Şimdi Ara

GIGABYTE X1650 128Bit 36 ytl, MSI RX1650XT 128Bit GDDR3 49 ytl (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
0
Favori
23.228
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: slayer_ducker

bu kartın everest ile çekilmiş bir ss koysanız da bir baksak yada gpu-z ile çekilmiş bir ss. baya güzel bişeye benziyor fiyat olarak.

Daha driverları kurmadım ondan Vista Glass teması aktif değil.

GIGABYTE X1650 128Bit 36 ytl, MSI RX1650XT 128Bit GDDR3 49 ytl

NOT: Kutunun üzerinde 90nm üretim teknolojisi yazıyordu. Ama GPU-Z 80nm olarak gösteriyor.

Anlamadığım birşey var. Heatsink aşağıya bakıyor. Isınan hava yükseldiğine göre heatsink'e temas edip ısınan hava yükseliyor ve tekrar heatsink'e geliyor. Heatsink'in dolayısıyla ramler ve gpu'nun yukarıya bakması gerekmez mi pasif soğutuculu kartlarda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 23 Temmuz 2008; 18:23:20 >

• Driver kurdum.

• quote:

Orjinalden alıntı: WinteR

650 güzel olmuş, fazlada zorlama zaten fanı yok. Ramleri neden deneyemedin

ram lerle oynamaya kalkınca anında makına kıtlenıyor.atıtıol da denıyorum yalnız.atıtoll un uprade dını yaptım degısen bişey olmadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orgeneral_

quote:

Orjinalden alıntı: DeSCeNT

Ben de kartımı dfs bilgisayarın ankara şubesinden bugün gidip teslim aldım.
    Orgeneral_ arkadaşım bende sana çok teşekkür ederim.

Bu fiyata çok güzel bir ekran kartına sahip olduk.

Rica ederim, Tv bağlantısında sorun yaşarsan bana yaz, mümkün olduğunca yardım ederim. Msn yede ekleye bilirsin. Profilimde yazıyor.
    Güle güle kullanalım.

Hocam yeniden teşekkür ederim ilginiz için. Ben televizyona değil de video gözlük e bağlamayı çok istiyordum ve aparat sayesinde bağladım.
    Ayrıca fiyatına göre çok güzel bir ürün. Ekran kartı ihtiyacı olanlar kaçırmasın bence

• bu kartı alan arkadaslar..elinize ulasmadı mı hala..biraz anlatsanız kartı ..mesala bu pasif soğutucu yeterli mi..cok ısınma olayı var mı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaamobe

bu kartı alan arkadaslar..elinize ulasmadı mı hala..biraz anlatsanız kartı ..mesala bu pasif soğutucu yeterli mi..cok ısınma olayı var mı..

Ulaştı hiçbir ısınma sorunu yok, iyi bir kart.
  • Beyler bu kartla hangi oyunları oynayabiliyosunuz, belirtirseniz çok faydalı olur diye düşünüyorum.
  • Dün akşam da ben aldım kargodan, ürün göründüğünden de büyük, soğutucusu çok yeterli ve düşünüldüğü gibi ısınma sorunu yok. Belleklere hızaşırtma yapılamamasının sebebi soğutucusu olmayışıdır. Ufak bellek üstü pasif soğutucular oluyor biliyorsunuz eğer elinizde varsa böyle bir şey bellek hızlarıylada oynayabilirsiniz.
    Dediğim gibi salondaki bilgisayara kurdum, HD filmleri oynatamıyordu bilgisayar işlemcisi AMD sempron ekran kartını taktıktan sonra canavar gibi yürüttü. Ve atinin renkleri mesaüstü kullanımda bile farkını gösteriyor. açıkçası 2 tane almadığıma pişman oldum.
  • selam kartı satın alan arkadaşlardan ricam EVERETS ile şu şekilde bii SS atabilirmi Şimdiden TŞKLR....Elimdeki kart ile değiştirmeyi düşünüyorumda.. sizce değermii ??

• @hemi_cuda

işte istediğin everest görüntüsü

• can-selcik cevabın için tşklr..

AMA.... Arkadaşlar az önce havale yapmaya gittim. Hesabıma parayı yatırdım havale işlemini gerçekleştirecektim birde baktım yatırdığım 50 YTL birden 26. küsüre düşmüş... havale işlemini yarıda bırakıp iptal ettim. Derhal bankaya girdim dedimm Bu nee parasıı daha oney vermeden ne kestin bu dedim. 6 ayda bir Bankanın hesap kullanma adı altında aldığı 24..60 YTL lik ücret dediler.. Şansızlık iştee dedimm neysee dedim ozaman burdan havaleye devam edelim dedimm kadına. Kadın demezmi bana 23 YTL hava ücreti kesilcekk OHAAA dedimm 42 YTL şey için 23 YTL havale ücretimi keseceksiniz lanet olsun sizin gibi bankaya dedimm Aynı banka arası bu kadar mevla içinn böyle yüklü miktarda havale ücreti şaşırdım çok sinirlendim çıktım siparişimi iptal ettim... Arkadaşlar banamı denk geldi..... ben hayall gördümm dimi ? yaşadıklarım bii hayal dimi ? bilgilendirirseniz HAVALE yapan arkadaşlar çok sevinirim.

