Şimdi Ara

GİTAR HERO / ROCK BAND GİTAR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Guitar Hero 3 Les Paul16 ile Guitar Hero: World Tour Generi-caster arasinda ne fark var ve bunlar tum oyunlarda calişiomu alcamda karar veremedim bi yardım edrseniz sevinirim aralarindaki farkı anlamadim

• Ikisi arasinda model disinda pek bir fark yok. World touru kullanmak bence biraz daha rahat. Birde expertte falan oyniycaksan her zaman les paulun gitarinda takilmalar oluyormus zamanla. Gitarlar her oyunda calisiyor diye biliyorum sadece gitarinla ps3un bolge kodu farkliysa sorun olabilir. Amerikadan alinan les paul gitarlari turkiyeden alinan ps3te calismiyormus mesela.
  • Calismama ihtimalidemi var
  • Butun gitarlar butun oyunlarda calisiyor diye biliyorum. Sadece les paul gitari ile rock band oyununu oynayamazsin o yuzden world tour gitarini alman daha iyi. Bolge kodlari ayni oldukca zaten cok bir sorun olmuyor.
  • teskkurler world tour gitarını alicam
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Butun gitarlar butun oyunlarda calisiyor diye biliyorum. Sadece les paul gitari ile rock band oyununu oynayamazsin o yuzden world tour gitarini alman daha iyi. Bolge kodlari ayni oldukca zaten cok bir sorun olmuyor.

Bende les paul var fakat RockBand:Beatles'ı expertte oynuyorum..lütfen yanlış bilgilendirme olmasın
  • hepsi aynı galiba
  • http://www.rockband.com/compatibility

buradan hangi gitarin hangi oyunla hangi enstrumanlarin birlikte calinabildigi gibi sorulara cevap bulabilirsin

guitar hero gitarin varsa gh kisminin enstrumandan gitarini sec asagida hangi oyunlarla uyumlu oldugunu gor ..

tesekkurun icin simdiden rica edeyim de bu bilgiyi baska kimse bilmez cunku gitar herocularin hepsi rock band i kesfedememis koyun surusu.
  • Yav bi konuda sidik yarışına dönmesin arkadaş neymiş bu milletteki hırs azim ben anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lostmyth

Yav bi konuda sidik yarışına dönmesin arkadaş neymiş bu milletteki hırs azim ben anlamadım

cok hakli oldugumu dusunuyorum tum forumu okudum kimse bir sey bilmiyor abicim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROCKBANDER

quote:

Orijinalden alıntı: Lostmyth

Yav bi konuda sidik yarışına dönmesin arkadaş neymiş bu milletteki hırs azim ben anlamadım

cok hakli oldugumu dusunuyorum tum forumu okudum kimse bir sey bilmiyor abicim

Yav haklı olmak ayrı olay sidik yarışına çevirmek apayrı olay. Sen rockband seversin başkası gh sever bana göre ikiside aynı otun mavisidir. Bu buna basar diğeri ona çakar diye galeyan cümleler tartışmadan başka bişey çıkarmaz

• ben iki oyunuda alcamda ikisinide acicak gitar arıyorum
  • itar icin bana ulasin 05056776075
  • http://wiki.scorehero.com/ControllerCompatibility

Burada akla gelebilecek hemen her aksesuarın uyumluluk bilgileri var, linkte de göreceğin gibi orjinal rock band gitarlarının hiçbiri GH III ile uyumlu değil ama GH gitarlarının tümü hem rb hem gh oyunları ile uyumlu. GH III, GH Metallicadan sonraki en iyi oyunudur, onu oynayabileceğin bir gitar almanı tavsiye ederim.
    Her ne kadar Gh oyun konusunda daha önde olsa da Rb gitarları çok daha güzel ve kaliteli, bence. En iyisi bir orjinal rb gitarı ve bir de yan sanayii GH III oynayacak gitar almak, bütçe müsaitse. Ben bunun için 3 oyunumdan vazgeçtim ama değer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.