Şimdi Ara

gıgabyte x1600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • asus p5gd1pro pc-x anakart pentıum 4 3,0 ghz asus ati rod.x550 asus ta230 kasa phılıps 17 lcd monıtor ekran kartımı değiştirmek istiyorum oyun oynamıyorum sessiz(fansız) ekran kartı almak istiyorum gıgabytex1300(140ytl) veye x1600(190ytl) hangisini önerirsiniz bu kartlarda ısınma problemi olurmu acaba? kullanan var mı?

• hacıı x1600 ler fan lı halde çok ısıniolar zaten fansız x1600 pro düşünemiorum yanii ama kasa sogutmana güveniosan all
  • X1650pro-x1650xt-7600gt gibi kartları düşün
  • gıgabyte x1600 pro ve x1300 pro soğutucu silent pipe 2 zalman tarafından geliştirilmiş olumlu yorumlar duydum. oyun oynamıyorum benim için sessiz ve problemsiz olması önemli.silent pipe2 konusunda bilgisi olan varmı? bu kartı alayımmı sizce ısınmadan sorunsuzca kullanabilirmiyim acaba?
  • ben sana leadtek 7300GT tdh extreme diyeyim o zaman 80$+kdv
  • gıgabyte x1600pro alıcam fansız soğutması silent pipe2 zalman tarafından üretilmiş çok iyi olduğunu ve ısınma sorunu olmadığı ve sessizlik isteyenler için ideal deniyor.oyun oynamıyorum. bu kartı kullanan varmı acaba? nasıldır bilen yokmu? artık ben alınca fikirlerimi paylaşırım sizinle
  • Oyun oynanmayan ekran kartı ısınmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.