Şimdi Ara

▓Gittigidiyor Bonus Kampanyası (1-15 Ekim) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
9
Favori
10.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: andree03

iphone 6 aldım 1800 e geldi .Fena değil . 11.11 i bekleyecekim telefonum bozuldu.

Link var mı hocam.Bende aynı durumdayım 11.11 i bekleycektim tel bpzuldu.
  • Paracard ile deneyen oldu mu hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-6-32gb-apple-turkiye-garantili-305206707

• %5 indirim gelir mi ki? 50₺ indirimim var ama alışveriş 1900₺ olacak, az daha indirim fena olmaz bonusla birlikte.

• Telefon aldım. 100+20 lira bonus geldi. Garanti bonus card

• elisa38 E kullanıcısına yanıt
    Garantinin hangi k. kartında visa özelliği var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 1 Ekim 2017; 20:48:8 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Money Bonus
  • quote:

Orijinalden alıntı: qeep

%5 indirim gelir mi ki? 50₺ indirimim var ama alışveriş 1900₺ olacak, az daha indirim fena olmaz bonusla birlikte.

iyi de 100 tl bonus için garantipay ile ödeme zorunluluğu yok mu? bahsettiğiniz 50 tl indirim kayıtlı visa kartı ile ödeme koşulu var.
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Hocam mobil sitede sepetimin hemen altında çıkıyor 50₺ indirim çeki. Uygula deyince fiyat düşüyor. Aklımı karıştırdınız.

▓Gittigidiyor Bonus Kampanyası (1-15 Ekim)

Edit: Ödeme aşamasına gelince o 50₺ indirm kısmı yok oluyor. Sanırım dediğiniz gibi visa kaydederek gelecek. Ben yanlış anlamışım. Anında indirimi beklemek mantıklı bir kaç gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qeep -- 1 Ekim 2017; 23:59:0 >

• garanti pay ile ödemede sektör ayrımı yapılıyor.
    Geçende gittigidiyor market kampanyası yapılmıştı başka kategorilerde yapılan alışverişlere puan gelmemişti bilgilerinize.
  • 2 Ekim 2017 tarihinde 09:00-23:59 saatleri arasında kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler dışında GittiGidiyor mobil uygulamalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişinize anında %4 indirim kazanabilirsiniz. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi iseniz bu kampanyadan %6 anında indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı 100 TL olacaktır. GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri ise, kampanyadan maksimum 150 TL indirim kazanabilecektir.
  • Geçen kampanyada herkese puan verdiler o yüzden sanırım bu kampanyada garantipay şartı koydular

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • thundere kullanıcısına yanıt
    Hocam Garanti kampanya şartlarında başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez yazıyor. %4 indirim ile birlikte puan kazanabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Hocam Garanti kampanya şartlarında başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez yazıyor. %4 indirim ile birlikte puan kazanabilir miyiz?

Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilebilir mi?

Kampanya banka puan kampanyası hariç, GittiGidiyor'un başka indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
  • thundere kullanıcısına yanıt
    Tamamdır ben orayı okumadan yazmışım teşekkürler
  • Garanti pay ile ödeme ekranında hata alan bir benyim

▓Gittigidiyor Bonus Kampanyası (1-15 Ekim)

• Ben de aynı hatayı alıyorum. Android mi telefon?

• -YağmurAdam- - kullanıcısına yanıt
    İphone, must hizmetlerine kayıt oluşturdum, bakalım sonuç be olucak, flexi 4 taksıt secerek yapıyorum olmadı tek çekim denicem gün sonu. Szinkidemi flexi

• quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

İphone, must hizmetlerine kayıt oluşturdum, bakalım sonuç be olucak, flexi 4 taksıt secerek yapıyorum olmadı tek çekim denicem gün sonu. Szinkidemi flexi

Evet benim de flexi. Ben de 4 taksit işlem deniyorum. 6 olmuyor o da garip baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: -YağmurAdam-

quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

Evet benim de flexi. Ben de 4 taksit işlem deniyorum. 6 olmuyor o da garip baya.

aldığınız ürün nedir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.