Şimdi Ara

▓Gittigidiyor Bonus Kampanyası (1-15 Ekim) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
9
Favori
10.501
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tonyukuk76

Garantipay ile odeme yaptim bonus kazandiniz diye mesaj geldi ama aldiklarim kisminda gorunmuyor. Sebebi ne olabilir. Musteri hizmetlerini aradim mesaj atin bize diyor mesaj attim donen olmadi.

aynen hocam dün akşam 1319 liraalık işlem yaptım para çekildi, bonus kazandınız mesajı geldi fakat alım gerçekleşmedi. çekilen tutar kart dönemiçi işlemlerde görünüyor. gg müşteri hizmetlerine bildirdim bu olayı bugün dönüş yaptılar bir hata oluşmuş paranız kartınıza iade edilecektir diye.önce parayı çek sonra işlem oluşmadı birde taksit taksit geri yatacak para.
    gelen cevap aşağıda
    "Ödemeniz sırasında hata aldığınız için işleminiz oluşmamıştır. Bu aşamada ürün gönderimi yapılamadığını üzülerek belirtmek isterim. Dilerseniz ürünü yeniden satın almayı deneyebilirsiniz.

Ben departmanımız ile iletişime geçtim. Kartınızdan çekilen bedel iade edilmiştir. İadelerin kredi kartlarına yansıması bankaların süreç ve uygulamalarına göre 2-4 günlük süreyi bulabilir. Banka kartıyla ödeme yaptıysanız, iade işlemi ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim."

• quote:

Orijinalden alıntı: MEMATİ

Bendede bonusflasta 4 gözükiyor niye öyle oldu anlamadım

garanti bankası 4+2 taksit olarak geçyor. toplamda yine 6 taksit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaL_foX

quote:

Orijinalden alıntı: tonyukuk76

Garantipay ile odeme yaptim bonus kazandiniz diye mesaj geldi ama aldiklarim kisminda gorunmuyor. Sebebi ne olabilir. Musteri hizmetlerini aradim mesaj atin bize diyor mesaj attim donen olmadi.

aynen hocam dün akşam 1319 liraalık işlem yaptım para çekildi, bonus kazandınız mesajı geldi fakat alım gerçekleşmedi. çekilen tutar kart dönemiçi işlemlerde görünüyor. gg müşteri hizmetlerine bildirdim bu olayı bugün dönüş yaptılar bir hata oluşmuş paranız kartınıza iade edilecektir diye.önce parayı çek sonra işlem oluşmadı birde taksit taksit geri yatacak para.
    gelen cevap aşağıda
    "Ödemeniz sırasında hata aldığınız için işleminiz oluşmamıştır. Bu aşamada ürün gönderimi yapılamadığını üzülerek belirtmek isterim. Dilerseniz ürünü yeniden satın almayı deneyebilirsiniz.

Ben departmanımız ile iletişime geçtim. Kartınızdan çekilen bedel iade edilmiştir. İadelerin kredi kartlarına yansıması bankaların süreç ve uygulamalarına göre 2-4 günlük süreyi bulabilir. Banka kartıyla ödeme yaptıysanız, iade işlemi ortalama 7 iş günü içerisinde gerçekleşecektir.

GittiGidiyor'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederim."

Tesekkur ederim hocam bir daha arayayim o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TEB ile kullanabilir miyiz? Tam anlamadım. Garanti pay ile ilgili uyaran olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paracardtan deneyen oldu mu? Kampanya şartlarında geçmiyor diyor fakat bonusflash kampanya katılımını kabul ediyor

• garanti pay ile 1400 küsürlük alım yaptım,Fakat sms felan gelmedi.Ayrıca bonus flaşta yaptığım harcama gözükmüyor.Sebebi nedir.? Ödemeyi garanti pay ile telefonun ile yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammet atış

garanti pay ile 1400 küsürlük alım yaptım,Fakat sms felan gelmedi.Ayrıca bonus flaşta yaptığım harcama gözükmüyor.Sebebi nedir.? Ödemeyi garanti pay ile telefonun ile yaptım.

Siparişi iptal edip tekrar alım yaptım.Bu sefer sms geldi ve bonus flaşta işlem gözüktü.Bilginize..
  • bütün ürünlerde

Sepetinizde taksit sınırlaması olan ürünler bulunmaktadır.
    Bu nedenle, taksitli ödeme seçeneklerinden birini veya birkaçını göremeyebilirsiniz.

bu yazı çıkıyor taksit yapmıyor bilgisi olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhha

bütün ürünlerde

Sepetinizde taksit sınırlaması olan ürünler bulunmaktadır.
    Bu nedenle, taksitli ödeme seçeneklerinden birini veya birkaçını göremeyebilirsiniz.

bu yazı çıkıyor taksit yapmıyor bilgisi olan varmı

Sepetinizde gıda ürünü varsa taksit yapmadığı için diğer ürünler taksitli olsa bile tek çekim yapmak zorundasınız.
  • macnair kullanıcısına yanıt
    Paracard ile sms geldi bonusflaşta da gözüktü hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 40 TL kişiye özel 100 TL Siteye özel 140 TL Temiz.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 11 Ekim 2017; 9:9:46 >
  • Ahhhh garanti su ucretsiz 3 taksit olayini neden kaldirdin? Tam telefon alacagim ama tek cekim yaptiriyorsun

• quote:

quote:

garanti pay ile 1400 küsürlük alım yaptım,Fakat sms felan gelmedi.Ayrıca bonus flaşta yaptığım harcama gözükmüyor.Sebebi nedir.? Ödemeyi garanti pay ile telefonun ile yaptım.

Siparişi iptal edip tekrar alım yaptım.Bu sefer sms geldi ve bonus flaşta işlem gözüktü.Bilginize..

ben bu gün alım yaptım 1150 tl lik garanti pay ile ama 50 tl kazandınız yazdı mecburen şiparişi iptal edecem başka çare var mı ? benim gibi olan var mı ?
  • Ben de garantipay ile alışveriş yaptım, 100tl puan kazandınız diye mesaj geldi, ücret provizyona düştü ama benim de ürün aldıklarım listemde görünmüyor ve sepette duruyor :D
  • Bonus yeni kampanya var 300/30 bonus veriyor onunla birleştirin garanti pay şartı var yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 15 Ekim 2017; 0:17:14 >
  • Arkadaşlar merhaba. Bir ürün satın aldım mesaj geldi fakat vazgeçip iptal ettim. Ödeme kartıma iade oldu. Kampanyadan tekrar yararlanabilir miyim? Bir problem olur mu. Acil cevaba ihtiyacım var, bugün son gün.

• quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Bonus yeni kampanya var 300/30 bonus veriyor onunla birleştirin garanti pay şartı var yine

hocam, diyelim ki 1000 TL lik telefon aldım. 130 TL bonus mu yatıcak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: By___Muzzy

quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Bonus yeni kampanya var 300/30 bonus veriyor onunla birleştirin garanti pay şartı var yine

hocam, diyelim ki 1000 TL lik telefon aldım. 130 TL bonus mu yatıcak?

Mutabıkiz

• flexi ile 4 taksitte bende ödeme yapamıyorum.sadece tek çekim mi alabilirim şimdi?
  • visa özellikli garanti paracard ile işlem yaptım.saymadı.mastercard ise sayıyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.