Şimdi Ara

Gittigidiyor 120/30 Çek Yüklemiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
5
Favori
6.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçenlerde gittigidiyor hesabına 75/15 çek gelenler yine hesabına baksın. Şimdide 120/30 indirim çeki tanımlamışlar. Cepteteble beraber güzel indirimler sağlanabilir. Bu çek sadece daha önceden 75/15 çek olan hesabıma gelmiş diğerlerine gelmemiş. Akşam 23.59a kadar geçerli.

• Kullanmayacak varsa ücretsiz ben talibim hemen odeme yapıp işlemi tamamlarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150/25 gelmiş bana da.

• Hayret, 100/20 vermişler.
  • + olarak başlığa klasik hale gelen yeni üyeliklere 80/20 6 saat geçerli indiriminde başladığı eklensin. az önce yeni hesap açtım ve 6 saat gecerli 80/20 indirim geldi.

20,00 TL 80 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir. Başlangıç Zamanı 25.07.2018 13:39 Bitiş Zamanı 25.07.2018 19:39
  • çok yaşa emi gittigidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 tane 120/30, 2 tane 100/20, bir tane de 150/25 gelmiş

Edit: Yalız masaüstünden chrome'dan girince ödeme kısmında 30 TL'lik kupon kayboluyor 120 TL gösteriyor ödenecek tutarı. Nedenini bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 25 Temmuz 2018; 14:0:44 >
  • Bu sefer 4 hesaptan birine ancak gelmiş. Yine şükür. Ne zamandır boş geçiyordu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Sen iyi bir kardeşe benziyosun. :))) 1 adet 120/30 kullanabilirim tabii sizin için fazlaysa.

• gittigidiyora .... sebepsiz yere hesabımı askıya aldı, hiçbir anormal işlem de yapmamıştım. müşteri hizmetleri de tırt sorunuma sallama cevap veriyorlar. çekte verse daha alışveriş yapmam
  • Bize yine bisey gelmemis gelmiyorda nedense.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y!Ğ!DO

+ olarak başlığa klasik hale gelen yeni üyeliklere 80/20 6 saat geçerli indiriminde başladığı eklensin. az önce yeni hesap açtım ve 6 saat gecerli 80/20 indirim geldi.

20,00 TL 80 TL ve üzeri bir alışverişinizde geçerlidir. Başlangıç Zamanı 25.07.2018 13:39 Bitiş Zamanı 25.07.2018 19:39
    hocam 4 hesap açtım hiçbir şey gelmedi. Kesin geldi mi demi size
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Sen iyi bir kardeşe benziyosun. :))) 1 adet 120/30 kullanabilirim tabii sizin için fazlaysa.
    Gelmesine geldi de kupon kullanımında sorun var. Kupon görünse de ödemeyi kabul etmiyor. Ya da kupon görünmüyor ödeme adımında.
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Mobile özel olabilir. Bir de uygulamada dene hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: porazo

hocam 4 hesap açtım hiçbir şey gelmedi. Kesin geldi mi demi size

Alıntıları Göster
    geldi ve kullanım aralığını da mesajıma yazdım.
  • Telefondan tarayıcıdan girip alışverişimi yaptım ama ödeme kısmına geldiğim halde fiyatı düşmedi. Yardımcı olabilecek var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100/20 ve 120/30 gelmiş
  • 120/30 verebilecek olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Mobile özel olabilir. Bir de uygulamada dene hocam.
    Bu sefer de ödemeyi kabul etmedi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.