Not: nedenn kredi kartı ile almadın diyen arkadaşlar olursa kredi kartım yok. hesabımdan yatırmak istemiştim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hemi_cuda -- 24 Temmuz 2008; 14:33:52 >

• arkadaşım bankalar şubeden havale yaparken fahiş fiyatlar alıyorlar , al eline bankamatik kartını git atm'ye yap havaleni 2,3ytl ücret var en fazla.
  • Bak en iyisi paranı al Akbank Atm sine git. Karta yada Akbank'ta hesabın olmasına da gerek yok. Atm de direk giriş tuşuna bas ve satın aldığın mağazanın bilgilerini gir. Paranı da yatır. Akbank atm den yapılan havaleler için tek kuruş işlem ücreti almıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hemi_cuda

can-selcik cevabın için tşklr..

AMA.... Arkadaşlar az önce havale yapmaya gittim. Hesabıma parayı yatırdım havale işlemini gerçekleştirecektim birde baktım yatırdığım 50 YTL birden 26. küsüre düşmüş... havale işlemini yarıda bırakıp iptal ettim. Derhal bankaya girdim dedimm Bu nee parasıı daha oney vermeden ne kestin bu dedim. 6 ayda bir Bankanın hesap kullanma adı altında aldığı 24..60 YTL lik ücret dediler.. Şansızlık iştee dedimm neysee dedim ozaman burdan havaleye devam edelim dedimm kadına. Kadın demezmi bana 23 YTL hava ücreti kesilcekk OHAAA dedimm 42 YTL şey için 23 YTL havale ücretimi keseceksiniz lanet olsun sizin gibi bankaya dedimm Aynı banka arası bu kadar mevla içinn böyle yüklü miktarda havale ücreti şaşırdım çok sinirlendim çıktım siparişimi iptal ettim... Arkadaşlar banamı denk geldi..... ben hayall gördümm dimi ? yaşadıklarım bii hayal dimi ? bilgilendirirseniz HAVALE yapan arkadaşlar çok sevinirim.

Not: nedenn kredi kartı ile almadın diyen arkadaşlar olursa kredi kartım yok. hesabımdan yatırmak istemiştim...

internet şubesi.. 0 yada 1 liradan az.. eft de yaparsın.. daha ne olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

arkadaşım bankalar şubeden havale yaparken fahiş fiyatlar alıyorlar , al eline bankamatik kartını git atm'ye yap havaleni 2,3ytl ücret var en fazla.

Bende o şeklide biliyordum vee ölee yapacaktım ama bu ş..****ler.. hesap no kullanım ücreti alınca içerden bi sorayım dedim ve işlemi ordan yaptırim dedimm ama lanet olsun.. kart bana 42 ytl yelecekti şimdi kaçı bulduu boşaa giden 24 ytl me mi yanim zaman kaybınamı bilemiyorum... lanet olsun bir kezdaha hevesim kırıldı.. yazıklar olsun böyle bankacılık hizmetine....

• arkadaslar benim siparisler 2 gun once gelmisti...ekran kartiyla beraber 4gb usb bellekte siparis vermistim usb de sorun cikti.. aradim kargoyuda kendileri karsilamak uzere geri gondermemi soylediler biraz oncede teknik servisten aradilar....netsiparis in gosterdigi bu ilgiyi dogrusu beklemiyordum umarim bu duzeyi devam ettirirler....
    ekran karti resimlerdekinden biraz buyuk ama crysis ve call4 de denedim x1250 gore arada daglar kadar fark var......
  • quote:

Orjinalden alıntı: deneme777

quote:

Orjinalden alıntı: hemi_cuda

can-selcik cevabın için tşklr..

internet şubesi.. 0 yada 1 liradan az.. eft de yaparsın.. daha ne olsun

HSBC kullanıyorum netten ne havale ne eft hiçbir işleme ücret alınmıyor

• Hsbc internet şubesini bende kullanıyorum.
    Havale işlemlerinden almıyor fakat eft işleminden 0,95 lira ücret alıyor.
    Ayrıca vadesiz hesabınız varsa aylık 3,25 ytl.
    Klasik kredi kartını kullanıyorsanız yıllık 35 ytl üyelik aidatı alıyor.
    Çoğu kişi şikayetci bu haksı ücretlerden.
    Türkiye de milyonlarca müşterisi var ufak bir hesap yaparsanız çok büyük bir para.
    Ben bank asya bankasına geçtim yavaş yavaş.
    Ne kart ücreti, ne hesap işlemi ücreti ne de eft den para alıyor.
  • Yapı kredi'de de internet bankacılığından havale için ücret alınmıyor, eft için 2 ytl ücret alınıyor.
  • Beni de ekleyin ben de aldım. Ancak kargo daha ulasmadı. Ulaşınca yazarım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.