor işin ucu !

Bir önceki genel müdür sina afra'da aynı şekilde o kadar itici bir insan ki Fenerbahçe camiası Ali Koç a rağmen karşı bu şahsa.

Tüsiad felsefesi budur CANININ DERDİNE DÜŞÜR OLMADI MALININ DERDİNE DÜŞÜR GÖZLERİNİ AÇAMASINLAR..

GittiGidiyor PARA iadesi yapmıyor kuponlara aldanmayın

• headkoc H kullanıcısına yanıt
    Dalga mı geçiyorlar nasıl olumsuz yorum kaldırırlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

Dalga mı geçiyorlar nasıl olumsuz yorum kaldırırlar?
    Bir bahane buluyorlardır yemeksepeti de aynı çok satış yapan kar getiren restoranları yayınlamadı kaç defa ama gariban az iş yapan restoranların küfüre yakın yorumlarını bile yayınlanıyor
  • aynen bazen sorun çıkarabiliyor ama bu birazda satıcıya bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordShadow3548

aynen bazen sorun çıkarabiliyor ama bu birazda satıcıya bağlı
    SATICI dediğin çoğu DOLANDIRICI çok başarılı yazan satıcılara aldanma !

Kullanıcı adı açıp yorum yazmaktan kolay ne var zaten kargonun çoğunu gittigidiyor karşılıyor.

Elimde Somut delilerle DOLANDIRICI diye ihbar ediyorum gittigidiyor'un umrunda değil.

İsteseler benim ispatıma bile grek duymazlar ama burda amaçları sandığınız gibi ALIŞ- VERİŞ değil..

Tüsiad üyesi Ceo'ları bizi bunlarla uğraştırmak istiyor..Sen ben bunlarla uğraşırken kendileri neler yapıyor acaba !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headkoc -- 1 Ekim 2018; 16:40:59 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.