Şimdi Ara

Gitmiyor Dediğimiz Araçlar... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
671
Cevap
8
Favori
24.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E90 kasa BMW

• quote:

Orijinalden alıntı: musbab1907

hyundai accent

Evet gitmiyo o arabalar uçuyor.

110 bg accent kullanıcısı

"Gazı koklemeye korkuyorum çünkü bir süre sonra frenler tutmuyor ve çok hızlı ivmeleniyor "

• 1.3 dizel linea.... 2000 kmde o mu bize biniyo biz mi ona belli değil
  • Aracim servisteyken corsa d 1.2 easytronic kullandim 1 hafta Allah sahiplerine sabir versin. Bendeki 1.2 tsi dsg ibiza, corsadan sonra bmw-mercedes gibi gelmisti. Arac gitmiyor resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: temizyurek

quote:

Orijinalden alıntı: ertug0

Honda civic 1.6 bağırıyor ama gidemiyor,sahipleri de Roket sanıyor aracı,halbuki tekerlekli çöp,ne yol tutar ne yüksek hızda stabil ilerler.Millet uçan araba yapıcak bunlar yolda zor duran araba yapıyo

2 yıldır kullanıyorum , evet yüksek devirlerde bağırıyor ama daha hiç gitmiyor diye yakındığım olmadı. yokuşlarda hiç bayılmadı, sollamalarda hiç geri çevirmedi araba..

devirli kullanmak gerekiyor, turbo motorlu araçlar gibi 2000 devirde yokuş çıkmıyor haliyle.

yakıtta LPG ile 200 kuruş. bağırmasına göre gayet iyi.

yani ;

bağırıyor ama gidiyor.
    sahipleri roket sanıyor ama o kişiler şahinleri roket sanan tayfa ile aynı zihniyette olanlar.
    tekerlekli çöp derken güvenlik testlerine bakmanızı tavsiye ederim.
    yol tutuşu gayet iyi, youtube da onlarca video var, oturup izleyin biraz.
    yüksek hızda stabil değil, rüzgardan çok etkileniyor diye düşünüyorum.

kısaca üfürmüşsünüz..

+1903

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• clio symbol 1.5 DCI 65 Bg olan modeli 65 beygir çok yetersiz araba max km 150 yapar oda zorlarsan araba zor çekiyo kendini
  • Öncelikle Şunu belirteyim eski kasa doblo 1.9 kullandık hemde tepesi büyük olan kasa baya yüklüde gerçekten uçuyodur neye göre kime göre valla alt devirlerde bayılma olmadan rahat yukuş yukarı yükte bile araba atik bi şekilde hız alarak çıkıyodu buna göre. Kesinlikle doblo 1.3 eski yeni farketmez yetmiyor devir alması gerek devir için gaz gerek uzun yolda az yakıyor evet devirini aldımı az yakıyor ama şehir içinde büyük motordan bile fazla yakıyor.tabiki mühendisler kaldırmıcak motoru koymaz evet doğru. ama araba hantal oluyor ve coğu forum üyesi bence şehir içinde kullandı için o ani ataklar da küçük motor kaldırmıyor kasayı hemen devir ve ivme almaması insanı sıkıyor ve şehir içinde çok yakıyolar. bence kilo başına düşen beygir/tork olayı la alakalı. 3 kasa bmw 1.6 yetmiyor evet yetmiyor 5 kasayada 2 motor yetmiyor şimdi biri çıkcak yok canım neye göre motorun ivme almasına ve devirine göre şehir içindeki dur kalk ve hızlanmasına göre anlıyosun motor bağriyor yetmiyorum die . özetlemek gerekirse ustatlar DOBLO 1.3 gerçekten yetmiyor kaldırsınlar 1.6 dan başlatıp 1.9 motor seçeneğini geri koysunlar. Hyundai 1.6 accent uçuyor doğru uçuyor gerçekten gaza basmak korkutuyor bazen. Bunun sebebi konunun başında belirtim gibi ağırlık başına düşen güç unsuru. accent ler plastik ve hafif bir kasası var 1.6 motor için hafif doğal olarak çok güzel kaçıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E5CA1F8AE -- 28 Ağustos 2014; 2:24:07 >

• hyundai coupe 2.7 v6... hmm corolla t sport
  • Up

• 1.3 Mj uzunda gitmiyor ama şehir içinde fazla fazla yeterli atik bir araç özellikle punto. Onun dışında konuyu görür görmez 1.3 cdti astra yazmaya geldim. Opel için bir ayıp resmen
  • Megane II alt devirlerde hele hafif rampada 2.viteste bile zor gidiyor. Ama 5.viteste iyi devir çeviriyor namussuz

• 1.6 astra hb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2006 Citroen C3 1.4HDI 68HP
  • Adamlar doblo maxiye bile 1.3 multijet koymuşlar koskoca kasada bu motor gitmiyor gercekten. Ayrica 100 ü geçmeye kalksan o küçücük motor yakit canavarina donusuyor resmen.

• Bi ara partner kullanma şansı buldum araba inanın patinaj bile atmıyor
  • C3 1,4 hdi... bi tek satarken gittiğini gördüm onin dışında hiç gitmezdi...

• Mazda 323 91 model yer uçağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 clio joy gerçekten gitmiyor arkadaş

• 1.4 HDi peugeot bipper klima açıkken yokuşta kaldıramıyorum. Şehir içinde aç kapa aç kapa bıktım. Uzun yolda motordan memnunum. Galiba torktan dolayı. 1.3 dizel Linea kullandım da böyle bi sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.