Şimdi Ara

gittigidiyor chippara kullanımı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
10.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi geceler arkadaşlar. Az önce sırf axess kartımdaki chip paraları harcamak için gittigidiyor üzerinden alışveriş yaptım. Alışveriş esnasında chippara kullanmama rağmen hesabıma baktığımda chip paraların durduğunu gördüm. Başına bu tür bir olay gelen var mı, daha sonra mı düşüyor chip para bakiyesi, iptal etmeli miyim siparişi?

• aynısı başıma geldi
    3d şifreli işlemde kullandım zannettim fakat abim çekmedi dedi ve ekran görüntüsü attı
    sonra başka bir alışverişte şifresiz çekimde puanı çekti ve harcamış oldum
    tabi kart abimindi soyisim tutuyordu
    o yüzden iptal etmemişler siparişi
    normalde şisresiz işlemlerde işlemi iptal eder kartıda kara listeye alırlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valihalil -- 8 Şubat 2018; 0:1:53 >
  • bende de geçen aynısı oldu fiş açıp saydım sövdüm xhip paraları mecbur olmadıkça GG de kullanmayın N11 daha sorunsuz bu konuda ayrıca GG taksit yapmıyor chip para kullanırken fakat N11 yapıyor
  • Aynı olay şimdi başıma geldi. Forumda öğrendiğim kadarıyla sepette birden fazla ürün olursa chip parayı kullanmıyor. Bende ürünleri tek tek aldım ve chip para kullanımı başarılı oldu. Bana göre saçma bir sistem ama maalesef böyle.
  • Konu ile ilgili chip para satıcı insitafinde olan bir durum değildir.

Chip para ile ödeme yapabilmeniz için sizi bilgilendireceğim.

*Chip para ile sistem üzerinden ödeme yapabilmeniz için sepetinizde tek ürün olmalıdır.

*Sepet tutarınız chip paradan fazlaysa, geri kalan kısım karttınızdan tek çekim alınır.

*Chip para kullanarak yapacağınız ödemelerde taksit seçeneği kullanılamıyor.
    Belirttiğim koşulları sağlamanız durumunda chip paranızı kullanarak ürün satın alabilirsiniz.

İyi günler dilerim.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.
    GittiGidiyor Müşteri Hizmetleri - Ferah
  • 3D kullanmadan alışveriş yapıldığında düşüyor benimde başıma geldi. 3d kullanmayın.
  • Arkadaşlar 2 yıl önceki durum hala geçerli mi? Chip para kullanınca hala taksit yapılamıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.